To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Administracja

Dory - Nie Gru 01, 2013 11:14

Dziewczyny, nie przesadzajcie :wink: Nikt nie kwestionował zasług AD dla forum, a oficjalne podziękowania pojawią się w stosownym momencie razem z resztą informacji.
babyduck - Nie Gru 01, 2013 11:24

Zgadzam się z Dory. Poza tym podziękowanie dla AD za współpracę lub jego brak to nie jest teraz najważniejszy problem. Dajmy czas MT na ogarnięcie niełatwej sytuacji.
Cegriiz - Nie Gru 01, 2013 11:39

Bardziej miałam na myśli samo podejście Kareny.
Szczurówka - Nie Gru 01, 2013 11:42

Off-Topic:
Widzę że tworzy się nie miła atmosfera i zaraz będzie kłótnia :roll:

Zizollo - Nie Gru 01, 2013 11:51

To ja tylko napisze,że czekam niecierpliwie na wyjaśnienia.Chodź nie powiem,że jest mi przykro z zaistniałej sytuacji ponieważ ADrobiła mnóstwo pracy na forum i miała bardzo dobry kontakt z użytkownikami,tym bardziej jest mi źle :|
Sorgen - Nie Gru 01, 2013 12:33

Ja tylko nie wiem czy dobrze rozumiem całą sytuację. Ktoś poprzez jakąś firmę zagroził forum/administracji/konkretnej osobie? I AD poprzez cenzurę postów tej osoby/osób chciała tą osobę/osoby chronić? Czyje posty były cenzurowane i czy było to wykonane na prośbę osoby/osób piszących te posty czy nie? Nie wiem w jaki sposób MT ma być pociągnięty do odpowiedzialności karnej, za co? Za to że ktoś pisał głupoty za które ktoś chce mu wytoczyć sprawę (czyli odpowiedzialność administracji za posty użytkownika) czy za to że administracja cenzurowała posty?

AD postąpiła nie tak odpisując na maila który nie był wyłącznie do niej zaadresowany, postąpiła nie tak cenzurując posty i tego nie neguję. Nie rozumiem jednak całej tajemniczej otoczki. Rozumiem że nie można podać treści maila ale chyba można napisać o co przynajmniej pobieżnie chodzi z tą całą firmą od e-wizerunku. Bo szczerze to z czymś takim się jeszcze nie spotkałam na żadnym forum.

Lavi - Nie Gru 01, 2013 13:35

Według polskiego prawa adresat ma prawo dysponować treścią wiadomości.
tgategav - Nie Gru 01, 2013 14:16

Cegriiz napisał/a:
Bardziej miałam na myśli samo podejście Kareny.


Tyle, że podejście Kareny jest jej podejściem, a nie oficjalnym całej administracji ;) To jest ból takich stanowisk - bo raz posty są brane jako 'administrator napisał', a raz jako 'prywatnie twierdze że".

Cegriiz - Nie Gru 01, 2013 14:18

tgategav, myślę, ze jako Administrator właśnie nie powinna robić na forum tego typu wycieczek. Jeśli ma problem, niech zostawi to dla siebie lub niech podzieli się z innymi, ale niech takich rzeczy nie wypisuje na forum.
A przynajmniej jak wyrażać opinię, to nie w temacie, który dotyczy zarządzania forum.

Wampiwor napisała: "brak profesjonalizmu" i z tym się zupełnie zgadzam.

pszczoła - Nie Gru 01, 2013 14:52

Jeżeli dziewczyny nie potrafią godnie podziękować za długą współpracę, bo osąd przyćmiewa JEDEN incydent, to tylko świadczy po prostu o tym, jakimi ludźmi są prywatnie.
Łosoś - Nie Gru 01, 2013 15:00

A może dajcie już spokój? Jak ktoś chce podziękować to niech dziękuje, jak nie to nie, było napisane, że oficjalne podziękowania pojawią się później, po co bijecie pianę?
Layla - Nie Gru 01, 2013 15:14

pszczoła napisał/a:
to tylko świadczy po prostu o tym, jakimi ludźmi są prywatnie.
Przegięłaś i to grubo. Nikt nie neguje zasług AD.
noovaa - Nie Gru 01, 2013 15:58

Matko, co tutaj się dzieje. Jak można wymagać szczerych podziękowań od innej osoby ? Może ktoś czuje się na tyle urażony, że nie ma ochoty szczerze dziękować. Serio wymagacie, by ktoś pisał coś, co jest niezgodne z jego sumieniem ? Administracja to głownie ludzie, ludzie, którzy niezależnie od pełnionej funkcji będą posiadać własne zdanie czy sumienie i będą się nimi kierować.

Kto ma ochotę, ten dziękuje. Zamiast wymagać tego od kogokolwiek, piszcie podziękowania od siebie -.- no bez przesady. Nie widziałam w regulaminie wzmianki, że administrator po odejściu ma dostać oficjalne podziękowania za współpracę i nie wydaje mi się, że jest to teraz priorytetową sprawą by grono administratorów i moderatorów musiało wbrew swoim odczuciom i pod naciskiem użytkowników napisać cokolwiek... i to jeszcze koniecznie na forum, publicznie, żeby przypadkiem wszyscy użytkownicy widzieli, że to podziękowanie było.


AngelsDream, od siebie napiszę, że będzie mi Ciebie brakować w gronie administracji. Odwalałaś kawał dobrej roboty i szkoda że wyszło .. jak wyszło.

tgategav - Nie Gru 01, 2013 16:05

przypominam, że
Devona napisał/a:
Podziękowania od zespołu na pewno pojawią się w ramach podsumowania całej sprawy


A czy ktoś osobiście chce(bądź nie chce) dziękować, to jego sprawa.

Karena - Nie Gru 01, 2013 18:40

Devona napisał/a:
Jeśli chodzi o publiczne podziękowania czy raczej ich brak - mogę odpowiedzieć tylko za siebie. Nie potrafię w tej chwili napisać publicznie szczerego komunikatu o takiej treści, kierowanego do osoby usuniętej dyscyplinarnie za działanie na niekorzyść mojej osoby w imieniu zawiedzionego zespołu, który z tą osobą współpracował. Pozostali członkowie MT najwyraźniej podzielają moje rozterki i uważają, że to nie jest stosowny na to moment. Łatwo oceniać, nie znając wszystkich aspektów sprawy (bo relacji z mojej perspektywy nie podałam, tak więc inne informacje mogą być tylko jednostronne). Uwierz, że jestem daleka od potępiania, wolę jednak dyplomatycznie przeczekać burzę.


Odniosłam się po postu Devony z którym się zgadzam całkowicie.
I wypowiadałam się w swoim imieniu.

pszczoła niestety ale Twoja opinia jest mocno przesadzona.
Poza tym nie rozumiem jak brak moich (i tylko moich) podziękowań za współpracę - której zabrakło - ma świadczyć o tym jakim jestem człowiekiem prywatnie.
Proszę o zakończenie prywatnych ucieczek w kierunku mojej osoby.

Przypominam również, że informacja od Administracji w tej sprawie już została udzielona:
Cytat:
Devona napisał/a:
Nikt nie kwestionuje zasług ani wkładu pracy AD, wzmianka o nich pojawiła się w komunikacie. Podziękowania od zespołu na pewno pojawią się w ramach podsumowania całej sprawy, jak tylko rozwiążemy wciąż wiszący nad nami problem, od którego wszystko się zaczęło.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group