To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Sugestie zmian regulaminu i funkcjonowania forum

nubijka - Śro Sty 25, 2012 13:55

Faktycznie- z tą zazdrością wyjechałam nie na miejscu...przyznaję się i przepraszam- ale nie rozumiem ludzi, którzy wymagają od innych, żeby byli idealni, nie popełniali błędów...za to sobie nie maja nic do zarzucenia....dodatkowo obrażają innych, są wręcz wulgarni..

Oli...jaka prowokacja? jestem ostatnią osobą, która chce kogokolwiek prowokować...zwróciłam (może trochę nieudolnie) uwagę na sposób pisania niektórych osób.... :roll:

Oli - Śro Sty 25, 2012 14:02

nubijka napisał/a:
Oli...jaka prowokacja? jestem ostatnią osobą, która chce kogokolwiek prowokować...zwróciłam (może trochę nieudolnie) uwagę na sposób pisania niektórych osób....
szczerze? nie widzę żadnej wzmianki o sposobie pisania, a to co widzę to coś w rodzaju "dzieci, nie kłóćcie się, idźcie sobie stąd pobiegać, bo przeszkadzacie". może chciałaś coś wnieść, nie wiem, ale to co napisałaś nie ma nic wspólnego ani ze sposobem pisania, ani z tematem zmian na forum.

nubijka napisał/a:
ale nie rozumiem ludzi, którzy wymagają od innych, żeby byli idealni, nie popełniali błędów...za to sobie nie maja nic do zarzucenia...
chyba nadinterpertujesz ;) ten temat jest po to, by poprawić życie na forum, by sprawniej działał mt. nikt nie wymaga, by mt był idealny, ale jednak zbliżony ideałowi i jeśli popełniają błędy z poziomu użytkownika, to dlaczego mamy nie zwracać na to uwagi? nie lubię jak ktoś pisze "zwracasz uwagę, a spójrz na siebie", a to nie ma nic do rzeczy. mt to swego rodzaju organizacja pożytku publicznego, a nie wiem co mają do tego userzy i ich indywidualne zachowanie.

nubijka napisał/a:
dodatkowo obrażają innych, są wręcz wulgarni..
razi Cię to, a sama nie odbiegasz wiele (odnoszę się jedynie do tej wypowiedzi z zazdrością etc) :P
nubijka - Śro Sty 25, 2012 14:07

Oli- po pierwsze jak chcesz ze mną porozmawiać, to zadzwoń, a po drugie po co zaczynasz znowu rozkminiac temat? wszystko zostało powiedziane- interpretuj sobie moje słowa jak chcesz :) "idę sobie pomagać" (jak mi "nakazałaś"), a Ty mogłabyś mi w tym pomóc, bo potrzebuję rady dot. zdrowia szczura:/)
Oli - Śro Sty 25, 2012 14:11

nubijka, nie irytuj się ;) nie piszę w złej wierze, więc nie ma się co denerwować.

nubijka napisał/a:
a Ty mogłabyś mi w tym pomóc, bo potrzebuję rady dot. zdrowia szczura:/
pw? ;)
Kluska - Śro Sty 25, 2012 14:16

Skończcie offtop.
Kasik - Śro Sty 25, 2012 14:29

Swoją drogą - ja nie wiem, jak to jest. Tyle negatywów jest odnośnie np. modowania Niamey, ale jakoś w ankiecie wyniki wyszły zadziwiająco dobre. Więc co? Krzyczą tylko głośno te osoby, który się Niamey nie podoba? :drap:
Ja tak szczerze też jestem za odwołaniem całego MT i za wyborami przez użytkowników. Administracja może najwyżej zaakceptować/odrzucić zgłoszenia, ale wyboru ostatecznego powinni spośród listy chętnych dokonać użytkownicy. I również zgadzam się z tym, co już zostało napisane - moderator powinien być moderatorem, nie powinien pisać głupot, wdawać się w dyskusje i pogaduszki. Myślę, żę to aktualnie jest największym problemem. Naprawdę, stronniczość moderatorów da się odczuć mocno. A wieczne tłumaczenie się MT daje skutek odwrotny do zamierzonego, bo tłumaczycie się tak, że można odnieść wrażenie, że mówicie "przecież nic złego się nie dzieje".

Anonymous - Śro Sty 25, 2012 14:42

[offtop]
Oli napisał/a:
który zaczęła nubijka, ale oczywiście to mata jest winna
ale czy ja gdzies napisałam kto jest winien? :shock: Zwracam sie do ogółu przecież, dość wyraźnie, zresztą. :) [/offtop]

Kasik napisał/a:
Krzyczą tylko głośno te osoby, który się Niamey nie podoba?
yyy, a może po prostu mówią te, którym nie podobaja sie konkretne zachowania? PO co do tego teorię dorabiać. :shock: Jakos nie zauważyłam, że np. Devona nie lubiła Niamey, bez przesady. :roll: :roll:
Kasik napisał/a:
Administracja może najwyżej zaakceptować/odrzucić zgłoszenia, ale wyboru ostatecznego powinni spośród listy chętnych dokonać użytkownicy.
przeciez to się kłóci ze sobą. :D Użytkownicy wybierają nowy mt i jedyne co admin może zrobić, i to Vege, to zdjąć jeden mt i ustanowić drugi. ;)
Nikt nie będzie wybierał nowych ludzi po to aby ich ktokolwiek z mt odrzucał.

Oli - Śro Sty 25, 2012 14:45

Off-Topic:
Viss, a czy ja napisałam, że Ty napisałaś, że jest winna? :P moja wypowiedź dotyczyła uwagi moda, by mata była kulturalna, ale o tym, że nubijka sprowokowała to już nic nie było, ale nieważne już, nie ma co ciągnąć tematu. :wink:

Devona - Śro Sty 25, 2012 14:56

Kasik, bardzo mi się podoba Twoje podeście do sprawy :) . Mam nadzieję, że więcej osób wypowie się w podobny sposób na główny temat, bez zbędnych dyskusji i "psychoanaliz", wtedy będzie można podjąć wspólnie jakieś konstruktywne decyzje. Osobiście mam nadzieję na zmianę w regulaminie i "ordynacji wyborczej". Jeśli jednak większość zadecyduje inaczej, to nie zamierzam wszczynać konfliktów na tym tle :) .

Kasik napisał/a:
Swoją drogą - ja nie wiem, jak to jest. Tyle negatywów jest odnośnie np. modowania Niamey, ale jakoś w ankiecie wyniki wyszły zadziwiająco dobre. Więc co? Krzyczą tylko głośno te osoby, który się Niamey nie podoba?
Ankieta była w takim momencie, że ja np. nie dałam rady wziąć w niej udziału, poza tym moim zdaniem za krótko trwała, akurat byłam zawalona robotą i dodatkowo chora, jak już się ogarnęłam, to było po wszystkim. W kwestii zgrzytu na tej konkretnej linii ja-moderator jest rzeczywiście tak, jak napisała Viss. Ja ogólnie mało kogo "nie lubię", zresztą Niamey antypatia nie dotyczy, poza tym moje komentarze na ten temat dotyczą także treści pw, której tutaj przecież nie pokazałam, ale zgłosiłam głównemu administratorowi. Nie jestem personalnie uprzedzona, co tutaj sugerowano ;) .
Kasik - Śro Sty 25, 2012 14:59

Viss, albo tak tragicznie napisałam, że się mnie nie dało zrozumieć, albo Ty nie doczytałaś dokładnie, o co mi kaman :P
Viss napisał/a:
Kasik napisał/a:
Krzyczą tylko głośno te osoby, który się Niamey nie podoba?
yyy, a może po prostu mówią te, którym nie podobaja sie konkretne zachowania? PO co do tego teorię dorabiać. :shock: Jakos nie zauważyłam, że np. Devona nie lubiła Niamey, bez przesady.

Chodzi mi o Niamey jako moda, a nie że jej ktoś nie lubi :P Że się komuś Niamey nie podoba - jako mod ;) Po prostu wyczytałam tu trochę dość konkretnych negatywów nt. modowania Niamey, natomiast w ankiecie wyszło zupełnie co innego - co po prostu mnie dziwi.
Viss napisał/a:
Kasik napisał/a:
Administracja może najwyżej zaakceptować/odrzucić zgłoszenia, ale wyboru ostatecznego powinni spośród listy chętnych dokonać użytkownicy.
przeciez to się kłóci ze sobą. :D Użytkownicy wybierają nowy mt i jedyne co admin może zrobić, i to Vege, to zdjąć jeden mt i ustanowić drugi. ;)
Nikt nie będzie wybierał nowych ludzi po to aby ich ktokolwiek z mt odrzucał.

Chodziło mi o to, co już ktoś napisał: Admini ogłaszają nabór do MT - zgłaszają się ludzie - admini ich weryfikują i jeżeli ktoś się na to stanowisko wg. nich nie nadaje (bo np. jest na forum od tygodnia), to go odrzucają - ogłoszona jest publicznie lista/ankieta i odbywa się głosowanie użytkowników na MT - ludzie zaakceptowani wcześniej przez adminów zostają wybrani przez użytkowników do MT.

Layla - Śro Sty 25, 2012 15:25

Tak, spisek, na pewno Niamey dopisała sobie głosy, a w tle słychać strzały.

Zastanówcie się jeszcze nad jednym: w ankietach bierze udział strasznie mało osób, przypuszczam, że dlatego, iż im to zwisa, albo nie wierzą w skuteczność tychże.

Devona - Śro Sty 25, 2012 15:28

Layla napisał/a:
w ankietach bierze udział strasznie mało osób
Dlatego wyniki nie są szczególnie miarodajne.
Layla napisał/a:
przypuszczam, że dlatego, iż im to zwisa, albo nie wierzą w skuteczność tychże
Też mi się tak wydaje i dlatego uważam, że warto zwrócić uwagę tych, którym nie zwisa i zmienić panujące zasady.
Kasik - Śro Sty 25, 2012 15:29

Layla napisał/a:
Tak, spisek, na pewno Niamey dopisała sobie głosy, a w tle słychać strzały.

Layla, może trochę się opanuj, czy ja gdziekolwiek napisałam, że to spisek? :shock: Po prostu z jednej strony w ankiecie Niamey została oceniona na "piątkę", podczas gdy w wypowiedziach większość wytyka jej stronniczość, itd, itp. Czy to naprawdę takie nienormalne, że mnie to dziwi i znaczy, że od razu doszukuję się spisku? No ja pierdzielę, opad cyców normalnie... :roll:

Anonymous - Śro Sty 25, 2012 16:16

Kasik napisał/a:
Ja tak szczerze też jestem za odwołaniem całego MT i za wyborami przez użytkowników.
weźcie jeszcze pod uwagę to, że skoro do ostatnich wyborów zgłosiły się tylko trzy osoby, to po ywyntualnym odwołaniu mt frekwencja pewnie będzie podobna. i co wtedy?
EpKee - Śro Sty 25, 2012 16:20

Proszę o zaprzestanie offtopu i wycieczek osobistych. Dyskutujcie na temat zmian. My dyskutujemy na temat sposobu wymiany MT aby dopiąć to wszystko na ostatni guzik. Jeśli macie jakieś sugestie co do sposobu wykonania - prosimy, podzielcie się.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group