To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Sugestie zmian regulaminu i funkcjonowania forum

Kasik - Śro Lut 08, 2012 16:15

Pyl, tak, wystarczą w zupełności, już to napisałam :)
Oli, wiesz, mnie jakoś nic teraz nie zdziwi :P

Oli - Śro Lut 08, 2012 18:46

Kasik, gdyby Cię nie dziwiło nie zareagowałabyś tak jak zareagowałaś ;)
Bel - Pią Lut 17, 2012 11:27

a mnie zastanawia jedno.. tak moderacja narzeka, że musi być spora ilość modów bo sobie nie dacie rady. Dlatego trzeba było przyjąć wszystkich, którzy złożyli chęć i deklarację dołączenia do mt, a tym czasem już dość długo nie ma Niamey, nie ma Epkee, susu też bywa jako tako a Karena i Kluska odwalają całą robotę za 5 osób i co? i dają radę. Dziewczyny się przyłożyły- fakt, że są osoby, które dają im jakieś wytyczne co do roboty ale myślę, że mniejsza ilość modów nie jest wyznacznikiem gorszej jakości pracy jaką wykonują.
tgategav - Pią Lut 17, 2012 12:30

Bel, jak widać, taki próg bezpieczeństwa jest ok :>
Bel - Pią Lut 17, 2012 20:53

tgategav, słonko jaki próg? Wybacz ale tak nie powinno być żeby 3 z 5 modów nagle poszło sobie na urlop :]
Martini - Pią Lut 17, 2012 21:00

Bel napisał/a:
Wybacz ale tak nie powinno być żeby 3 z 5 modów nagle poszło sobie na urlop


Bel, trudno, żeby ludzie swoje życie osobiste podporządkowywali adminowaniu forum - różne rzeczy się zdarzają i nie zawsze można na forum być. Mam wyliczać przypadki losowe, które mogą się zdarzyć trzem różnym osobom w tym samym czasie, żeby forum zostało z dwoma modami? To bez sensu przecież, a nie można wybrać moda z etykietką "nic mi się w życiu niespodziewanego nie przydarza". Ja nie widzę jakiegoś strasznego syfu mimo obecności dwóch osób z pięciu, chociaż to faktycznie mało. Powiem więcej - bywał większy syf, kiedy modów było więcej.
Oklaski dla duetu K&K, i liczę, że reszta się wkrótce pojawi.

mmarcioszka - Pią Lut 17, 2012 21:06

Martini, ale chyba chodzi własnie o to, że modow jest za dużo, bo dwóch też sobie radzi, wiec pięciu jest przesada... Natomiast nie widzę problemu w czerpianiu się nieobecności, bo przecież każdy ma własne zycie :roll:
tgategav - Pią Lut 17, 2012 21:13

mmarcioszka napisał/a:
bo dwóch też sobie radzi, wiec pięciu jest przesada...


ja już chyba to pisałem, ale napisze jeszcze raz:

mamy przykładowo 5 modów, 3 jest na urlopie, 2 osoby dają rade bo mają ferie/mniej napięty okres w pracy.
Mamy 3 modów, 3 jest na urlopie, nie ma kto sie zająć forum. A jeżeli nieobecność tej trójki była by dłuzsza z powodów losowych ( awaria sprzętu, czy poprostu wyjazd z rodziną na tydzień/dwa ), to by trzeba było pewnie dobrać na szybko 3 osoby na zastępstwo...

Chyba, że zrobić moderacje głowną, zastępstwo moderacji głownej, zastępstwo zastępstwa moderacji głownej, ale to już straszne kręcenie sie robi ;-)

Martini - Pią Lut 17, 2012 21:20

mmarcioszka napisał/a:
Martini, ale chyba chodzi własnie o to, że modow jest za dużo, bo dwóch też sobie radzi, wiec pięciu jest przesada.


Piszesz tak, jakbyśmy solidarnie zrzucali się na ich pensje.
Nie wydaje mi się, żeby modów było za dużo na tak ruchliwe w gruncie rzeczy forum. Ja bym się przyczepiła do tego, że
a) pojawiają się na forum w tym samym czasie, czyli albo w ciągu dnia nie ma nikogo, albo wieczorem są wszyscy
b) nie ma jasnego podziału zadań, jak na moje oko, więc czas reakcji jest krótszy.
---
c) odkąd tu jestem, czytam pod regulaminem, ze będzie dopracowany, i jak na razie dopracowany został system karania, jak w obozie jakimś. Z braku niedopracowanego reulaminu wynikają nieporozumienia i tyle.

I tyle mam do powiedzenia w temacie:)

mmarcioszka - Pią Lut 17, 2012 21:25

Chodził mi tylko o to, że modow jest za duzo wedlug Bel, bo to do jej wypowiedzi sie odnosimy ;) Mnie osobiście jest bez roznicy czy modow będzie 10 czy 1 byleby sobie radzili i był porząde ;)
pszczoła - Pią Lut 17, 2012 21:33

tgategav napisał/a:
mamy przykładowo 5 modów, 3 jest na urlopie, 2 osoby dają rade bo mają ferie/mniej napięty okres w pracy.
Mamy 3 modów, 3 jest na urlopie, nie ma kto sie zająć forum. A jeżeli nieobecność tej trójki była by dłuzsza z powodów losowych ( awaria sprzętu, czy poprostu wyjazd z rodziną na tydzień/dwa ), to by trzeba było pewnie dobrać na szybko 3 osoby na zastępstwo...

Chyba, że zrobić moderacje głowną, zastępstwo moderacji głownej, zastępstwo zastępstwa moderacji głownej, ale to już straszne kręcenie sie robi ;-)


no i właśnie o to chodzi - jak jest więcej osób to jest większe prawdopodobieństwo, że zawsze/często KTOŚ będzie.
A przecież nikt im nie płaci pensji i nie szkodzi, że jest modów więcej ;)

L. - Sob Lut 18, 2012 12:00

a ja bym chciała aby ktoś w koncu ogarnął wątek transportowy ;p
nie mówiąc o tym, ze 1/3 osób, które oferują stały transport co jakiś czas już sie dawno nie forum nie udziela.
nie mówiac o postach które często zalegają tam więcej niż 2 tygodnie ;p




ja uważam, że lepiej wiecej modów niz mniej ;p
ja tam ogólnie nie narzekam ;D

Kluska - Sob Lut 18, 2012 12:12

L. właśnie się tym zajęłam :mrgreen:
A co do
Cytat:
nie mówiac o postach które często zalegają tam więcej niż 2 tygodnie ;p

to już od dobrych 2 tygodni na bieżąco je usuwam. :wink:

L. - Sob Lut 18, 2012 12:24

Kluska123, no i super :*
pszczoła - Sob Lut 18, 2012 13:48

L., całkiem niedawno ten wątek był aktualizowany przez Niamey :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group