To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Transportery - pomoc w wyborze.

smeg - Wto Lut 11, 2014 17:29

Ten koci ma rączkę, ale nie widać jej akurat na zdjęciach: http://www.przysmakpupila...o_maAEy_big.png . Chociaż ja bym nie kupiła takiego z plastikową kratką ;) Ten ostatni z metalową jest bardzo fajny.
jancia - Wto Lut 11, 2014 18:17

smeg napisał/a:
Ten ostatni z metalową jest bardzo fajny.
też mi się najbardziej podoba, bo za dobrą cenę , met. kratkę i wygląda na lekki.

My używamy takiego niestety jest bardzo ciężki i moim zdaniem mało przewiewny latem. Jakbym miała jeszcze raz wybierać, to bym właśnie taki najprostszy koci kupiła. Jak widać cena cabrio jest wysoka, bo zapewne chodzi o jego bajeranckość :wink:

mmarcioszka - Wto Lut 11, 2014 18:36

jancia, ja też mam cabrio i go uwielbiam.
Jedyną wadą, moim zdaniem, jest waga - dosyć ciężki niestety, co jest bardziej odczuwalne, jeśli jeździ się komunikacją miejską.

jancia - Wto Lut 11, 2014 18:58

mmarcioszka napisał/a:
co jest bardziej odczuwalne, jeśli jeździ się komunikacją miejską.
i potem są zakwasy :wink:
sliwkowapanna - Wto Lut 11, 2014 19:39

smeg napisał/a:
Ten koci ma rączkę, ale nie widać jej akurat na zdjęciach: http://www.przysmakpupila...o_maAEy_big.png .

to bardzo nieporęczna ta rączka;d

aleksandrossa - Czw Mar 06, 2014 07:01

Rozmyślam nad kupnem transportera dla Bipi bo wiadomo, weterynarz ;)
I teraz jak podczytuje to się zastanawiam- lepiej kupić zwykły koci czy coś np.takiego?


Aktualnie wydaje mi się, że z kociego by zwiała przez te kratki z przodu natomiast jak podrośnie to ten ,,gryzoniowy" może być już za mały.
Co w tej sytuacji lepiej wybrać?
Czy wstrzymać się z zakupem?

limomanka - Czw Mar 06, 2014 08:14

aleksandrossa, koci dobrze się sprawdza dla większych stad. 2 ogonki spokojnie wejdą do Aladino Large (jeśli będą to tylko wizyty u weta a nie dłuższe podróże) lub podobnego wielkością transportera. Ten, który podesłałaś wydaje mi się zbyt łatwy do zjedzenia - te plastikowe kratki z boku :wink:
Pyl - Czw Mar 06, 2014 08:17

aleksandrossa, dwie strony tego wątku wstecz jest opis co dla 2 ogonków będzie ok i jakie są wady / zalety kocich i gryzoniowych.
Koniecznie patrz też na rozmiary - na zdjęciu może wydawać się duży, a w praktyce kupisz pudełeczko niewiele większe od dorosłego ogona (ja nie umiem powiedzieć jakich roziarów jest ten ze zdjęcia). No i myśl od razu nad takim dla dwóch ogonków - mam nadzieję, że szybko uda Ci się znaleźć drugą ogoniastą.
Rozmiary dużych gryzoniowych (np. Aladino Large) są ok.

aleksandrossa - Czw Mar 06, 2014 08:34

Czyli przy 2 szczurkach nie ma co się porywać na kupowanie kociego ;)

Właśnie dalej podczytuje wątek, dziękuję za rady ;)

Pyl - Czw Mar 06, 2014 09:02

aleksandrossa, na przejazdy do weta zdecydowanie nie trzeba ;)
Tuptus - Śro Mar 12, 2014 04:38

Nadaje się on dla dwóch samców? bo zastanawiam się nad kupnem takiego
sliwkowapanna - Śro Mar 12, 2014 07:38

Tuptus, tak nadaje się:)
Papi - Pon Mar 31, 2014 21:25

Jakiś czas temu prosiłam o radę w sprawie transportera na dwie szczurcie i właściwie byłam już zdecydowana na ten
http://animalia.pl/produk...ch-gryzoni.html
teraz nie jestem pewna czy będzie dobry bo potrzebuje go jednak na 3 dziewczyny. Bardzo proszę napiszcie czy będzie wystarczający bo już niedługo będę odbierać szczurki i muszę go już zamówić. Maleństwa będą musiały w nim być przez kilka godzin więc czy będzie im tam wygodnie i czy jak podrosną tez będzie dobry?

sliwkowapanna - Pon Mar 31, 2014 21:45

jak ja wcześniej pytałam wydaje mi się, że dziewczyny mówiły, ze dla 2-3 szczurków jest ok. zależy i tak od szczurków, pewnie ich "aktywności" i wielkości, bo u mnie Wally jeszcze gówniarz, a Harry dość spory jednak jest
ney - Pon Mar 31, 2014 22:38

Ja się mocno zastanawiam nad Ferplastem Aladino Large... Mój obecny transporter ledwo mieści 2 dużych panów, nie wiem co zrobię jak dojdzie do tego jeszcze 3 ogonek :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group