To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [Polecam][Kraków]Przychodnia weterynaryjna ul. Kordiana 60

psst - Śro Sie 22, 2007 13:46
Temat postu: [Polecam][Kraków]Przychodnia weterynaryjna ul. Kordiana 60
Mam pytanie: czy ktos z Was był może ze swoim szczurkiem u weterynarza przy ul. kordiana w krakowie (bądź jakiegos innego na kurdwanowie)?
odmienna - Sob Wrz 08, 2007 08:39

ja leczę moje zwierzaki na ul. Kordiana - spokojnie mogę polecić :usmiech: Cała Trójka przyjmujących tam lekarzy jest "na +"
Co prawda, nie są to specialiści od szczurków (jeszcze ;) )- ale mają bardzo dobre, serdeczne podejście do zwierząt.
w trudniejszych przypadkach- dobrze trafić na dra Wilkołaskiego- ma chyba, oprócz fachowej wiedzy, niesamowitą intuicję.

nitka - Pią Lip 24, 2009 14:07

dr Wilkołaski ma podejście i wiedzę, wyleczył mi psa po 1,5 roku pseudleczenia go u innch, ze szczurasami też sobie radzi i to coraz lepiej, dokladny, życzliwy, widac, że jego zawód to pasja a nie wyzysk finansowy, zawsze można zadzwonic i się poradzic, obecnie przyjmuje na ul Lwowskiej gdzie ma swój prywatny gabinet. POLECAM! :]
1Netka1 - Wto Sty 17, 2012 15:40

JA bo mieszkam tuż obok. Pierwsza wizyta i ostatnia od razu po pojawieniu się Blue i Alucarda u mnie w domu. Byłam na wizycie kontrolnej . Niestety nie znają się tam na szczurkach , nie dali rady ich nawet osłucha.
Mogę spokojnie polecić tę klinikę dla osób które mają typowe zwierzaki domowe. Koty, psy, króliki, ale nic więcej
Są ludźmi którzy starają się pomóc zwierzętom ale niestety , oszczurzonym nie polecam :(
Za to mojego psa powierzę im nawet z zamkniętymi oczami

Manta - Wto Sty 17, 2012 18:40

W krak-vecie (ul.sanocka) dr Adamska-Lasek sobie z myszami radzila, ze szczurem (przy kontrolach i przeziebieniu) tez jak najbardziej na plus, wiec polecam, z tym, ze nie wiem czy juz wrocila, bo jakis czas temu jej nie bylo.
Swoja droga - czasem warto przejechac sie kawalek dalej ze zwierzakiem niz leczyc pod nosem byle-jak.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group