To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Warszawa] Dr Maciej Mikłusz

cynia - Pią Lis 04, 2011 17:19

Ja byłam u Doktora Mikłusza (ale akurat z chomikiem) i z mojego doświadczenia muszę przyznać, że jest przesympatyczny. Zbadał, przepisał, omówił problem, obyło się bez zabiegów (ale ja mam jakieś szczęście, do tej pory żadne z moich zwierząt nie potrzebowało operacji), więc w tej kwestii nie mogę się wypowiedzieć. Ale przyznam, że też zauważyłam takie "minimalistyczne" podejście, czyli jak nie trzeba to nie robimy. Dobrze, czy źle, mam do niego zaufanie jako do człowieka i to chyba tym się należy także kierować przy doborze weterynarza.
patkaben77 - Nie Mar 02, 2014 16:27
Temat postu: Polecam
Witam...Do dr.Mikłusza chodzę z naszymi trzema szczurkami. Nie powiem złego zdania na tego lekarza . Naszą malutką samiczkę , pan doktor zajął się bardzo troskliwie . Maleństwo miało zapalenie górnych dróg oddechowych , kichała cały czas , miała katarek . I powiem tylko tyle , że ma serce i wiedzę odnośnie szczurków . Koszt wizyty , z podaniem leku na pasożyty , wykonaniem badania pod mikroskopem przez lekarza dermatologa 30 zł.
nimka - Czw Paź 29, 2015 23:39

Jakieś nowe opinie może? Od 2011 mogło się trochę zmienić (na lepsze lub gorsze ;) ). Pytam z ciekawości, bo jeden z DSów, któremu wydałam szczurki tam leczył ostatnie swoje szczurki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group