To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Sugestie zmian regulaminu i funkcjonowania forum

Bel - Czw Lut 02, 2012 09:45

chyba na Epkee... wydawało mi się, że w dziale "urlopy" powinien administrator nadmienić, że może go nie być przez tydzień.... a tu cisza :shock: :?
Anonymous - Czw Lut 02, 2012 15:11

Dzięki Bel, nie wiedziałam, ze go nie ma. :)
Oli - Pią Lut 03, 2012 18:59

pytanie mam - dlaczego dostaje się ostrzeżenie słowne za zgłaszanie postów, nie odezwanie się i nie kontynuowanie dyskusji w temacie? i niby za ignorowanie uwag moderacji - mogę dostać info gdzie to miało miejsce z mojej strony? czy po raz kolejny dostałam, bo jestem Oli? poza tym jak już mod pisze kto dostaje osta, to niech sprawdzi kto i jak się wypowiadał oraz niech nie dubluje osób.

byłam przeciwna dymisji całego mt, ale tak sobie nie dajecie rady i coraz częściej się tak szamoczecie, że naprawdę lepiej będzie, jak wszyscy zrezygnujecie...

Karena - Pią Lut 03, 2012 19:06

Oli, dostałaś ostrzeżenie słowne za pisanie w temacie, który miał się zakończyć.
Oli - Pią Lut 03, 2012 19:08

Karena, nie pisałam w nim :] o to własnie chodzi, że zgłosiłam kilka postów, by mt zakończył dyskusję, nie pisałam nic i nie brałam udziału w dyskusji po uwadze EpKeego, a moje posty przed jego uwagą nie łamały regulaminu, nie były obraźliwe i nie popierały pedofilii. :|
Niamey - Pią Lut 03, 2012 19:24

Oli napisał/a:
nie brałam udziału w dyskusji po uwadze EpKeego

Oli, niestety, pisałaś, post został napisany o 13:54.

Kasik - Pią Lut 03, 2012 19:33

Z tego co pamiętam, wszystkie posty PO uwadze Epkee były offtopem nt. moderowania, a nie kontynuacją tematu. Poza tym Karena - wpisałaś niektórych po 2 razy - nie patrzyłaś kogo wpisujesz, czy te osoby dostają po 2 ostrzeżenia? :/
Oli - Pią Lut 03, 2012 19:35

tak, jeden post mój mówiacy o słuszności wyczyszczenia wątku kontra dziesiątki postów smeg, dudzi i innych przeciw tej decyzji i to ma być dobre traktowanie. z dniem dzisiejszym tracicie mój głos poparcia, bo sobie nie umiecie poradzić i widzę teraz wyraźnie, że w takim składzie nie będziecie umieli tego zrobić. może Was to nie obejdzie, ale ja się nie zamierzam już mieszać w sprawy mt i uważam, że całkowicie powinniście zmienić skład. miałam nadzieję, zawiodłam się.
Karena - Pią Lut 03, 2012 19:40

Kasik napisał/a:
Poza tym Karena - wpisałaś niektórych po 2 razy - nie patrzyłaś kogo wpisujesz, czy te osoby dostają po 2 ostrzeżenia? :/

Oczywiście, że nie liczą się jako dwa ostrzeżenia ;) Zwykły trantiputl.

AngelsDream - Pią Lut 03, 2012 19:41

Kiedy możemy się spodziewać kolejnej ankiety na temat MT lub tematu, w którym będzie można ocenić jego działanie?
Oli - Pią Lut 03, 2012 19:41

Niamey napisał/a:
Oli, niestety, pisałaś, post został napisany o 13:54.
nie pisałam, a napisałam jednego posta i nie brałam udziału w przepychankach, w których brała udział np. Bel, smeg i inni. ale tak jak już napisałam - jesteście kompletną klapą jako mt.
babyduck - Pią Lut 03, 2012 19:49

Oli napisał/a:
tak, jeden post mój mówiacy o słuszności wyczyszczenia wątku kontra dziesiątki postów
No muszę się pod to podpiąć. Nie brałam udziału w dyskusji o pedofilii, ale poparłam admina. Zdaje się, że rozumiem motywację Kareny, ale się z nią nie zgadzam.
pszczoła - Pią Lut 03, 2012 19:52

babyduck, ja tak samo.
Wampiwor - Pią Lut 03, 2012 20:04

A ja napisałam o tym samym na PW i już nie doczekałam się odpowiedzi. Widzę, że jednak trzeba wywalać takie rzeczy na forum, bo skoro PM zostaje bez odpowiedzi...
Ja nie uważam, by moje posty były offtopowe (w czystym tego słowa znaczeniu - pisałam DO MODERACJI, a nie o pedofilii stricte).
Jeśli mam dostać ostrzeżenie, choćby słowne, to życzę sobie zmiany uzasadnienia na adekwatne.
Karena, bardzo mi przykro, że nie odpisujesz na PW.
Reszto MT, nie mówcie więcej, że mam pisać PW, skoro to nie działa.

Karena - Pią Lut 03, 2012 20:09

Wampiwor, cóż mogę Ci odpisać na tę niesamowicie inteligentną wiadomość "Woohoo, tylko i aż słowny, bo MT dał ciała i nie potrafił zamknąć tematu, kiedy trzeba było? :) Nie ma za co, to ja jestem wdzięczna!" hmm odpowiadam tak zdecydowanie należało ci się ostrzeżenie słowne. Skoro potrzebujesz tutaj odpowiedzi ;)
Zawsze chętnie odpisuję na PW każdemu kto do mnie napisze, wystarczyło poczekać ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group