To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - DT,DS DLA 11 MEGACIURÓW.

Zizollo - Śro Cze 26, 2013 14:06

Esfly, to Ty pracujesz w tym TOZ,w którym rozegrała się cała akcja?
dobrze,ze ogony znajdują DT.

Esfly - Śro Cze 26, 2013 15:30

Si, pracuję w biurze TOZ, jednak ze względu na alergię (sama szczurów nie mam od 3.5 roku i jakoś magicznie w tym czasie rozwinęła mi się alergia na szczury) nie zajmuję się nimi. Mam nadzieję, że pozostała trójka szybko znajdzie jakieś domy, choćby tymczasowe. Mam nadzieję, że to będzie przed weekendem (w sb i ndz biuro nie pracuje, opiekun do zwierząt przychodzi, ale tak jak wspominałam - w tym samym pomieszczeniu co szczury w za dużej klatce są jeszcze dwa koty, w tym jeden dziki na leczeniu).
amenarhi - Śro Cze 26, 2013 16:50

Mogę pożyczyć Wam małą klatkę, tę, w której transportowaliśmy chłopców, ale będzie do zwrotu, gdy dziewczynki znajdą dom. Ewentualnie mogę wziąć je też na dom tymczasowy, ale też będę się bała - w tym momencie mam na chacie 6 dorosłych samców i 2 trzymiesięczne, wszystkie pełnojajeczne, a moje już udowadniały, że potrafią otworzyć klatkę, więc o wpadkę nietrudno...
Esfly - Śro Cze 26, 2013 19:39

amenarhi, jutro będę kombinować z klatką, małe chomicze jak ta w której zabieraliście chłopaków mamy, ale to za mało :/
amenarhi - Śro Cze 26, 2013 20:43

Chyba póki co musi im wystarczyć... Lepiej mieć ciasno, niż ryzykować spotkanie z kotem;/
Esfly - Śro Cze 26, 2013 21:39

Tuż przed zamknięciem przenieśliśmy je do biura, bo przybyło nam zwierząt :/ jutro będziemy kombinować dalej.
fp0smok - Czw Cze 27, 2013 09:04

Esfly. , Ja nie obiecałem że je zabiore , ja w ogóle nie rozmawialem z Tobą.. .
limomanka - Wto Lip 02, 2013 23:22

Jak się rozwiązała sprawa podrzuconych szczurów?
amenarhi - Pią Lip 05, 2013 15:36

Połowicznie - 4 dochodzą do siebie u mnie (i raczej już u mnie zostaną, nie mam serca skazywać ich znowu na stres podróży i nowego domu), a trzema pozostałymi dziewczynkami w TOZie jak na razie nikt się nie zainteresował...
Vaco - Pią Lip 05, 2013 15:51

Moja znajoma adoptowała 2dziewczynki dla swojej nagle osamotnionej szczurzycy, a chłopaczek imieniem Pryncypał Pingłin Purkrapek (czyli Purkrapek) jest u mnie ;)
smeg - Pią Lip 05, 2013 21:46

Czyli wszystkie mają domy? Czy jeszcze jakieś zostały?
Vaco - Pią Lip 05, 2013 23:00

smeg, zostały 3 samice z tego co mi wiadomo
amenarhi - Nie Lip 07, 2013 16:40

Dokładnie tak, 3 dziewczynki wciąż czekają w TOZie... Natomiast chłopaki zostają u mnie - już na pewno *^^*
mmarcioszka - Czw Sie 08, 2013 19:32

Jak obecnie wygląda sytuacja?
koko - Pon Sie 12, 2013 22:37

No własnie , wszystkie one mają juz domek?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group