To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - 10 cudnych malców od krwiopij

krwiopij - Sob Gru 15, 2012 23:54

Zapomniałam napisać o najważniejszym - na tę chwilę wszystkie dziewczyny są już zarezerwowane. Chłopaki prawdopodobnie także. Zapraszam więc wszystkich do śledzenia wątku, ale jeśli nic się nie zmieni, nie będę mogła obdarować nikogo więcej ślicznym, włochatym szczurkiem. :D
Anonymous - Nie Gru 16, 2012 13:23

Ojej no śliczności nieziemskie :serducho: :serducho: :serducho: :mrgreen: :mrgreen:
smeg - Śro Gru 19, 2012 14:04

I jak tam maluszki, wszystkie oczka już otwarte? :) Może jakieś nowe zdjęcia? :> :serducho:
valhalla - Śro Gru 19, 2012 14:08

Widziałam wczoraj maleństwa, są cudowne! Wszystkie domki mogą się uznawać za szczęściarzy :)
AngelsDream - Śro Gru 19, 2012 14:12

krwiopij, potem przenosimy wątek do miotów adoptowanych, prawda? :)
krwiopij - Śro Gru 19, 2012 14:39

Bardzo chętnie, dzięki. :)

Zdjęcia i wieści niebawem. Wczoraj w nocy przyjechaliśmy do Łodzi po dość długiej podróży pociągiem, dzieciaki na okres świąteczny zamieszkały u mojego chłopaka - nie widziałam ich więc już od ponad 12 godzin... ;( W każdym razie wycieczkę zniosła banda wyśmienicie, noc w nowym mieszkaniu też, a dzisiaj dostaną nową większą klatkę. Cudowne są wszystkie. To niesamowite, jak się zmieniły przez 3-4 dni od otwarcia oczek. :mrgreen:

krwiopij - Pon Gru 24, 2012 23:08

Drodzy przyszli opiekunowie moich dzieciaków - wybaczcie mi, proszę, tyle dni milczenia. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że to przedświąteczne zamieszanie i brak dostępu do internetu. Dzisiaj w ramach początku odrabiania zaległości - kilka nowych zdjęć. Dzieciaki mają już 23 dni, są naprawdę wielkie (nie pamiętałam, że 3-tygodniowe szczurki są takie duże! ;D ), rozbrykane i prześmieszne. Bawią się i szaleją, jak stado szarańczy obłażą człowieka, który tylko włoży rękę do klatki. Cudne. :) Chciałam im zrobić porządną sesję, ale oczywiście coś musiało pójść nie tak i zaczęła mi zdychać bateria (choć dopiero co ładowałam!). Każdy maluch miał mieć choć jedno zdjęcie, ale z Tulią nie zdążyłam - ona dostanie własną sesję. ;)

Julia i Flawia


Aurelka


Gaja i Felicja


Liwia (Tulia będzie niedługo, słowo!)


Lucek, Tytus i Kasjusz (który wyszedł wyjątkowo kiepsko, ale aparat padł i nie miałam szans na lepsze ujęcie ;) )


Wigilia wciąż trwa, więc przy okazji życzę Wam wszystkim spokojnych, radosnych Świąt, odpoczynku od codziennych zmartwień i dużo czasu dla zwierzaków. :P

krwiopij - Pią Sty 04, 2013 10:40

Dzisiaj, dla odmiany, bardzo smutne wieści. Aurelka nie żyje. W środę zdarzył się wypadek. Aurelka bawiła się z trójką rodzeństwa na łóżku, ganiali się i walczyli. W którejś chwili mała spadła na podłogę (z wysokości pół metra, na zwykłe panele), pisnęła. Dała się wziąć na ręce i zanieść do klatki, ale tam w oczach zaczęła słabnąć i straciła przytomność. Mój chłopak biegiem zabrał ją do weterynarza, ale ten po badaniu stwierdził, że dla małej nic już nie da się zrobić...

Nie potrafimy sobie wytłumaczyć, jak mogło do tego dojść. Zwyczajnie nie ma to sensu. Mała trzy dni później miała zamieszkać w nowym domu...



Dla reszty malców (i ich dzielnej mamy) nadchodzi czas na przeprowadzkę. Dzieciaki są już wielkie i silne, rozpiera je energia, są gotowe na podbój świata. Smutno się z nimi rozstawać, szczególnie teraz... Ale tak być musi i wiem, że dla nich to najlepsza droga. :)

smeg - Pią Sty 04, 2013 10:47

O nie, biedna Aurelka :( Straszna historia, współczuję Tobie i domkowi :(

Czekam z niecierpliwością na moje maluszki :serducho:

kasia1 - Pią Sty 04, 2013 10:49

przykra to wiadomosc:( Wspolczuje bardzo
krwiopij - Pią Sty 04, 2013 11:18

smeg, widzimy się w sobotę, prawda? Dziewczynki już czekają. Mam nadzieję, że nie masz niczego cennego w klatce dla nich, bo zgotują Ci pierwszej nocy prawdziwą demolkę... ;)
Anonymous - Pią Sty 04, 2013 16:27

matko taki maluszek a taki wypadek. Straszne :cry: [*]
krwiopij - Wto Sty 15, 2013 17:51

Wszystkie dziewczyny i szczurza mama już w nowych domach, chłopcy przeprowadzają się w ten weekend, więc ogłoszenie można spokojnie uznać za nieaktualne. :) Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, z pomocą forum cała banda trafiła do wspaniałych ludzi.
AngelsDream - Wto Sty 15, 2013 18:58

krwiopij, wątek po drobnej korekcie nazwy już w Miotach Adoptowanych.
smeg - Wto Sty 15, 2013 19:04

krwiopij, czy mogłabyś napisać, do kogo trafiły maluszki? :) Chciałabym wiedzieć, kto ma rodzeństwo moich dziewczynek 8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group