To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Hera i gromadka.

Anonymous - Wto Lip 10, 2007 00:11

Nie - walka na smierć i zycie wśród samic to rzadka sprawa - wiele osób łaczy szczury w róznym wieku i o różnym temperamencie KAZDY SZCZEGÓŁ może być tym decydującym i uratować SZCZURZE ZYCIE. No chyba ,że dla kogoś liczy się szczurza smierć tylko wtedy gdy dotyczy to chorób genetycznych i tylko wtedy kiedy jednocześnie ma spokrewnione z tym akurat szczurem szczury....
sachma - Wto Lip 10, 2007 00:14

Off-Topic:
merch, czy ty nie czytasz tego co ja pisze? TU sie tego nie dowiesz - Nezu TU NIE MA i w najblizszym czasie nie bedzie.. skoncz nudzic, jak jestes taka ciekawa to zapytaj sie jej na GG - wierze ze nie bede musiala sie za chwile powtarzac.

Anonymous - Wto Lip 10, 2007 00:24

nie ja nie czytam tylko ty nie rozumiesz- nie tylko ja mam szczury i nie tylko ja łacze szczury i to może być nie tylko mój problem - polecam lekture motta do "Komu bije dzwon" E. Hemingway'a. Ze się nie dowiem to sie domyślam, jednak przy okazji chciałam zwrócić uwagę ,że ta wiedza może dotyczyć ( niestety ) o wiele większej liczby osob niz tylko włascicieli dzieci Hery.
marhef - Wto Lip 10, 2007 00:26

Po pierwsze - to jest temat miotu Hery, czyli Herciowych dzieciaków, i każdy następny offtopic w tym temacie zostanie wycięty.
Po drugie - merch, sachma, proszę o spokój i załatwianie utarczek osobistych poprzez pw/gg.

Justka1 - Wto Lip 10, 2007 12:38

Ja was nie rozumiem.Jak komus zginie szczur w jaki inny sposob to tego nie dociekacie w zaden sposob doglebnie.
Inne osoby traktujecie z wiekszym szacunkiem ale no tak,jak to,hodowca nie poinformowal?
Hera nie miala miotu hodowlanego wiec o co chodzi?
O co ta dyskusja i najezdzanie na jedna,w sumie 2 osoby,bo sachma jest wspolwlacicielka hodowli..
Ja na waszym miejscu wstydzila bym sie dalej ciagnac ten temat.
Widac,ze najwyrazniej sie nudzicie po prostu i szukacie nastepnego,a raczej tego samego kozla ofiarnego.
Pisze to,bo mnie tez dotyczyly jazdy.
Zapewniam,ze nie jest to mile.
Wiec uwazam,ze juz wiecie,z jakiej przyczyny zmarly 2 samice i nie powinniscie dalej dociekac-bo nie ma czego.Znajdzcie sobie jakies zajecia,bo to nie zdrowe tak siedziec przed komputerem ;) poza tym jak to wyglada w oczach nowych uzytkownikow czytajacych forum..
Zastanowcie sie,co moga sadzic o was patrzac na ten temat :roll:
Mysle,ze forum to nie miejsce na takie dalsze dyskusje. :roll:
Pozdrawiam.

AngelsDream - Wto Lip 10, 2007 12:47

Usunęłam to co nic nie wniosło do tematu. Dalsze wiadomości nie dotyczące szczurków - czy to broniące czy jakiekolwiek inne będą bez wyjątku usuwane.
Pacyfka - Wto Gru 02, 2008 09:13

dzisiaj włochacze kończą dwa latka, niestety niektórzy nie doczekali tych urodzinek, ale dla reszty :urodziny: :urodziny: przynajmniej jeszcze raz 2 latek życia, samych dobroci i mnóstwa mizianek :tummykiss:
może napiszcie co słychać u Waszych włochaczy :)

Nisia - Wto Gru 02, 2008 10:48

No, no :urodziny:
marhef - Wto Gru 02, 2008 17:00

Wszystkiego najsmaczniejszego i dużo, dużo zdrówka ode mnie i Mistle dla gromadki :urodziny:

O Mistle można przeczytać tutaj: http://forum.szczury.biz/...p=241949#241949

Anouk - Wto Gru 02, 2008 17:28

:urodziny:
marhef - Wto Cze 02, 2009 14:27

Dwa i pół roczku, a Mistle nadal jak nowa (tfu, tfu!) :urodziny:

Wieczorem zapraszam do mojego tematu, będą fotki solenizantki :D

nezu - Wto Cze 02, 2009 19:40

OMG. Strasznie się cieszę marhef! :D
Czekam na zdjęcia w takim razie. Wymiziaj ją tam ode mnie... ;)

marhef - Wto Cze 02, 2009 19:52

nezu, foty i minifilmik są TUTAJ :mrgreen:
Kluska - Pon Mar 26, 2012 11:37

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group