To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Sugestie zmian regulaminu i funkcjonowania forum

Anonymous - Śro Sty 25, 2012 16:48

Layla napisał/a:
w ankietach bierze udział strasznie mało osób
dlatego warto zrobić nie ankietę a temat gdzie każdy będzie mógł napisać kogo widzi w moderacji. Jeśli mają być wybory, to od podstaw i z możliwością jak najszerszego wyboru, czyli spośród wszystkich userów.

marla, niekoniecznie. Z tego co wiem jest kilka osób zainteresowanych mt tyle, że nie w takiej postaci jak teraz. Nie chcą dołączać do tego co jest. ;)

Kasik, dzięki za sprostowanie. :)

nezu - Śro Sty 25, 2012 23:06

Osobiście nie mogłam wziąć udziału w ankiecie, byłam w trakcie przeprowadzki i czas miałam na organizację wszystkiego, a nie ślęczenie na forum.
Tak więc wynikiem ostatecznym proszę się nie sugerować, choć mniemam, że modteam podskoczył z radości, że nie wzięlam w tym udziału. ;]

<dopisek>
To co pisze Viss przemawia do mnie jakoś bardziej niż ankiety, może zwiększyć liczbę głosujących.

Martini - Śro Sty 25, 2012 23:21

Chyba dzieliłam się refleksją dotyczącą ostatniej ankiety z Epkee na PW - gorszy moment w roku naprawdę ciężko wybrać: okres przed Świętami - 2 stycznia, czy jakoś tak. Wiele osób wyjeżdża i ma ograniczony dostęp do netu, wiele pod koniec roku ma zapierdziel w pracy, dla wielu z powodów rodzinnych jest to gorący okres. Po prostu.
A poza tym - myślę, że wielu użytkowników nie interesuje, jak działa forum, kto je moderuje i czym się w tym moderowaniu kieruje. Po prostu przychodzą sobie pogadać o szczurkach i tyle.

Kasik - Śro Sty 25, 2012 23:23

nezu napisał/a:
To co pisze Viss przemawia do mnie jakoś bardziej niż ankiety, może zwiększyć liczbę głosujących.

Ale znowu będzie problem pt. "ja nie chcę publicznie"...

Martini - Śro Sty 25, 2012 23:25

Kasik napisał/a:
Ale znowu będzie problem pt. "ja nie chcę publicznie"...


I będą niekończące się dyskusje:)

magnes - Śro Sty 25, 2012 23:28

nezu napisał/a:
Osobiście nie mogłam wziąć udziału w ankiecie, byłam w trakcie przeprowadzki i czas miałam na organizację wszystkiego, a nie ślęczenie na forum.
Tak więc wynikiem ostatecznym proszę się nie sugerować, choć mniemam, że modteam podskoczył z radości, że nie wzięlam w tym udziału. ;]
Sądzę, że takie uwagi są zbędne, nie sądzę by ktokolwiek cieszył się z powodu Twojej nieobecności i by miała znaczący wpływ na wyniki ankiety. Niestety zawsze ktoś nie będzie mógł wziąć w niej udziału z różnych przyczyn losowych. Nie ma możliwości ustalenia dat dogodnych dla wszystkich użytkowników, a termin wybraliśmy właśnie licząc na większą frekwencję. Im więcej osób zagłosuje tym bardziej miarodajne są wyniki.
? pisałam równocześnie z Martini. Pomyśleliśmy, że własnie w święta ludzie mają więcej czasu i wejdą choć na chwilę na forum. Możliwe, że nasze założenia były błędne.

Oli - Śro Sty 25, 2012 23:31

magnes napisał/a:
a termin wybraliśmy właśnie licząc na większą frekwencję
ale Martini słusznie ukazała, że był to najgorszy z możliwych momentów ;)
Martini - Śro Sty 25, 2012 23:35

Przyznaję bez bicia, że nie wypełniłam :lol: Miałam szczery zamiar, ale takie natężenie różnych spraw, że po prostu wyleciało mi to z głowy, a potem dzielnie postanowiłam się sprężyć ostatniego dnia - wchodzę wieczorkiem, a tam info, że już zamknięte. No wzburzenie w mojej głowie, co to za pomysł, żeby zamykać ankietę po południu???
Anonymous - Czw Sty 26, 2012 09:39

Kasik napisał/a:
Ale znowu będzie problem pt. "ja nie chcę publicznie"...
na to jest jedna odpowiedź, jak publicznie możesz narzekac na konkretnych modów, to miej także odwagę publicznie głosowac na konkretne osoby. To jest kwestia odpowiedzialności za swoje słowa i czyny a także swoje wybory.
Asmena - Czw Sty 26, 2012 10:12

A czy to głosowanie musi być publiczne? Nie można też zrobić w formie ankiety?
Bel - Czw Sty 26, 2012 10:24

a co szkodzi publiczne? no chyba nikt nie powinien się obrażać? takie anonimowe są bez sensu. Z kilku różnych IP można głosować więc jaki to ma sens? a tak przynajmniej będzie wiadomo, że i my uczciwie do tego podchodzimy i moderacja.
Asmena - Czw Sty 26, 2012 11:13

Bel, mi to różnicy nie robi, ale komuś może tak. Ale w sumie racja z tym IP, więc chyba po prostu ci, którzy chcą anonimowo, będą musieli zrezygnować.
pszczoła - Czw Sty 26, 2012 11:15

Bel napisał/a:
Z kilku różnych IP można głosować więc jaki to ma sens?

ale to jest przecież niezgodne z regulaminem. Ktoś będzie zakładał nowe konta żeby zagłosować? Nie sądzę :lol:

edit/
sorry, nie pomyślałam że ankiety są na innej stronie niż forum :P

Bel - Czw Sty 26, 2012 13:18

pszczółka napisał/a:
ale to jest przecież niezgodne z regulaminem. Ktoś będzie zakładał nowe konta żeby zagłosować? Nie sądzę
a ja już jestem w stanie we wszystko uwierzyć.
Anonymous - Czw Lut 02, 2012 09:33

Minął tydzień. Na coś czekacie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group