To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Asaurus koordynatorem działu Klatek i wyposażenia

AngelsDream - Czw Wrz 20, 2012 10:21
Temat postu: Asaurus koordynatorem działu Klatek i wyposażenia
Chciałabym ogłosić dołączenie do MT kolejnej osoby.

Koordynatorem do spraw działu Klatek i wyposażenia zostanie Asaurus.
Do pomocy zgłosił się sam, jego kandydatura została przez MT zaakceptowana.

Uściślę w tym miejscu, że Asaurus nie będzie miał wstępu na podforum dla MT, nie będzie mógł dawać ostrzeżeń, choć w obrębie swojego działu będzie mógł poprosić o spokojniejszą dyskusję (jak każdy inny użytkownik zresztą).

Uprawnienia moderatorskie mają pomóc mu przebudować dział, uaktualnić go i wysprzątać.

Okres próbny to już standardowo: trzy miesiące liczone od dziś.

AD

L. - Czw Wrz 20, 2012 10:36

fajnie :)
powodzenia!

Ninek - Czw Wrz 20, 2012 11:01

Super pomysł!
Layla - Czw Wrz 20, 2012 11:04

Asaurus to osoba z dobrą wyobraźnią przestrzenną i fachową wiedzą, zatem sądzimy, że taki koordynator będzie dobrą pomocą dla użytkowników. Asaurus, powodzenia :D
Asaurus - Czw Wrz 20, 2012 19:32

Dzięki za wiarę i ciepłe przyjęcie. Ogólny zamysł co i jak polepszyć już jest od dłuższego czasu, także pozostaje zabrać się za zamiatanie.
Pyl - Czw Wrz 20, 2012 19:37

Asaurus, powodzenia! Cieszę się bardzo :D

Do MT - czy sklonujecie jeszcze jakiegoś Asaurusa do działu o leczeniu?

AngelsDream - Czw Wrz 20, 2012 19:38

Pyl napisał/a:
Do MT - czy sklonujecie jeszcze jakiegoś Asaurusa do działu o leczeniu?


Jeśli będzie odpowiednia ku temu osoba, tak.

Na razie nie ma, ale może się kiedyś zjawi.

Pyl - Czw Wrz 20, 2012 19:40

Off-Topic:
Szkoda, że klonowanie nie działa :(

Devona - Wto Gru 03, 2013 14:06

Może nie wszyscy zauważyli (bo ja akurat nie od razu), Asaurus zrezygnował z moderowania działem klatek i wyposażenia (poniżej cytat wiadomości w ShoutBoxie).
Asaurus napisał/a:
W związku z zachowaniem Kareny i Devony na forum, dzisiaj poprosiłem o zdjęcie mi rangi moderatora działu klatek i wyposażenia. Wszystkim użytkownikom, jak i modteamowi chciałem podziękować za współpracę, a zarazem zapewnić, że na razie nie opuszczam forum.


Chciałam tylko zauważyć, że nawet słowa nie zamieniłam prywatnie z Asaurusem od bardzo długiego czasu. Nawet bym tego wpisu nie zauważyła, gdyby nie informacja na podforum o rezygnacji. Przykro mi, że ktoś odwetowo rezygnuje, a później przerzuca na mnie odpowiedzialność :( . Niestety, nie dotarła do mnie informacja, jaki mam związek z tą decyzją.

Niemniej jednak dzięki Asaurus za Twój wkład w dział klatek, mam nadzieję, że nadal będziesz "opiekował się" stworzonym przez siebie kalkulatorem.

Karena - Wto Gru 03, 2013 14:17

Szkoda tylko, że odejście jest najpewniej spowodowane przez pryzmat oceny sytuacji pod wpływem innych osób. Z Asaurusem również od bardzo długiego czasu nie zdążyłam zamienić ani słowa. Przykre, że brakowało kontaktu przez PW z Administracją nawet w sprawie zdjęcia rangi. Niemniej jednak za wkład w dział "Klatki i Wyposażenie" bardzo dziękujemy ;)
Devona - Wto Gru 03, 2013 14:35

Pyl, rozmyślnie napisałam publicznie ten wpis i dobrze go przemyślałam. Nie ma żadnego nieporozumienia, które mogłabym przez PW załatwić, bo od dawna w ogóle nie mam kontaktu z Asaurusem. Jedyna rzecz, do której mogę się odnieść, to publiczne oskarżenie w SB, z którego dowiedziałam się, że z mojego powodu ktoś rezygnuje, chociaż nic się między nami nie wydarzyło, bo w ogóle nie wymieniamy wiadomości od dłuższego czasu. Nie widzę "prywatnego podjazdu" w treści swojego wpisu, chciałam poinformować wszystkich użytkowników o zaistniałej sytuacji, bo ranga została zdjęta, a nie było komunikatu. Chyba nie ma w tym nic dziwnego, że nie chcę być kojarzona z tą rezygnacją, skoro nie miałam z nią w ogóle nic wspólnego, dowiedziałam się o całej sprawie z podforum PO FAKCIE.

/dopisek
Wypowiedź o swojej ocenie sytuacji wyróżniłam z komunikatu, bo to moje stanowisko. Nie chcę nadużywać rangi w sprawie poniekąd prywatnej, uważam jednak, że moderator/administrator także ma prawo się bronić w sytuacji nieprawdziwych oskarżeń. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi do mnie bezpośrednio - jak zawsze można pisać PW.

PALATINA - Wto Gru 03, 2013 22:07

Off-Topic:
Devona napisał/a:
Chyba nie ma w tym nic dziwnego, że nie chcę być kojarzona z tą rezygnacją, skoro nie miałam z nią w ogóle nic wspólnego, dowiedziałam się o całej sprawie z podforum PO FAKCIE.

Gdyby nie ten post, wpis z SB zaraz zmarły śmiercią naturalną.
Większość osób go nie zauważyła i dopiero po Twoim wpisie tu, zaczną Cię z tym kojarzyć. :P


Też bym wolała, żeby wszelkie żale zostały wyjaśnione poza forum.
Asaurus zrezygnował zapewne w ramach solidarności z AD, a nie pod wpływem jakichkolwiek osobistych zatargów z MT. Owe żale i nieporozumienia skoro nie mogą być tu omawiane, w mojej opinii, powinny być w całości rozgrywane poza forum.
Skrawki informacji budzą jedynie niesmak, a niczego nie tłumaczą.
Jest mi przykro to wszystko czytać, choć nie mam pojęcia, co się dzieje i dlaczego.

pszczoła - Śro Gru 04, 2013 16:39

Off-Topic:
A może byście skończyli prywatę i przestali wieszać psy oraz wydawać opinie, znając jedynie 'wersję" 'jednej strony? Bo czarno-białe to to na pewno nie jest.



Asaurus, dzięki wielkie za kalkulator i że Ci się chciało działać w tym dziale :)

limomanka - Śro Gru 04, 2013 20:33

Cytat:
Asaurus, dzięki wielkie za kalkulator i że Ci się chciało działać w tym dziale :)

Ja również dziękuję w imieniu swoim i tych wszystkich użytkowników, dla których Twój kalkulator był megapomocą na początku przygody z ogonkami (sama często do niego odsyłałam użytkowników tego forum oraz chętnych do adopcji moich deteciaków a także ludzi ze Szczurzych Adopcji) :kwiatek:

Nakasha - Czw Gru 05, 2013 11:40

Kalkulator jest super. :) Szkoda, że Asaurus odchodzi.


Cytat:
w której AD pozostałaby w zespole i wspólnie z nami zajęła się rozwiązywaniem problemu.

? Modzi pierwsi napisali o tym... ocb?

Czasem problemy prywatne zbiegają się z tymi forumowymi i dlatego bierze się urlop, nie po to, aby uciekać. Jakkolwiek by nie było, mam nadzieję, że rozwiążecie problemy i mod team będzie sprawnie działać. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group