To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Oddam PILNIE 3 samce [MOSINA, PUSZCZYKOWO, KÓRNIK, POZNAŃ]

Ohime - Nie Gru 06, 2015 20:25
Temat postu: Oddam PILNIE 3 samce [MOSINA, PUSZCZYKOWO, KÓRNIK, POZNAŃ]
1. Liczba szczurów do oddania: 3 młodych panów

2. Płeć szczurów: Samce

3. Wiek szczurów: Ok 4 miesiące

4. Miasto: Rogalinek

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Mosina, Puszczykowo, Kórnik, Luboń, Poznań Starołęka

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Szczurki są zdrowe. Chorób nie przechodziły.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Szurki są ciekawskie i przyjazne. Szczurek biały jest bardziej takim szczurkiem dominującym, dwa szare to czyste miziaki. :D

8. Stosunek szczurów do człowieka: Do człowieka są przyjaźnie nastawione lecz niestety nie są bardzo z nim związane więc wymagają więcej opieki.

9. Stosunek do innych szczurów: Przyjazne wobec siebie

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Z wielkim żalem jestem zmuszana oddać moje 3 samce. Powody są dwa.
Pierwszy powód jest taki, że moje dziecko ostatnio było w szpitalu i z racji tego całego zamieszania, bo nie znosił tego pobytu dobrze to nikt nie mógł się tymi szczurkami zająć. Drugi powód jest taki, że u mojego syna wykryto bakterie.Oczywiście może być to mały procent, bo tą bakterię nie można zdiagnozować gdzie ona była, ale właśnie z racji tego, że szczury mogą być jej nosicielami muszę zminimalizować ryzyko kolejnego pobytu w szpitalu. Naprawdę z wielkim bólem serca muszę je oddać. Zależy mi bardzo, żeby te szczury miały dobry dom.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Wolałabym razem.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Z racji tego, że nie mogę im zapewnić domu chce dla nich jak najlepszego domu i jak najlepszego nowego właściciela. Bardzo mi zależy co jakiś czas abym mogła zobaczyć szczurki na zdjęciach, a przed adopcją wymagana jest umowa przedadopcyjna.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: 726 795 467 lub przez facebook: tutaj

18. Kilka słów o szczurze: Szczurki zaadoptowałam jak były malusie. Szczurki mają czerwona oczka i oklapnięte uszka. Dwa szare i jeden biały.

Dodatkowe: Niestety mam możliwość zawiezienia szczurków do Mosiny, Puszczykowa, Kórnika, Lubonia. Z samym Poznaniem byłoby bardzo ciężko. Bardzo zależy mi na czasie.




SzczurLOVE - Nie Gru 06, 2015 22:55

Kurcze jakby był transport do Wawy to wziełabym wszystkie razem :)
Tenabris - Wto Gru 29, 2015 11:11

Aktualne?
wilcza - Sob Sty 02, 2016 11:38

Tenabris napisał/a:
Aktualne?


Podpinam się pod pytanie.

smeg - Sob Sty 02, 2016 13:16

Podany jest numer telefonu i kontakt na facebooku, użytkowniczka raczej nie wchodzi na forum.
smeg - Czw Lut 04, 2016 10:07

Ohime, aktualne?
olgapsiara - Czw Lut 04, 2016 11:35

Aktualne, bo na olx ciągle jest. Ostatnio było odświeżane ;)
smeg - Pon Mar 07, 2016 13:36

Ohime, nadal aktualne?
smeg - Pon Mar 21, 2016 16:22

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group