To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Sugestie zmian regulaminu i funkcjonowania forum

Wampiwor - Sob Lut 18, 2012 17:21

A ja często zgłaszam przeterminowane posty :)
Niamey - Nie Lut 19, 2012 20:01

L., już jakiś czasem temu wysłałam zapytanie do większości osób z transportowego, duża część(nawet z tych rzadko obecnych) potwierdziła aktualność, kilka osób nie odpisało, jeszcze trochę poczekam, jak nadal nie odpiszą, to się wyrzuci
Sorgen - Czw Mar 01, 2012 14:14

Luty się skończył. Miała być ankieta końcem miesiąca, będzie?
EpKee - Pią Mar 02, 2012 14:19

Dziś do wieczora będą tematy, w których będzie wszystko wyjaśnione. W tym zmiany, które się dokonały.
smeg - Pon Mar 05, 2012 11:08

Czy można w panelu admina zmienić opcję zezwalania na automatyczne logowanie ze sprawdzeniem IP na zwykłe zezwalanie na automatyczne logowanie? Dopóki korzystam z jednego komputera, to loguje mnie automatycznie, ale często wchodzę z innych i np. jeśli wejdę na forum z telefonu, to później stacjonarny już nie pamięta, że byłam zalogowana.
Asmena - Pon Mar 05, 2012 11:46

smeg, a u mnie pamięta, może to kwestia przeglądarki?
smeg - Pon Mar 05, 2012 11:50

Nie, bo tak samo mam w telefonie - pamięta, dopóki nie zaloguję się na innym komputerze. Na dziaba wchodzę normalnie z różnych komputerów i jestem cały czas zalogowana.
furburger - Pon Mar 05, 2012 11:52

u mnie również nie pamięta jeśli zaloguję się z innego komputera z tym że mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza :P
Asmena - Pon Mar 05, 2012 11:59

smeg, to nie wiem, dlaczego tak jest. U mnie na tablecie wszystko działa i mogę w międzyczasie logować się i z PC, i z komórki, netbooka, a i tak później nie muszę się logować.
smeg - Pon Mar 05, 2012 14:11

Może łączysz się cały czas z tego samego adresu IP. Jeśli masz router w domu, to na zewnątrz sieci wszystkie Twoje urządzenia do niego podłączone są widoczne pod tym samym adresem.
tgategav - Pon Mar 05, 2012 14:28

smeg, forum nie sprawdza adresu ip przy logowaniu automatycznym.
smeg - Pon Mar 05, 2012 14:32

Jesteś pewien? Bo wiem, że ten skrypt umożliwia ustawienie takiej opcji. Ale jeśli jest wyłączona, to już nie wiem o co chodzi :(
pszczoła - Pon Mar 05, 2012 14:34

smeg, ja mam tak samo jak Ty.
tgategav - Pon Mar 05, 2012 14:51

Edit:

sprawdzilem i mnie nie wylogowywuje z zadnego komputera, mimo dwóch różnych adresów ip. Może przeglądarka ciastek nie trzyma czy coś? Na obu komputerach zaznaczasz logowanie automagiczne?

smeg - Pon Mar 05, 2012 15:01

Tak, za każdym razem zaznaczam automatyczne logowanie i loguje mnie automatycznie przez jakiś czas, do chwili gdy zaloguję się na innym kompie. Ciastka z dziaba te same przeglądarki obsługują prawidłowo, tj. logują mnie automatycznie za każdym razem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group