To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Słownik Szczurzego Języka - interpretacja zachowań

mmarcioszka - Wto Gru 31, 2013 18:12

Irsa napisał/a:
Wet e trzeba zrobić przerwę,bo inaczej topodawanie antybiotyku mogło by zabić szczura,ale jak na razie dzięki niemu Pepin szybko zdrowieje :wink:
:shock: Zmień weta...
Ebia - Śro Sty 01, 2014 23:46

Irsa napisał/a:
Wet jest z lecznicy przy Obr. Wybrzeża bo do Osowej nam jest trochę daleko.
Irsa, proszę Cię.. Wszyscy mówią Ci, że Twój wet nie jest do końca kompetentny i powinnaś go zmienić, coś w tym musi być.. Ja rozumiem, że gdzieś możesz mieć daleko, sama miałam przez pewien czas problem z dostępem do dobrego weta, ale wtedy jeździłam nawet 60km autobusem do innego miasta. Da się, trzeba tylko chcieć.
Popatrz na to z innej strony. Wszędzie mówi się o uodparnianiu się bakterii na antybiotyki, bo wielu ludzi przerywa leczenie. Skąd nagle przerywanie leczenia u ogonka? Albo jest zdrowy i przestaje się podawać antybiotyk albo jest chory i leczy się go nie robiąc przerw, bo przerwa może jedynie zaszkodzić.
Proszę Cię, wyciągaj wnioski z błędów i nie popełniaj ich więcej. Ludzie z forum naprawdę dobrze Ci doradzają

Irsa - Czw Sty 02, 2014 17:10

Jutro zapytam weta,dlaczego tak naprawdę jego zdaniem ta przerwa musi być,czy nie mogłabym wobec tego wziąć leków dla Pepina do domu,i wtedy tak naprawdę wszystko się wyjaśni. Jeśli będę miała nadal wątpliwości co do skuteczności leczenia,pojadę na Osową. Bo teraz Pepin ma zapalenie płuc... i koniecznie musi być leczony... a ja zrobię wszystko,żeby wyzdrowiał.
LizaR - Czw Sty 15, 2015 16:55

Co oznaczają szybkie, energiczne ruchy jakby wypił redbulla ?

[ Komentarz dodany przez: limomanka: Śro Lut 11, 2015 15:51 ]
Scaliłam z wątku zbiorczego.

smeg - Czw Sty 15, 2015 16:56

LizaR, według mnie to podekscytowanie, chęć zabawy ;)
LizaR - Pią Sty 16, 2015 19:48

Dzięki, a co oznacza drżenie jak siedzi spokojnie pod bluzą ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group