To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Hera i gromadka.

AngelsDream - Nie Gru 31, 2006 02:00

Możemy tylko liczyć na to, że jest dla nich szansa... Wyploszek raz wrocil zza tęczy, więc może?
Anonymous - Nie Gru 31, 2006 02:02

AngelsDream, więc liczę. Trzymam kciuki za siebie, Marchewę, jej TŻ, Młodą i za całą resztę! Nie może nic się stać :(
satanka666 - Nie Gru 31, 2006 02:03

Też trzymam kciuki! Musi być dobrze no... :(
AngelsDream - Nie Gru 31, 2006 02:05

Wybaczcie mi, że mi ulżyło - Eldir ma normalne zęby... jadł dziś cały czas... to egoistyczne, ale szczere.
Anonymous - Nie Gru 31, 2006 02:09

AngelsDream, dlaczego nie wybaczyć? To przecież normalne. Aaa. Będzie dobrze. Mantruję o zdrowie i szczęście dla maluszków
nezu - Nie Gru 31, 2006 02:09

Juni, zanim one urosna te zeby wrosna im w mozgi.
Rozumiesz?..

Anonymous - Nie Gru 31, 2006 02:11

Rozumiem. Ale.. ale.... brak słów.

I tak wierzę. Bo nic innego nie pozostaje

Kagero - Nie Gru 31, 2006 03:24

mantruję..
musi się udać.. one nie mogą tak po prostu..

mantruję..

Naciol - Nie Gru 31, 2006 12:28

Mantruję...
Musi być dobrze. I będzie. Trzymam kciuki, mantruję, modlę sie, chociaż jestem niewierząca i robię wszysctko co się da.
:przytul:

Pacyfka - Nie Gru 31, 2006 13:10

Boshe nie moze byc tak zle ;( za duzo juz tych nieszczesc.. ;( Dość ;(
Mantruje i trzymam kciuki za te dzieciaczki.. Chocby musial cud sie zdarzyc, to musi byc dobrze.. musi...musi... ;(

Chesti - Nie Gru 31, 2006 13:39

Brak słów :(

Wybaczcie, ale nie wiem co mam napisać....

Gdybym dorwała tą pannę która sprowadziła je na świat... poszłabym siedzieć :killer:

nezu - Nie Gru 31, 2006 13:39

Dzis specjalnie przyjechal czlowiek, ktoremu sie zalilam dzis w nocy i wylam ze strachu o maluchy.

Przyjechal z cazkami.
Przycial im te cholerne siekacze.

Sunny ma najgorszy zgryz jaki kiedykolwiek widzialam.
Zeby w ogole na siebie nie zachodza, jedne wichruja w lewo, inne w prawo, mala ma stan zapalny gornych i dolnych dziasel..

Wyplosz o dziwo ma niezly zgryz, ale przerosly mu siekacze bo nie mial jak scierac, za dlugo jadl miekki pokarm.Nie moge wyjsc z podziwu jak on przycial zeby takim mikroskopijnym maluchom, ale sie udalo..

Kciuki i mantra bardzo pożądane, bo maluchy musza sporo nadrobic..

helen.ch - Nie Gru 31, 2006 13:46

To trzymam i ja moooocno, ale zła jestem bardzo, bardzo na tą odpowiedzialna za ich przyjście na świat osobę...
nezu - Nie Gru 31, 2006 13:49

Jesli ktos chce zobaczyc, co Sunny miala wczoraj w pyszczku niech pisze na pw.. podesle zdjecie..

Jest zbyt drastyczne, zeby pokazac publicznie..

Naciol - Nie Gru 31, 2006 14:05

Jezu nezuś. Trzymam naprawdę mocno kciuki i mantruję. Nadrobią wszystko. Zobaczysz, bedzie dobrze :przytul:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group