To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leki - Galastop, Tamoxifen - leki przeciwko gruczolakom

Pyl - Pią Paź 16, 2020 00:21

OpalSheaba, samemu też można zrobić taki roztwór, natomiast jak by się go nie zrobiło to będzie bardzo niesmaczny. A zdecydowanie łatwiej podać minimalną ilość roztworu niż parę mililitrów galastopu.
OpalSheaba - Pią Paź 16, 2020 16:53

Pyl napisał/a:
OpalSheaba, samemu też można zrobić taki roztwór, natomiast jak by się go nie zrobiło to będzie bardzo niesmaczny. A zdecydowanie łatwiej podać minimalną ilość roztworu niż parę mililitrów galastopu.


No właśnie. Nie ważne jak niesmaczne, wejdzie łatwiej niż 2,8 ml galastopu, który... też jest zdaniem mojej Kalci niesmaczny.

Trudno jest przygotować ten roztwór? Bo z tego, co widziałam to tabletki, prawda? Czyli znów trzeba chyba coś dzielić itd... ?
Przepraszam za kłopot i masy pytań, chciałabym po prostu jak najlepiej malutkiej pomóc.

Pyl - Wto Paź 20, 2020 01:08

OpalSheaba, nie wiem co może być trudnego w stworzeniu roztworu. Kruszysz tabletkę, uzupełniasz odmierzoną ilością wody, podajesz odmierzone dawki.
Ja tylko mam wątpliwości odnośnie starannego wymieszania, bo zazwyczaj wychodzi mi raczej zawiesina niż roztwór. A to już może dawać różne stężenia, jeśli się nie wstrząśnie porządnie przed podaniem. Ale może po dłuższym czasie się to rozpuszcza? Nigdy dłużej nie trzymałam. Przygotowuję zawsze świeży roztwór dokładnie na pojedyncze podanie, bo nie mam problemów z dzieleniem tabletek.

/Edit
W wątku o guzach przysadki był nawet filmik jak zrobić roztwór.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group