To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Oddam 1,5 letniego szczura

metalowa - Nie Kwi 17, 2016 11:28
Temat postu: Oddam 1,5 letniego szczura
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: urodzony w lipcu 2014

4. Miasto: Słupsk

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: mocno ograniczone, pracuję w nieregularnych godzinach

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: 1.Przesunięty krąg w kręgosłupie - nie daje obecnie żadnych dolegliwości, na wszelki wypadek mam dla małego leki 2.Regularnie odrobaczany 3.Bakteria e-coli w zeszłym roku, wyleczone 4.Nowotwór - szczurek miał operację w lutym tego roku, od tego czasu nie ma dolegliwości

7. Charakter, usposobienie szczurów: szczurek humorzasty, szczególnie dla obcych, ale przywiązuje się do opiekuna

8. Stosunek szczurów do człowieka: opiekuję się nim od malutkiego i nigdy mnie nie ugryzł w złości, jedynie bardzo rzadko łapie ząbkami żeby zostawić go w spokoju, chętny na głaskanie, nie boi się brania na ręce; w stosunku do obcych bywa nieufny, czasem pozwoli się pogłaskać, potrzymać na rękach, a czasem ugryzie

9. Stosunek do innych szczurów: ma dominującą naturę, ze swoim bratem większość życia żyli w zgodzie, dbali o siebie nawzajem w trakcie choroby, jednak zdarzały się też napady agresji ze strony Murzynka

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: jego brat odszedł na początku marca, od tego czasu Murzynek tylko je i śpi, nawet nie za bardzo chce być brany na ręce, myślę że tak mu brakuje innych szczurów... a ja cóż, stada na razie nie powiększam

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: wyposażenie klatki za darmo, duża klatka za drobną opłatą, opcjonalnie chorobówka za drobną opłatą

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: - ankieta, regularne fotorelacje z życia szczurka

16. Zdjęcia szczurów:



17. Kontakt: 509689207, najlepiej SMS

18. Kilka słów o szczurze: ciężko mi go oddawać, bo to mój kochany pieszczoch, ale nie mogę patrzeć, jak gaśnie w oczach

mmarcioszka - Nie Kwi 17, 2016 12:30

metalowa, a może rozważ "pożyczenie" bądź adopcję jakiegoś dwulatka dla niego?
agathe1988 - Śro Maj 18, 2016 19:41

Aktualne?

[ Dodano: Czw Maj 26, 2016 22:09 ]
Brak odzewu. Zamykam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group