To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Gdańsk] oddam maluchy za miesiac :))

waskisongo - Śro Paź 08, 2014 09:47
Temat postu: [Gdańsk] oddam maluchy za miesiac :))
1. Liczba szczurów do oddania: 8
2. Płeć szczurów: chłopcy
3. Wiek szczurów: ur. 7.10.2014
4. Miasto: Gdańsk
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: trójmiasto max
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie
7. Charakter, usposobienie szczurów: piszczą :mrgreen:
8. Stosunek szczurów do człowieka: znają już mnie
9. Stosunek do innych szczurów: nie znają innych prócz mamy
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie wiem
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: póki co kluski
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: pomyśle nad tym
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: rozważę to
15. Wymagania co do przyszłego właściciela: ma być rozsądny żeby wiedział co się wiaże z tą decyzją
16. Zdjęcia szczurów: będę dawał na bieżąco
17. Kontakt: 512158886 wystarczy sms oddzwonię
18. Kilka słów o szczurze lub szczurach:póki co rosną :-)

Szczurka została mi oddana bo puściłem pocztą pantoflową że poszukuje koleżanki dla mojej Mimi :-)

Okazało się że szczurka jest w ciaży i z poniedziałku na wtorek urodziła :shock: maluchy widziałem tylko przez chwile i na dzień dzisiejszy nie wiem ile ich tam jest póki co nie ruszam ich niech mama się przyzwyczai do mnie choć jest miła i przyjacielska

Maluchy do oddania pod koniec miesiąca lub po św.zmarłych

Moim tematem proszę o opieke panne smeg

Prawdopodobnie dziś może je obejrzę na krótko i doszedłem do wniosku że jeśli w miocie bedą panny to wszystkie zostawiam sobie :>

waskisongo - Śro Paź 08, 2014 21:10

Dobra policzyłem je póki co

jest ich 12 sztuk :shock:

Wziąłem je na chwilę, mama nie protestowala póki co xD potem chciała jednego mi ukryć w kołdrze :>

Myślała że tego nie widzę :>

Póki co rosną, nie widziałem też nic niepokojącego

Płci nie sprawdzałem będzie czas i na to

:serducho: a jakie sweet różowe kluski aż łza sie kręci na oku ;)

Myślę nad tym czy z miotu nie zostawić wszystkich dziewczyn z mamą!!!!

Co myślicie??

Poprawiłam błędy i literówki. Popracuj trochę nad czytelnością tekstu. /Devona

smeg - Czw Paź 09, 2014 13:18

waskisongo, zalezy ile tych dziewczyn bedzie i czy masz warunki na tyle szczurow ;) Jakie wymiary ma Twoja klatka? Czy masz jeszcze jakies szczurki, oprocz matki miotu i mlodych?
waskisongo - Czw Paź 09, 2014 14:07

Mam dwie duże klatki, dwupietrowe zamieszkują dwa samce Herkules i Łysy :-)

Drugą zamieszkuje Mimi z jej obecną fufelką, z racji porodu jej koleżanki Mimi obecnie siedzi z chłopcami :p

A mamusia z dziećmi :>

Wiem o co zapytasz panno smeg....Mimi jest wystrerylizowana więc bez obaw xD

Herkules jest już trochę wiekowy i powiem szczerze co zauważyłem u niego, że nie lubi swoich towarzyszy woli być ze mną i pod moją nieobecność siedzi , śpi , je na moim łóżku

Zapomniałem wspomnieć :lol: jeden szczurek jest juz zarezerwowany dla mojej koleżanki (samiec) :-) ma dwa młodziaki i chce 3 :-)

Ruuda89 - Czw Paź 09, 2014 14:47

Czekamy na zdjęcia :D
waskisongo - Czw Paź 09, 2014 14:58

Internet mam tylko w tablecie :mrgreen: i nie mam pojecia jak w tablecie zrobić miniaturki ;( taki tępy bat ze mnie :lol:
waskisongo - Czw Paź 09, 2014 18:44

Footki :mrgreen:






elddine - Czw Paź 09, 2014 22:41

Sliczności :) Daj znac jak bedzie wiadomo ktorzy chlopcy sa :) czy jest mozliwy transport do Warszawy?
waskisongo - Pią Paź 10, 2014 08:29

elddine napisał/a:
Sliczności :) Daj znac jak bedzie wiadomo ktorzy chlopcy sa :) czy jest mozliwy transport do Warszawy?


Chyba nie :/ zadaleko trochę ;( napewno wkrótce będą ogłoszenia z Wawy :glaszcze: pozatym maluchy rosną, wczoraj na chwilę zaglądałem i zauważyłem problem

Czy to normalne jak matka karmi (to wiadomo dzieciaki są przyklejone do sutka) usłyszała mnie to wyleciała z domku razem z kilkoma młodymi :shock: potem je pozbierała do domu lecz prócz jednego, potem go pokazałem jej to go zabrała do domu, mogła zapomnieć o nim ??

limomanka - Pią Paź 10, 2014 10:27

waskisongo, młode matki czasem są w stanie zagubić malucha, zwłaszcza jeśli jest ich dużo. Dobrze zrobiłeś, że jej pokazałeś - cieszę się, że ogarnęła temat.
Z Trójmiasta do Warszawy dość łatwo znaleźć transport - poszukajcie na blablacar, na facebooku i u nas na forum.

Jasta - Pią Paź 10, 2014 14:02

Ja myślę, że będę chętna na 2-3 chłopaków :D z niecierpliwością czekam na więcej info :)

Off-Topic:
(widziałam ten temat już wcześniej ale jeszcze nie było żadnego info i po cichu miałam nadzieję, że to będzie gdzieś blisko mnie... no i proszę! Gdańsk! :D to chyba przeznaczenie :lol1: )

waskisongo - Pią Paź 10, 2014 14:57

Jasta napisał/a:
Ja myślę, że będę chętna na 2-3 chłopaków :D z niecierpliwością czekam na więcej info :)

Off-Topic:
(widziałam ten temat już wcześniej ale jeszcze nie było żadnego info i po cichu miałam nadzieję, że to będzie gdzieś blisko mnie... no i proszę! Gdańsk! :D to chyba przeznaczenie :lol1: )


Na_pewno szczurki będą na oddanie :> myśl pozytywnie moja droga

Jasta - Pią Paź 10, 2014 15:23

waskisongo, już się nie mogę doczekać, stan bezszczurowia mi nie służy... :) :roll: a tak z ciekawości, masz jakąś fotkę gdzie bardziej widać szczurzą mamusię? Na jednej fotce dojrzałam pyszczek, śliczna jest!
waskisongo - Pią Paź 10, 2014 16:15

Jasta napisał/a:
waskisongo, już się nie mogę doczekać, stan bezszczurowia mi nie służy... :) :roll: a tak z ciekawości, masz jakąś fotkę gdzie bardziej widać szczurzą mamusię? Na jednej fotce dojrzałam pyszczek, śliczna jest!


Jestem teraz w pracy :-)

Po pracy zrobie fotkę i zamieszczę tu… poza_tym ma czerwone oczki jak rubinki :>

waskisongo - Pią Paź 10, 2014 19:03

Szybka sesja :mrgreen:



















Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group