To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Gdańsk] oddam maluchy za miesiac :))

ema0505 - Wto Paź 21, 2014 08:59

waskisongo, To normalne :) a maluchy wyciągaj jak najczęściej, żeby były jak najbardziej zsocjalizowane z człowiekiem :)
jokada - Wto Paź 21, 2014 09:36

ema0505 napisał/a:
a maluchy wyciągaj jak najczęściej, żeby były jak najbardziej zsocjalizowane z człowiekiem
o ile oczywiście mamuśka ni ema nic przeciwko i jest spokojna
waskisongo - Wto Paź 21, 2014 09:42

:mrgreen: mama nie ma nic przeciwko, wczoraj wszystkie maluchy wyciągnełem i mamuśka latała koło mnie i nic tzw nie mówiła :>

Pozatym te maluszki są urocze :mrgreen:

Karena - Wto Paź 21, 2014 13:08

waskisongo, Poprawiłam błędy w pisowni w Twoich postach. Proszę o zwracanie większej uwagi na pisownię oraz gramatykę.
Niechlujne posty są u nas na forum karane ostrzeżeniem.

waskisongo - Wto Paź 21, 2014 13:21

To była jedna litera ;(

Kajam sie na kolanach :>

Karena - Wto Paź 21, 2014 13:29

waskisongo napisał/a:
To była jedna litera ;(

Zajrzyj proszę na poprzednią stronę tematu.

waskisongo - Wto Paź 21, 2014 14:12

;( ale ja jestem analfabeta,w szkole chodziłem na zajecia dyslekcji

Przepraszam

Karena - Wto Paź 21, 2014 14:45

waskisongo, W przeciwieństwie do pisania ręcznie, pismo elektroniczne ma mnóstwo sposobów na sprawdzenie pisowni przed wysłaniem/opublikowaniem komentarza.
waskisongo - Wto Paź 21, 2014 15:17

Pisaliście, żeby maluchy brać często i to robię, tylko, że one ciągle chcą spać....czasem, któryś mnie podgryza ale to wszystko ;( może mnie nie lubią??
waskisongo - Czw Paź 23, 2014 08:36

Wczoraj zauważyłem, że maluchy próbują jedzenia suchego, a także jogurtu,twarożku... Nie zaszkodzi im to?? :>

Martwię się jako tatuś :>

Hanami - Czw Paź 23, 2014 11:18

No jak ma im zaszkodzić?
Po prostu "dzieci" Ci dorastają. To znak, że niedługo już będą się samodzielnie odżywiać.
A to (niestety) oznacza, że będą gotowe iść sobie do nowych domów, czyli "żegnaj tatuśku".

waskisongo - Czw Paź 23, 2014 11:24

;( już smutny jestem z tego powodu,ale cóż taka kolej rzeczy... Poza tym dostałem dziś mebelki od jokady.

https://lh5.googleusercontent.com/-WEhUWXaZhTs/VCxj6itmzXI/AAAAAAAABV8/_hLO1QbJK3Q/s940/IMG_0813.jpg

Hanami - Czw Paź 23, 2014 11:40

Czyli jak to w życiu - "słodko-gorzko" :wink:
Każdy, kto z jakiegoś przypadkowego powodu odchował maleństwa ma takie uczucia. Cud narodzin i dorastania takich kruszyn jest niemal nie do opisania słowami.
Ale Ty też kiedyś "wyfrunąłeś" z rodzinnego gniazda.
Daj szansę swoim maluchom, by stały się dorosłe i cieszyły nowych opiekunów. :kciuki:

waskisongo - Czw Paź 23, 2014 11:42

;( serce mi się kroii,ale jestem facetem, więc będę twardy :>
Hanami - Czw Paź 23, 2014 12:11

Cytat:
jestem facetem, więc będę twardy

:lol:
Czasem dla zdrowia fizycznego warto uronić kilka łez, bo usuwają toksyczne związki z organizmu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group