To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Mnóstwo szczurów w różnym wieku ma już domy, Wrocław

Mai-ah - Wto Kwi 16, 2013 13:23

Dzisiaj ja idę. Teraz jestem w pracy, więc się nie rozpisuję. Jakby co czytam uważnie. Oczywiście zdjęcia przekażę też dalej.

Nie rozpoznam samic w ciąży raczej. Ja zielona jestem w temacie ciąż i rozmnażania.

klauduska - Wto Kwi 16, 2013 13:23

Mai-ah, super!
ssylvusia - Wto Kwi 16, 2013 13:25

Pisałam na orgach, ale napiszę też tutaj. Jeśli byłaby potrzeba przetrzymania ogonów w W-wie do czasu znalezienia transportu do docelowych DT lub DS, służę pomocą. Mogę też dowieźć na terenie W-wy lub okolic (dalsze trasy po dogadaniu).
mmarcioszka - Wto Kwi 16, 2013 13:27

klauduska, zabierzesz je na sterylkę aborcyjną?
klauduska - Wto Kwi 16, 2013 13:31

mmarcioszka, na to kasy nie mam.
L. - Wto Kwi 16, 2013 13:31

Mai-ah, rozpoznasz na pewno.
o ile jakieś samiczki nie zaciążyły w trakcie transportu to wychodzi na to, że większość jest w zaawansowanej ciąży skoro właśnie rodzą.
takie samiczki mają brzuchy jak tykające bomby, czy nawet samiczki w 17-18 wyglądają jakby połknęły piłkę więc rzucają się do razu w oczy.

a czy jest opcja aby od tej Pani wziąć te samice, które już urodziły i po prostu uśpić maluchy?

mmarcioszka - Wto Kwi 16, 2013 13:34

klauduska, a co masz zamiar zrobić? Uśpisz maluchy czy będziesz odchowywać?
nimka - Wto Kwi 16, 2013 13:34

Mai-ah napisał/a:
Dzisiaj ja idę. Teraz jestem w pracy, więc się nie rozpisuję. Jakby co czytam uważnie. Oczywiście zdjęcia przekażę też dalej.

Nie rozpoznam samic w ciąży raczej. Ja zielona jestem w temacie ciąż i rozmnażania.

tylko, błagam, nie wygadaj się (chociażby niechcący coś sugerując - że "może lepiej uśpić") że w grę wchodzi uśpienie miotu, bo boję się że nam nie wyda samic w ciąży :(

Sky - Wto Kwi 16, 2013 13:35

Jest możliwość wypożyczenia klatek od Viva gryzonie, jednak potrzeba osoby zmotoryzowanej, które by je przewiozła - ja samochodu nie mam, mpk nie dam rady.
nimka - Wto Kwi 16, 2013 13:35

L. napisał/a:
a czy jest opcja aby od tej Pani wziąć te samice, które już urodziły i po prostu uśpić maluchy?
na razie urodziła jedna.
druga ma maluchy 2 tygodniowe podobno. Ich już chyba szkoda usypiać...

AngelsDream - Wto Kwi 16, 2013 13:36

To ja może coś uświadomię. Ten dział jest dostępny dla osób niezalogowanych...
mmarcioszka - Wto Kwi 16, 2013 13:41

nimka, a co macie zamiar zrobić? Ta kobieta chce zostawić sobie jakieś szczury? Będzie się dopytywała, co z maluchami?
Sky - Wto Kwi 16, 2013 13:44

Okociły się już dwie. Pani na razie nie ma czasu, żeby zajrzeć chociażby na meila, ale prosiła, żeby podać jej potem linki do stron, gdzie zostaną umieszczone zdjęcia.
Cegriiz - Wto Kwi 16, 2013 13:45

Sky napisał/a:
gdzie zostaną umieszczone zdjęcia.


To tuż wcześniej trzeba usunąć posty z propozycją uśpienia.

AngelsDream - Wto Kwi 16, 2013 13:45

Miałam tego nie pisać, ale...

Czy ktoś przez moment pomyślał, by zrobić tylko tyle, ile się da i nic ponad to?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group