To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zarejestrowane hodowle - [SHSRP] Ulotka na temat szczurów i szczurów rodowodowych

unicorn - Czw Mar 21, 2013 15:15

pszczółka, akurat w tych zdjęciach nick był prawie przezroczysty przez całe zdjęcie, no ale postaram się coś znaleźć bez.
AngelsDream - Pon Kwi 15, 2013 14:57

Tymczasem spieszę przedstawić efekt pracy zespołu:



Wnętrze i okładka

Kilka osób zebrało obecne w tym wątku pomysły i opracowało je pod względem poprawności językowej, atrakcyjności graficznej (pszczółka i maris :serducho: ) i wielu innych.

W imieniu zespołu kłaniam się w pas!

AngelsDream - Pon Kwi 15, 2013 15:13

Powyższa ulotka powstała głównie dzięki następującym osobom:

Pyl, maris, pszczółka, AngelsDream, Asaurus, L. i Starsza Pani oraz Nakasha, wuwuna i babyduck.

Dziękujemy jednak wszystkim, którzy od początku dzielili się swoimi uwagami, pomysłami, przysłali zdjęcia, nawet jeśli ostatecznie wykorzystano inne fotografie.

Ten projekt to dowód, że chcieć to móc. A móc to działać. :serducho:

Dla nas i dla Was:

:kwiatek: :wavexxs: :kwiatek:

[ Dodano: Pon Kwi 15, 2013 15:24 ]
Wydzielony z tego tematu wątek dotyczący roznoszenia ulotki:

http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14438

AD

quagmire - Pon Kwi 15, 2013 15:26

Gratuluję :)
Kasik - Pon Kwi 15, 2013 16:07

Piękna ulotka! Gratuluję! :brawo:

Ale wiecie co... :oops: Dopiero teraz na to wpadłam... Nigdzie nie podano przeciętnej wagi i wymiarów szczura... Nie wiem, czy to istotne, ale za każdym razem gdy rozmawiam z kimś, kto o szczurach nie ma pojęcia, w odpowiedzi na podane przeze mnie 20-25cm długości i 500g wagi widzę wielkie, zdziwione oczy i malujące się na twarzy niedowierzanie... :P

AngelsDream - Pon Kwi 15, 2013 16:08

Kasik, uwagi też cenne, bo gdzieś tam, na kiedyś jest planowana wersja 2.0 :mrgreen:
mmarcioszka - Pon Kwi 15, 2013 20:16

Bardzo ładnie wyszło, gratuluję :)
susurrement - Wto Kwi 16, 2013 12:13

piękna, gratulacje :serducho:
Oli - Wto Kwi 16, 2013 12:21

nie wiem czy dobry temat, ale wczoraj oglądałam pierwszy raz ulotki i plakaty i jedno mi się rzuciło w oczy - na plakacie i stadności brakuje słowa "jednopłciowe". w sensie, że powinno się rzucać w oczy tak samo jak stadne, bo jednak plakat to hasło, nie ulotka do czytania, a jak wiemy, do ludzi trzeba drukowanymi i po stokroć...
Badoha - Wto Kwi 16, 2013 12:26

AngelsDream, ja chetnie zostawię ulotkę u siebie w lecznicy jesli oczywiście można?
AngelsDream - Wto Kwi 16, 2013 12:30

Badoha, nawet trzeba, jeśli ktoś chce.

Tu jest więcej: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14438 na te temat. :)

Badoha - Wto Kwi 16, 2013 12:57

AngelsDream napisał/a:
Badoha, nawet trzeba, jeśli ktoś chce.
no to super :mrgreen: w tym tygodniu bedzie
AngelsDream - Wto Kwi 16, 2013 13:01

Badoha, tylko założenie jest takie, że nikt nie drukuje ulotki w domu, ma być ona wydrukowana profesjonalnie, w drukarni, a potem każdy dostanie taką ilość, żeby mu wystarczyło. Po szczegóły trzeba się zwrócić do Pyl, najlepiej na PW. :)
Pyl - Pon Maj 06, 2013 12:17

Melduję, że w dniu dzisiejszym zostały przekazane do wydruku plakaty będące uzupełnieniem naszej ulotki :D

Bardzo dziękuję wszystkim osobom w to zaangażowanym, bo to kawał dobrej roboty. Nie wiedziałam, że tak dużo. DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM :kwiatek:
W szczególności maris za cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość i ogromny kawał roboty nad grafiką.


Macie i cieszcie się :D



Dodatkowo będzie jeszcze jeden plakat zbiorczy (powyższe 3 plakaty na jednej kartce A4) do rozwieszania w lecznicach.
Dla zainteresowanych (jeśli takowi będą) będzie możliwość kupna takiego zbiorczego plakatu na łódzkiej wystawie za symboliczne "co łaska" :)

Badoha - Pon Maj 06, 2013 12:41

AngelsDream napisał/a:
Badoha, tylko założenie jest takie, że nikt nie drukuje ulotki w domu, ma być ona wydrukowana profesjonalnie, w drukarni, a potem każdy dostanie taką ilość, żeby mu wystarczyło. Po szczegóły trzeba się zwrócić do Pyl, najlepiej na PW
wiem o tym, rozmawaiałam z Olą


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group