To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot B Wasza Wysokość z Wuwuniarni

wuwuna - Pon Lut 18, 2013 09:39

413 gram! :serducho:
Kaola - Pon Lut 18, 2013 13:10

wuwuna, na pewno kiedyś ;)
mmarcioszka - Pon Lut 18, 2013 14:48

Nie no, co to ma być :P
Żadnego mieszania w mojej pustej głowie proszę - burmek i łaciaty black ALBO rusek, koniec kropka.
Mamuski się nie obrażą, bo na takie maluchy będzie tłum chętnych i jeszcze szczurów nie starczy :D

wuwuna - Pon Lut 18, 2013 17:03

Lux napisał/a:
Wunia, ra zej chciala jechac, skoro to mi skoczyla na glowe
Lux, bo wiesz ona cię chciała zmylić. Ręce - głowa - klatka - domek. Ona myśląca i przewidująca panna. :D

Nikaa, mogę wybrać za was. :D

natkapatka napisał/a:
wuwuna, no Ty to kusisz ludzi..... ja nie wiem
wiem co chwalę, same rarytasy.
Papi w ciąży jest jeszcze bardziej delikatna i mięciusia. ^^ I brzuszek jej pięknie rośnie. :serducho:

Termin porodu początek marca.

Nikaa - Pon Lut 18, 2013 17:21

:lol: Możesz wybrać. Tylko ja poproszę: jak najwcześniej, jak najmiziastrze futrzaki i w dodatku duże dziewczyny (bo mi muszą się "nie mieścić" w perfekcie...) ! Znajdzie się ? :mrgreen:
Oluś - Pon Lut 18, 2013 18:05

Ależ to będzie piękny miot ^^
I kurczę, znów mam pomysł na imię :serducho:

wuwuna - Wto Lut 19, 2013 16:12

Nikaa napisał/a:
Możesz wybrać. Tylko ja poproszę: jak najwcześniej, jak najmiziastrze futrzaki i w dodatku duże dziewczyny (bo mi muszą się "nie mieścić" w perfekcie...) ! Znajdzie się ? :mrgreen:
Nikaa, pewnie, że się znajdzie. :D

olus_165 napisał/a:
I kurczę, znów mam pomysł na imię :serducho:
Bierzesz malucha :D ?

Papisia w ciąży jest jeszcze bardziej słodka niż przed. Brzuszek jej się zaokrąglił.
Porównując do Ximamumci to i tak odbiega, ale to młodziutki szczur w dodatku samica, więc bardziej się już nie da w tym wieku. Ale i tak jest wybitnie pluszowa. ^^

Dziś jest co najmniej 11 dzień ciąży (co najmniej, ponieważ moje zapiski wag z przed tego dnia zniknęły razem z danymi z dziennika w telefonie, więc może być kilka dni wcześniejsza ta ciąża).

Oluś - Wto Lut 19, 2013 17:43

wuwuna napisał/a:
Bierzesz malucha :D ?

Niestety zapisałam się już na "łysy" miot w Emerald Moon :wink: Uwierz, że gdybym mogła to bym się nie zastanawiała. :serducho: Ale imieniem służę :mrgreen:

mmarcioszka - Wto Lut 19, 2013 17:52

wuwuna, jesteś pewna, że to żywy szczur, a nie pluszak :D ?
nezumi - Wto Lut 19, 2013 18:06

No nie i co ja mam teraz zrobić, jeszcze do niedawna chciałam 2 laleczki, a dzisiaj już widze 3 i kropka, to jest zaraźliwe :P
Wuwuna czy można po jednej dziewczynce z każdego miotu :roll: to znaczy z C,B,CH ?

Nikaa - Wto Lut 19, 2013 18:08

nezumi, Mam dokładnie taki sam dylemat :P
nezumi - Wto Lut 19, 2013 18:15

Nika To jest naprawde uzależniające, modle się byleby narazie na 3 pozostało :roll:
wuwuna - Wto Lut 19, 2013 19:24

mmarcioszka napisał/a:
wuwuna, jesteś pewna, że to żywy szczur, a nie pluszak :D ?
mmarcioszka, ja myślę, że to pluszak i urodzi same pluszaki. :D

nezumi napisał/a:
No nie i co ja mam teraz zrobić, jeszcze do niedawna chciałam 2 laleczki, a dzisiaj już widze 3 i kropka, to jest zaraźliwe :P
Wuwuna czy można po jednej dziewczynce z każdego miotu :roll: to znaczy z C,B,CH ?
nezumi, oczywiście, że można. Lista będzie wspólna, więc niech się tylko urodzą to będziecie na spokojnie wybierać.
Teraz trzymajcie kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Nikaa napisał/a:
nezumi, Mam dokładnie taki sam dylemat :P
Nikaa, nie ma problemu, urodzą się będziecie decydować. Teraz jest za wcześnie. :)
mmarcioszka - Śro Lut 20, 2013 00:09

Ja zdecydowanie trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie, pluszaczki kukiełkowe mile widziane :D
wuwuna - Śro Lut 20, 2013 12:47

Papi miała dziś robione USG. Wszystko prawidłowe. Malce żyją i wzorowo się rozwijają.
Jest ich co najmniej 9. Z naciskiem, że więcej.

Papi całe badanie przesiedziała grzecznie prawie się nie ruszając. A ja myślałam, że one się będą stresować. A tu nic.
Chyba częściej będziemy robić USG :D

I mamy podejrzenie, że jej ciąża jest wyższa niż Brokatki. Proszę mnie nie pytać o nic. Ale zostałam skwitowana "Jaki z ciebie hodowca, że nie wiesz który to dzień ciąży?!" :D :D
Ja już totalnie zgupiałam. Albo te Brokatkowe są mniejsze, wolniej się rozwijają.


Widać ogólnie zarys malców, ale dosyć przejrzyście.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group