To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Hera i gromadka.

Anonymous - Wto Sty 02, 2007 19:25

AngelsDream, mówiłam. Jesteście wielcy. Naprawdę. Wszyscy...
L. - Wto Sty 02, 2007 19:37

Nezu, w takim razie jak jestes chętna na pomoc finansową - bo nie oszukujmy sie ale kiedys i tak to Ci sie odbije po kieszeni, a na maluchy niemało kasy pójdzie...
.. ja i zapewne inni którzy takową chęc wyrazili proszą o numer konta. 8)

edit: A potem fakt jak zostanie jakas kasa to napewno sie znajdzie miejsce, gdzie bedzie jakies szczurze nieszczescie potrzebować. :misio:

sylviah - Wto Sty 02, 2007 21:16

AngelsDream napisał/a:
Popełnilismy ten jeden błąd, że żadne z nas nie pomyślało o zębach jako przyczynie mniejszego wzrostu.

AngelsDream, no coś Ty... nie popełniliście żadnego błędu. Świetnie daliście sobie radę z opieką nad maluchami. Ja Was podziwiam, bo nie wiem czy dałabym sobie radę :oops:

sachma - Wto Sty 02, 2007 21:38

ci przyszli opiekunowie ktorzy sie do mnie odezwali (cala dwójka) otrzymali nr konta... Nezu ja mysle ze my sie inaczej rozliczymy bo i tak ci kase wisze ;)

kupilam i zaraz pokaze wam jak to wyglada, coby inni, ktorzy beda w podobnej sytuacji wiedzieli co mozna podawac zabidzona podrostka - bo takie czesto przynosi sie z zoologow do domu...

http://i24.photobucket.co..._87/ozdywka.jpg

Anonymous - Wto Sty 02, 2007 21:40

Off-Topic:
sachma, Młoda nie miała 4 tygodni jak zamieszkała u mnie... :roll: Tylko wtedy nie miałam pojęcia, że to źle. Może też dzięki temu nie miałam żadnego problemu z oswajaniem.


Ja gdybym miała jak też bym chciała pomóc... :oops:

nezu - Wto Sty 02, 2007 23:00

To ja wam cos powiem.. :)


Wszystkim chlopakom, poza malym Wyploszkiem zeszly jajeczka ;) .

Za 2 dni zamieszkaja w osobnej klateczce.. tak na wszelki wielki..
Ale klateczce ktora bedzie stala bardzo blisko klatki ich siostr i wyploszka.

[ Dodano: Sro Sty 03, 2007 04:20 ]
Sesja z dzis z nocy..bo oczywiscie jak mi sie wlaczy tryb sowy, to sie nie chce wylaczyc.. :(

W kazdym razie... golo i wesolo. Nawet w wykonaniu karakana Wyploszka, ktory na chwiejnych lapkach smigal jak blyskawica...;)

http://s54.photobucket.co...esolo/?start=20

Jajka tez sie przewijaja :P

Sachma, ten najwiekszy tluscioch w uszach dumbo, znaczy najtlustsza bambaryla, to wlasnie twoj Smolka :P

Kagero - Śro Sty 03, 2007 04:21

ja nie wiem co powiedzieć.. wstyd mi trochę, bo chciałabym pomóc, ale nie mam ani grosza.. a tak to tylko gadam i gadam.. w końcu nezuś ze swojej kieszeni maluchami się opiekuje..
podziwiam was wszystkich.. macie dla nich tyle swojej miłości i poświęcenia a ja jedyne co mogę to się jak głupia rozryczeć ;( jak sobie wyobrażę szczurka wielkości małego palca.. kat był większy chociaż i tak nie miał miesiąca jak go przyniosłam do domu..

// jaaa..

nezu - Śro Sty 03, 2007 04:23

No juz nie placzemy Kag :przytul:

Te kciuki i wspieranie na forum tez sa baaardzo wazne, wiec prosze sie tu nie dolowac, tylko fotki podziwiac.
Dziekuje wam za wszystko :zakochany:

Kagero - Śro Sty 03, 2007 04:29

podziwiam.. są kochane chociaż takie małe mniszki ^.^
mantruję więc, skoro nie mogę inaczej pomóc..

sachma - Śro Sty 03, 2007 08:46

jak one sie szybko zmieniaja... gdzie moj mniszek?! Nezu one wszystkie sa okradle :P to ten oddalony troche od rodziny na 2 foto? czy kotluje sie z innymi? ... ale wstyd... nie poznaje mojego slonka :oops:
Yshia - Śro Sty 03, 2007 08:51

dopiero zauważyłam fotki... cudne te wnuki :D
gratulacje!

sachma - Śro Sty 03, 2007 14:57

wyslalam paczke :) bedzie u Nezu jutro :)
satanka666 - Śro Sty 03, 2007 15:02

jaj... jakie piękności... :zakochany:
devilline - Śro Sty 03, 2007 19:46

boskie maluchy ;D
sachma, mi się wydaje że to ten na drugim zdjeciu który jest oddalony od rodzeństwa.

sachma - Śro Sty 03, 2007 20:00

AmericanIdiot, zgadlas ;) ja musialam sie przyjzec fota i upewnic sie u nezu :P bo ja go pamietam takiego jakiego mam w podpisie :P co i roz trzeba zmieniac podpis :P ciagle sie zmienia ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group