To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Mnóstwo szczurów w różnym wieku ma już domy, Wrocław

Pyl - Pią Maj 03, 2013 14:22

Ninek napisał/a:
Cholera, czyli nici z uśpienia miotu?
Obawiam się, że niestety tak :(

[ Dodano: Pią Maj 03, 2013 14:29 ]
nimka napisał/a:
na orgach też nie (prócz jednego niewinnego wpisu "czy ktoś może podjechać z małymi do lecznicy").

Nie wiem co jest na fb, ale z naszego wątku
AdaK napisał/a:
A o szczurzynce zacznę rozpowszechniać info na FB za chwilkę, muszę tylko coś zjeść...

a ja osobiście pisałam na orgach
Pyl napisał/a:
Czy dobrze rozumiem, że nie ma nikogo kto mógłby podjąć się odebrania tej samiczki co ostatnio urodziła i uśpienia miotu?
Mamy dla niej DT w Warszawie, ale na razie najważniejsze jest uśpienie miotu zanim będzie za późno i zapewnienie jest domu do czasu transportu. Ktoś pomoże? To pilne.


Tajemnicy nie robimy.

Ninek - Pią Maj 03, 2013 14:30

Myślałam, że może ta dziewczyna nie wiedziała, że nie może mówić o powodzie odbierania miotu ;)

Zakomunikowałam już rodzinie, że tymczasów nie będzie, ale spróbuje ich namówić ponownie. O ile w ogóle pani Dorota zechce je oddać...

Pyl - Pią Maj 03, 2013 14:31

Ninek, kochana jesteś. Trzymam kciuki.
nimka - Pią Maj 03, 2013 14:34

Pyl napisał/a:

Nie wiem co jest na fb, ale z naszego wątku
AdaK napisał/a:
A o szczurzynce zacznę rozpowszechniać info na FB za chwilkę, muszę tylko coś zjeść...

a ja osobiście pisałam na orgach
Pyl napisał/a:
Czy dobrze rozumiem, że nie ma nikogo kto mógłby podjąć się odebrania tej samiczki co ostatnio urodziła i uśpienia miotu?
Mamy dla niej DT w Warszawie, ale na razie najważniejsze jest uśpienie miotu zanim będzie za późno i zapewnienie jest domu do czasu transportu. Ktoś pomoże? To pilne.


Tajemnicy nie robimy.


a to przegapiłam ten Twój wpis ;)
wydawało mi się, że patrzyłam uważnie...

w takim razie mógł być to ktokolwiek, bo tam wątek jest dostępny dla wszystkich...



Ninek, nie ;) na samym początku, zanim dałam namiary na sklep, powiedziałam tej dziewczynie, że najważniejszym punktem akcji jest ściemnianie i nie mówienie o usypianiu ;)

Pyl - Pią Maj 03, 2013 14:44

nimka, a jaki jest problem, żeby założyć konto i czytać ten wątek? Nie ma ograniczenia dostępu tylko do super zaufanego grona popierających masowe mordy na szczurach ;)
Eh...

Dobra, kończę offtop, jak dla mnie mało istotne kto i jak, bardziej jaki będzie tego efekt. Miotu i tak nie ma kto uśpić, więc problem samoistnie się "rozwiązał", a dokładnie przekształcił w szukanie domu dla 10 szczurów zamiast jednego :|

Ninek - Pią Maj 03, 2013 14:45

Jutro zadzwonie do p. Doroty i zapytam czy w ogóle odda miot. Jeśli tak to już jutro postaram sie je odebrać. O ile nie będzie jakichś ogromnych sprzeciwów rodziny. (choć po dzisiejszym gruntownym sprzątaniu szczurzej klatki nie powinni narzekać przez pare dni :lol: )


Ile maluchów jest w tym młodszym miocie, 9?

nimka - Pią Maj 03, 2013 14:49

Ninek napisał/a:
Jutro zadzwonie do p. Doroty i zapytam czy w ogóle odda miot. Jeśli tak to już jutro postaram sie je odebrać. O ile nie będzie jakichś ogromnych sprzeciwów rodziny. (choć po dzisiejszym gruntownym sprzątaniu szczurzej klatki nie powinni narzekać przez pare dni :lol: )


Ile maluchów jest w tym młodszym miocie, 9?

Dzięki :serducho:

Tak, 9 młodych.

I w takim razie to by były już wszystkie szczury ze sklepu.......

Ninek - Pią Maj 03, 2013 14:52

Oby tylko domy znalazły, bo ja nie moge wziąć na stałe ani pół szczura ponad to co mam....
nimka - Pią Maj 03, 2013 14:58

Jakby co to ten DT z miau może przejąć kilka maluchów za jakiś czas (tzn. jak będą samodzielne), ale tylko młode, bez matki - bo u dziewczyny jest uratowana fretka i boję się że na zapach fretki (nawet z innego pomieszczenia) samica zareaguje zagryzieniem młodych. Oczywiście da się wydzielić osobne pomieszczenia dla klatek obu gatunków ;)
Ninek - Pią Maj 03, 2013 15:26

nimka, byłoby super gdyby mogła przejąć samczyki z tego miotu. Im chłopaki starsze tym bardziej mnie uczulają, już po pazurkach (tzn pewnie to kwestia zasikanych pazurków bo najbardziej reaguje na mocz) 5 tygodniowych mam paskudzące sie sznyty a im starsze tym bardziej zaczynam reagować 'oddechowo'.
Vaco - Pią Maj 03, 2013 15:49

a czy są jeszcze jakieś wysterylizowane samiczki do adopcji?
Ninek - Pią Maj 03, 2013 16:00

Vaco, na pewno są.
Nakasha ma kilka na dt, świeżo po sterylkach.

Vaco - Pią Maj 03, 2013 16:06

Ninek, ok, dziękuję bardzo za informację :)
Fea - Pią Maj 03, 2013 16:30

Ile mają te małe z ostatniego miotu, otworzyły już oczy?
Ninek - Pią Maj 03, 2013 16:36

Fea, urodziły się 29 kwietnia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group