To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot CH Wasza Wysokość z Wuwuniarni

wuwuna - Pią Mar 15, 2013 13:19

majlena napisał/a:
Nie prawda.
To miało być zaprzeczenie.

Jest AŻ tak boska, że aż jak sztuczna. :DD

majlena - Pią Mar 15, 2013 14:37

Off-Topic:
Wunia, już sama nie wiem ;)

wuwuna - Pią Mar 15, 2013 19:25

Waga wskazuje 435 gram. Czyli 45-53 gram na plusie od wagi startowej. A, że to bardzo chude zwierzę to brzuch widać, mimo iż waga rośnie bardzo powoli.
Dziś jest 14 dzień, więc planowany termin porodu jest na 22-25 marca.

Lux - Sob Mar 16, 2013 22:37

Kciukam za Bakuś, moje kochanie :serducho: Czyżby jej się charakterek zmieniał w ciąży? :DD
wuwuna - Pon Mar 18, 2013 03:13

Lux, prawda, że piękna jest nasza dama? :D

458 g. :serducho:

Lux napisał/a:
Czyżby jej się charakterek zmieniał w ciąży?

Co ja powiem, no co. Ja nie wiem.
Ona jest fantastyczna do szczurów, przyjęła młodzież bez najmniejszego ale. Do moich dorosłych dziewcząt z miejsca się przymilała (ja wiem, że mogły się pamiętać, ale i tak nigdy nawet pół pisku nie usłyszałam.) Od razu uznały, że się kochają i będą spać razem jak papużki.
Do człowieka jest bardzo ciekawska i zawsze przybiega sprawdzić co i gdzie się dzieje.
Z niejadka w ciąży przerobiła się w jadka. :D
Zawsze pierwsza do miski. Co prawda brzucha nie widać jakoś bardzo, ale ciążowy jest. Zachowanie też.
No, ale co do miziania i kolan to ona mówi zdecydowanie nie.
I jak tylko ją trzymam a jestem obok klatki skacze. Skutkuje to tym, że nauczyłam się, zaciskać jej rękę na karku jak chce ją włożyć do klatki, bo ona głupia skacze jak tylko widzi ją na odległość. A wiadomo teraz nie może.
A ona jest taka umięśniona i ubita, że jak odmierzy skok, to jak jej nie trzymam z całych sił to ona się wyrywa. I niestety do tej pory udawało jej się to cały czas.

Po rodzicach, będą szczury o pięknej budowie. Tata też jest pięknie umięśniony i ma obłędną głowę.
Poproszę o dwa standardowo standardowe chłopaki dla mnie :D Nawet i agouti.

Rloo futro ma piękne poskręcane(takie spiralki krótkie) obecnie i dosyć miękkie, ale złożone z dużej części z włosów okrywowych, więc się mega błyszczy. Więc jak by jej tak zostało to byłoby pięknie. Bo wcześniej to była taki poszarpaniec szorstki z niej. A teraz dorosła i spoważniała.

Podsumowując ciąża jej służy. Ma taką radość w ślepkach. ^^

Jako, że część ludzi z miotu B, C się wykruszyło, można się zapisywać. I na dziewczęta i na chłopców. Zapraszam.

A ja nie napisałam, że Rloo jakiś czas temu była w telewizji z ciocią. :DD
http://www.tvp.pl/styl-zy...zczoch/10246837
Na samym końcu pan prowadzący skwitował 'ten jest bardzo[...]'. To o niej mówił!
Więc chyba faktycznie jest BARDZO. Co było dalej ja niestety nie słyszę. Czy bardzo fajny, czy bardzo bardzo. :) Może Niamey będzie pamiętać, muszę dopytać. :DD

Naciol - Pon Mar 18, 2013 10:17

Niech ktoś nazwie jednego samca Chip'n'Dale :serducho:
Varinia - Pon Mar 18, 2013 23:50

Piękni rodzice, szykuje się naprawdę niesamowity miot! Pogratulować realizacji hodowcy! :) Trzymam mocno kciuki za udany poród i zdrowie przyszłych reprezentantów miotu! :kciuki:
mmarcioszka - Sob Mar 30, 2013 18:47

wuwuna, jak tam?
wuwuna - Śro Kwi 03, 2013 19:01

Zapraszam tutaj


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group