To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XV Wystawa SHSRP we Wrocławiu 3-4.09.2011

Azi - Sob Lip 09, 2011 07:33
Temat postu: XV Wystawa SHSRP we Wrocławiu 3-4.09.2011
Mam przyjemność zaprosić na XV Ogólnopolską Wystawę Szczurów Rasowych.


Wystawa odbędzie się w dniach 3-4.09.2011 we Wrocławiu przy okazji corocznych Targów Zoo-Botanica w Hali Stulecia (obecnie w budynkach przy Hali, sama Hala jest remontowana).

Zgłoszenia przyjmuję od dziś do 4.08.2011 włącznie na adres: wystawashsr@o2.pl (i najlepiej również wystawashsrp@gmail.com)

1. Każdy wystawca musi zapoznać się z Regulaminem Wystaw SHSRP: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?p=2881#2881
Niestosowanie się do Regulaminu skutkuje wyproszeniem z wystawy.
2. Dokumenty niezbędne do zapisu na wystawę oraz wejścia na nią: http://www.shsrp.yoyo.pl/dok.htm
3. Cennik i dane do przelewu: http://shsr.szczury.biz/v...p?p=21539#21539
4. Proszę o dokładne wpisywanie w tytuł przelewu za co dokonywana jest opłata, np. nick, 5 rasowych, 2 nierasowe, 2 rodowody, XV OWSR
- nie przyjmujemy opłat w gotówce,
- nie przyjmujemy dowodów wpłaty niezaksięgowanych przez bank, z oznaczeniem "w trakcie realizacji", itp. (tyczy się wydruków z bankowości elektronicznej),
- termin wpłaty upływa na tydzień przed pierwszym dniem wystawy,
- opłaty dokonane wcześniej niż na 3 tygodnie przed wystawą będą zwracane, gdy wystawca zrezygnuje z uczestnictwa.

5. Na teren wystawy mają wstęp tylko wystawcy posiadający przy sobie (do okazania):
- rodowody (nie dotyczy szczurów nierodowodowych)
- zaświadczenia lekarza weterynarii
- dowód wpłaty
- podpisane ręcznie zgłoszenie na wystawę.

6. Istnieje możliwość wcześniejszego opuszczenia terenu wystawy ze względu na ważny powód. Takie wcześniejsze wyjścia proszę konsultować z organizatorami wystawy w sobotę rano.

7. Chętni do zgłoszenia szczura do kategorii Senior proszeni są o dopisanie litery "S" w rubryce "kategoria" na zgłoszeniu (czyli D,S), tak jak w przypadku kastratów.


Przypominam tez, ze SHSRP podjęło dodatkowe postanowienia na temat środków ostrożności, do których obligatoryjnie nalezy się zastosować:

Cytat:
1. Zaświadczenie weterynaryjne nie później niż 2 dni przed sobotą wystawową. Zaleca się w miarę możliwości dwie wizyty w odstępie tygodnia.
2. Obowiązek dwutygodniowej kwarantanny przed wystawą dla zwierząt z importu, adopcji, sklepu, wpadki, itp oraz całego stada.
3. Nakaz wewnętrzny dla sędziów uczestniczących w wystawach międzynarodowych do zachowania maksymalnej ostrożności i higieny (manusan itp)
4. Każdy ma obowiązek zgłosić organizatorowi czy i jakie szczury będzie miał na wystawie poza wystawowymi i szczurów tych dotyczą wszystkie zasady dotyczące wystawianych, włącznie z kwarantanną dla zwierząt będących na wystawie "przejazdem".
5. Sędziowie i pomocnicy sędziów zobowiązani są do noszenia fartuchów jednorazowych podczas wystawy oraz posiadania własnych środków odkażających.
6. Każdy wystawca (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
7. Zakaz dotykania szczurów wystawowych przez zwiedzających, a w obrębie wystawców tylko po dezynfekcji rąk.
8. Obowiązek zgłaszania organizatorom wystawy shsrp sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na wystawę zwierzęta, zachowania zwiedzających, itp)
9. SHSRP zastrzega sobie możliwość wyproszenia z wystawy wystawcy i jego szczurów w sytuacji gdy stan zwierzęcia/ąt wskazuje ewidentnie na chorobę.

Anonymous - Sob Lip 09, 2011 09:31

To ja rzucę linkiem do polecanych środków dezynfekujących do rąk bez wody:
Osmoza: http://www.e-zikoapteka.p...0ml-osmoza.html
inne:
http://www.nokaut.pl/szuk...ny-zel-rak.html

Azi - Pon Lip 18, 2011 10:06

i cioooo? nikt nie chce przyjechać? ;(
agacia - Pon Lip 18, 2011 10:41

Ja chce oczywiscie, tylko jeszcze nie wysłałam zgłoszenia :mrgreen:
Bel - Pon Lip 18, 2011 11:56

Azi, muszę się dowiedzieć czy mam zajęcia w szkole w tym terminie, jeśli nie- będę ;)
edit:
no dobra- będę :DD tylko muszę zgłoszenie wypełnić :P
Azi Czesi będą?

[ Komentarz dodany przez: Niamey: Wto Lip 19, 2011 09:23 ]
Czesi poprawieni ;)

L. - Wto Lip 19, 2011 00:33

ja będę choćby nie wiem co ;p
kasę już odkładam i jedyne co mnie może powstrzymać to skradzione tory :P chyba, że Piotrek zechce sobie zrobić wycieczkę do Wrocka to wtedy eeee skradziony asfalt (?)

kto mnie przenocuje, albo chce ze mną dzielić pokój ? 8)

magnes - Wto Lip 19, 2011 00:35

L. napisał/a:
kto mnie przenocuje, albo chce ze mną dzielić pokój ?
dołączam się do pytania :D
Hanami - Wto Lip 19, 2011 01:05

L. trochę offtopowo: właśnie powiedzieli w radiu, że kolejarze szykują się do strajku generalnego, więc nie tylko skradzione tory mogą Cię powstrzymać.
Śledź rozwój wypadków i odpowiednio wcześnie ustal sobie transport. :P

Azi - Wto Lip 19, 2011 10:08

believe_86, nie wiem, czy będą, Bebecha coś pisała, że nie, o ile będzie u nas sędziować Beris - nie chcą przejeżdżać o ile sędziuje ich sędzia :P

u mnie póki co nocleg mogą mieć zapewniony (o ile chcą) - Emilka, wuwuna i gratis (czy jeszcze komuś proponowałam w między-czasie? Bom sklerotyczna).

niestety to, czy i ile więcej zmieści się u mnie osób będę wiedzieć zapewne pod koniec sierpnia.

Niamey - Wto Lip 19, 2011 10:11

ja bym się wybrała, tylko drugiego muszę być w Krakowie :| ale może coś się uda wymyślić...
Vaco - Wto Lip 19, 2011 10:56

Jeżeli zwalczymy bakterię (?) i jak znajdę tani nocleg to będę z przyjemnością :) Ewentualnie przyjadę bez szczurów
Pająk - Wto Lip 19, 2011 16:27

My prawdopodobnie wpadniemy, ale bez szczurów. :)
Hanka_i_Medyk - Wto Lip 19, 2011 16:44

Będzie pretekst, żeby odwiedzić Rodziców ;)
Mika29 - Wto Lip 19, 2011 17:25

Też bym chciała wpaść, ahh
Bel - Wto Lip 19, 2011 18:11

tak się zastanawiam czy ja w ogóle mam kogo wystawiać :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group