To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot I Emerald Moon (Inannka ['])

zywym_trudniej - Pią Lut 22, 2008 15:11
Temat postu: Miot I Emerald Moon (Inannka ['])
Dziś na świat przyszedł wyczekiwany miot I Emerald Moon. Poród przebiegł bezproblemowo, Abra właśnie karmi małe słodkie pijaweczki. Za opiekę nad nią bardzo dziękuję Nezu. Obie dumne jesteśmy niesamowicie :) Proszę o ogromne kciuki za maleństwa :)
nezu - Pią Lut 22, 2008 15:15

O tak, dumne przepotwornie. :]

Kciuki BARDZO się przydadzą, bo panna babci nezu zrobiła megasuprajza i ma co odchowywać. Wychodzi mi z tego, że jak jest dużo chętnych to powinnam jojczyć ze mi samica urodzi mało, bo zawsze jakoś wtedy samice robią mi na złość ;) .

Gytha też urodziła więcej niż myślałam.

A ja pochwalę młodą mamę.
W trakcie porodu, dwa maluszki przykleiły się do elementów gniazda i musiałam je odklejać, a Abra co? Nic, rodziła, tylko obserwowała mnie uważnie czy nic jej dzieciom nie robie. A już po wszystkim pozwoliła mi pomóc sobie i zebrać wszystkie maluszki na jedną, rozpiszczaną, różową kupkę. :mrgreen: :serducho:

Tak więc kochani, kciuki, kciuki i hjeszcze raz kciuki potrzebne!!
Bardzo mocno.
Na więcej informacji będziecie jednak musieli poczekać, aż minie najgroźniejszy dla kluseczek okres, czyli minimum 4 dni.

L. - Pią Lut 22, 2008 15:23

:lapa: mocno kciukamy :mrgreen:
Pacyfka - Pią Lut 22, 2008 15:30

:jesterjump: Mooocno kciukamy i mantrujemy :lapa: :lapa: :) Niech maleństwa rosną zdrowo :) :jupi:
mc - Pią Lut 22, 2008 15:37

:lapa: trzymam kciuki!
s_s_s - Pią Lut 22, 2008 15:41

Ja cały czas trzymam kciuki :lapa: :lapa:
Bulletproof - Pią Lut 22, 2008 15:54

To i ja trzymam kciuki :lapa: :lapa: Wszak im więcej kciukaczy tym lepiej :wink:
AngelsDream - Pią Lut 22, 2008 15:56

nezu, no to spokojnie już czekamy na wieści. :mrgreen:
polna - Pią Lut 22, 2008 16:12

Mocno, mocno trzymamy! :sirwwt: :lapa:
Anonymous - Pią Lut 22, 2008 17:29

Mocno kciukam i już się zdjęć nie mogę doczekać tej różnorodnej gromadki. :serducho:
persefona4 - Pią Lut 22, 2008 18:13

Maluszki na świecie :serducho: :jesterjump: dzielna mamusia :) oczywiście równie mocno zaciskam kciuki za całą gromadke :lapa:
devilline - Pią Lut 22, 2008 18:32

Kciukamy.
Mała Mi - Pią Lut 22, 2008 23:20

:lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :DD
Andzia - Pią Lut 22, 2008 23:30

Gratuuuuluje!!! :jesterjump: i trzymam mocno kciuki za malutkie glizdki co by zdrowe były!!! :mrgreen:
nezu - Sob Lut 23, 2008 09:32

Przetrwaliśmy noc.
Przetrwaliśmy jest dobrym określeniem, bo budzenie się na każdy bardziej natarczywy pisk do najmilszych nie należy.. Ale za to do potrzebnych... Bo gdybym się nie budziła, nie żyłby już niejeden maluszek. Abra zaczyna jako matka i sobie trochę nie radzi. A najgorsze, że zapomina o niektórych maluchach a te marzną sobie poza gniazdem... Tak więc babcia nezu musi te zapominajki wkładać spowrotem do gniazdka i obserwować czy wszystko jest oki...

Porządnie zasnęłam dopiero nad ranem a i tak obudziłam się o wpół do ósmej z przeświadczeniem że muszę tam zajrzeć. I co? Z ściólki wokół gniazda wyciągnęłam zziębniętego kluska...

Ciężkie jest życie babci..

<EDIT>
No, i niestety domki będą musiały poczekać z rezerwacjami 3 tygodnie. Dwa jedyne standardowouszne, standardowosierstne i do tego ciemne maluszki okazały się być blazed po tatusiu.
Wiadomo, dla bezpieczeństwa potencjalnych domków lepiej będzie poczekać z rezerwacjami aż dowiemy się czy w miocie jesat megacolon (OBY NIE!), czy go nie ma (OBY TAK!).
Ryzyko zostało zminimalizowane, Abra to przepiękny self, tylko końce paluszków ma białe, ale Jumi, wiadomo.. ;)

Cóż, cierpliwości. Ja też czekam..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group