To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zarejestrowane hodowle - [SHSRP] Ulotka na temat szczurów i szczurów rodowodowych

Pyl - Pon Paź 07, 2013 18:01

limomanka, :serducho: :mrgreen: :serducho:
Szczurówka - Pon Paź 07, 2013 18:14

Pyl napisał/a:
limomanka, :serducho: :mrgreen: :serducho:
A co ja mam zrobić z plakatem i ulotkami które mi zostały? :cry:
Pyl - Pon Paź 07, 2013 18:18

Szczurówka, jak nie masz gdzie zanieść to możesz mi odesłać. Choć na logikę to gorsze rozwiązanie niż znalezienie dowolnej lecznicy w okolicy - bo będzie trzeba znów zapłacić poczcie polskiej...
limomanka - Pon Paź 07, 2013 19:13

Szczurówka, jak nie masz pomysłu, ja mogę je od Ciebie zgarnąć - moja lecznica przyjmie każdą ilość :D
Szczurówka - Pon Gru 09, 2013 13:37

A ja mam zastrzeżenia co do ulotki...
Została mi jedna z ulotek i dalej tam widnieje hodowla Wasza Wysokość Wuwuniarni :roll: proszę o usunięcie żeby nie wprowadzać ludzi w błąd.

Pyl - Pon Gru 09, 2013 14:53

Szczurówka, nie przewiduję wyrzucenia ulotek do śmieci tylko z powodu niepolecanej hodowli (z nieaktywną stroną www), bo nas po prostu na to nie stać.
W ulotce w wersji 3.0 (tej drukowanej na wystawę do Wrocławia) tej hodowli już nie ma.
W wolnej chwili zaktualizuję w pierwszym poście.

Szczurówka - Pon Gru 09, 2013 14:57

Pyl napisał/a:
Szczurówka, nie przewiduję wyrzucenia ulotek do śmieci tylko z powodu niepolecanej hodowli (z nieaktywną stroną www), bo nas po prostu na to nie stać.
W ulotce w wersji 3.0 (tej drukowanej na wystawę do Wrocławia) tej hodowli już nie ma.
W wolnej chwili zaktualizuję w pierwszym poście.

nie mówię że masz wyrzucać :) proponuje na dotychczasowych ulotkach zakreślić tą hodowlę :)

Pyl - Pon Gru 09, 2013 15:04

Szczurówka, dla małej liczby ulotek szkoda zachodu, dla dużej jest to nierealne od strony wykonania. Szkoda się tym przejmować.
Pyl - Wto Gru 10, 2013 13:39

Zaktualizowałam link do ulotki w pierwszym poście.
Pyl - Śro Lut 26, 2014 13:37

A ja chciałabym zameldować, że przekroczyliśmy 1000 polubień na fb :D

Cieszę się, bo wierzę, że pomoże to dotrzeć z informacją do tych, którzy tego potrzebują. Oby tak dalej!

Pyl - Wto Wrz 23, 2014 08:37

yumeha21, zaktualizowane? Co masz na myśli?
Zajrzyj do pierwszego posta, sprawdz czy ktoś już nie obsłużył danej lokalizacji i podeślij zgłoszenie. A na PW adres do wysyłki.

/Edit
Głupio się czuję odpisując na znikające posty :( Zwidy mam czy co?

yumeha21 - Wto Wrz 23, 2014 08:53

przepraszam, zauważyłam że lepiej w drugim temacie odnośnie roznoszenia ulotek do lecznic a internet mi laguje strasznie więc stąd taka sytuacja
Pyl - Wto Wrz 23, 2014 09:03

yumeha21, jasne! Nie ma problemu, już pędzę do drugiego wątku ;)
Pyl - Nie Lis 06, 2016 01:47

Informuje, że przygotowana została nowa, nieco zmodyfikowana wersja ulotki (przeformułowany został zapis o minimalnej klatce, a lista hodowli SHSRP została zastąpiona informacją, gdzie można ją znaleźć) oraz dodrukowane zostało 5.000 ulotek - powinno wystarczyć na przyszłoroczne wystawy i pokazy.

Jeśli ktoś chce wesprzeć akcję (np. finansowo) to zapraszam na PW - nie ukrywam, że jesteśmy na sporym minusie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group