To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Sugestie zmian regulaminu i funkcjonowania forum

Kluska - Pon Sty 23, 2012 15:31

Bel proszę Cię, nie łap mnie za słówka.
Zgłosiłam się, ale się nie pchałam, jak Ty to miło nazwałaś.
Proszę Was, możemy na spokojnie o tym porozmawiać?

edit: nie chciałam Ciebie urazić, nikogo nie chciałam i nie chcę.
Dlaczego tak napisałam? Bo jeśli człowiek odejdzie na chwilę od komputera, ochłonie i poukłada myśli, często się uspokaja i patrzy na sytuację inaczej, bardziej przychylnie bądź nie.

pszczoła - Pon Sty 23, 2012 15:32

też miałabym ochotę napisać - wyluzujcie. Ale zamiast tego - opuszczam ten temat ;)

Mogłabym też zacytować Laylę: "ale Wam się nudzi", ale szanuję Waszą chęć do poprawy forum i - jak macie na to ochotę i czas - walczcie o to.
Moim zdaniem system ankiety po okresie próbnym jest ok, ale może gdyby przeprowadzono wybory przed przyjęciem nowych modów - ludzie by się tak nie czepiali każdego potknięcia, bo w końcu sami daną osobę wybrali.

Niamey - Pon Sty 23, 2012 15:32

Off-Topic:
Devona, co nie zmienia faktu, że pisanie "oporze" jest zupełnie nieuzasadnione i sugeruje, że masz bardzo silne presupozycje dotyczące moich wypowiedzi.


Żeby wszystko było jasne: wasze propozycje uwzględniamy i pracujemy nad nimi na podforum. Jak coś w miarę jednolitego się urodzi, podzielimy się pomysłem/poddamy pod głosowanie itp. Ale to nie będzie za pół godziny ;)

susurrement - Pon Sty 23, 2012 15:34

Bel, nikt tutaj nie napisał o tym, żeby zamilknąć, ale o tym, żeby ochłonąć i dopiero wtedy się odezwać.
ja już od dawna tak robię, również prywatnie. to normalne, że ludźmi rządzą emocje, ale należy umieć je poskromić i starać się rozwiązywać problem na chłodno, bez paniki.
o ile przyjemniej by się rozmawiało gdyby więcej osób cechowała kultura wypowiedzi, naprawdę.

Devona - Pon Sty 23, 2012 15:35

Niamey napisał/a:
Ale jaki opór :shock: Piszę, że to niezły pomysł, ale trzeba do niego podejść poważnie i rozważyć możliwe problemy.Brak refleksji i radosnego przyklaśnięcie na dowolną propozycję nie jest oporem. Może powinnaś czytając moje posty spróbować wyjść poza schemat, który w stosunku do mnie przyjęłaś?
Niamey, nie odpowiem na ten komentarz, bo jest poniżej poziomu. Post powinnam zgłosić, tylko nie wiem, do kogo, skoro personalne wycieczki uprawia tutaj moderator? I to jeszcze na tak niskim poziomie. Ja wyraziłam opinię o pełnionej przez Ciebie funkcji, nie daje Ci to prawa do takich komentarzy.

Wyjaśniłam szczegółowo, że tworzenie dodatkowych utrudnień jest oporem.

Dodam jeszcze dla osób, które próbują wetknąć mnie w "schematy", że się nie złoszczę i nie muszę odchodzić od komputera, żeby zacząć jasno myśleć. Dyskusja jak na razie jest stosunkowo spokojna, więc trochę mnie dziwi oburzenie. W każdym razie komentarze mod teamu są w niektórych momentach bardzo "słabe", a przykro czytać :? .

Bel - Pon Sty 23, 2012 15:37

susurrement napisał/a:
ale o tym, żeby ochłonąć i dopiero wtedy się odezwać.
a po czym ja mam ochłonąć jak mną żadne emocje nie "targają jak opentaną" ;) piszę to co uważam-na chłodno i spokojnie.
Niamey - Pon Sty 23, 2012 15:39

Devona, pw.
susurrement - Pon Sty 23, 2012 15:44

Bel, a ja nie napisałam, że kieruję te słowa do Ciebie personalnie. zwróciłam się do Ciebie, bo Tobie chciałam wyjaśnić co Kluska chciała przez to powiedzieć, ze względu na to, że dokonałaś jakiejś dziwnej nadinterpretacji.
Oli - Pon Sty 23, 2012 15:50

tgategav napisał/a:
Co do dobrych kandydatów, to jeżeli mnie pamięć nie myli to wszystkie ostatnie nabory nie grzeszyły ilością zgłoszeń.
myślę, że to jest wina tego braku autorytetu moderacji - nikt nie chce wstępować w szeregi, które nie są respektowane

Bel napisał/a:
Skoro mamy wrzucić na luz to po co cały ten cyrk z wyborami, ankietami itd? róbmy sobie co chcemy-więcej luzu ale to chyba nie o to chodzi prawda? szukajmy najlepszego rozwiązania zamiast tekstu "wyluzujcie".... z takim stanowiskiem to po co pchać się do "rządzenia" ?
dziwne, że to mówię, ale się zgodzę ;) z tym zdaniem. jaki to jest mod, który tylko pisze "wrzućmy na luz", po co się spinać. to jakby mówić, żeby zamieść wszystko pod dywan, a problem jednak jest. są użytkownicy, którym przeszkadzają obecne układy i stan rzeczy. i jak dla mnie nie ma znaczenia, że to nowy mod, bez doświadczenia, bo po świeżynce spodziewałabym się więcej entuzjazmu w działaniu, zmianach.

.
Kluska123 napisał/a:
Wiem, że po części tu chodzi o mnie, ok, nie znacie mnie, ale zapraszam na PW jeśli ktoś chce mnie poznać albo uważa, że zrobiłam mu krzywdę. Ja nie gryzę i jestem otwarta na wszystko
tu nie chodzi o to żeby Cię poznawać jaka jesteś fajna dziewczyna, bo możesz być super, a jako mod do kitu i więcej mogłabym tu przytoczyć przykładów z mt osób, które bardzo lubię prywatnie, ale jako modzi są beznadziejni. nie musze Cię poznawać jako osoby, by widzieć, że Twoja postawa jako moda nie jest konstruktywna. napisałaś, że nie pchałaś się na stanowisko, to jakim cudem jesteś w mt? ktoś Ci kazał, zmusił Cię? No i jeśli uważasz, że nie jesteśmy spokojni, to jesteś w dużym błędzie, potrafimy być po stokroć gorsi i nie jest to groźba, a fakt. ;) natomiast co do oceny, to no tak to jest w życiu, że kto rządzi, czy sprząta, ktokolwiek kto pełni funkcję ogólnie społeczną podlega ocenie i tak powinno być. i nie wyolbrzymiajcie, bo susu też przesadza z tym "uspokójmy się" "zaparzmy herbatkę, zapalmy fajeczkę i strzelmy sobie drinka". Takie gadanie wnerwia i to nie osoby zdenerwowane, ale te, które wypowiadają się na spokojnie, ale ich wypowiedzi są nadinterpretowane.

pszczółka napisał/a:
Moim zdaniem system ankiety po okresie próbnym jest ok, ale może gdyby przeprowadzono wybory przed przyjęciem nowych modów - ludzie by się tak nie czepiali każdego potknięcia, bo w końcu sami daną osobę wybrali.
o, to jest trafna uwaga.
babyduck - Pon Sty 23, 2012 15:53

O jezu, ale się czepiliście tego luzu. "Wrzućmy na luz" nie znaczy od razu "olejmy to, hakuna matata!", tylko zostawienie złych emocji z boku.
Oli - Pon Sty 23, 2012 15:55

babyduck, ale kto tu ma złe emocje? Devona? Niamey? ja? pszczółka? kto?
Kluska - Pon Sty 23, 2012 15:55

Oli pisząc to miałam na myśli wcześniejsze posty Bel, to co Ty napisałaś jest Twoją interpretacją moich postów, ja wcale tego nie miałam na myśli :wink:
I po raz kolejny: zgłosiłam się sama, bo chciałam - na ten temat już nie będę dyskutowała, odpowiedziałam na każdy zarzut, złą interpretację i nie będę się powtarzać, poczytaj moje wcześniejsze posty.

Jeśli moderatorzy nie są już autorytetem dla Was, należy postawić pytanie: dlaczego?

Oli - Pon Sty 23, 2012 15:57

Kluska123 napisał/a:
Jeśli moderatorzy nie są już autorytetem dla Was, należy postawić pytanie: dlaczego?
było o tym już w momencie dyskusji o moim 3 oście i padło wiele odpowiedzi. jak dla mnie nie są konsekwentni w działaniu, są stronniczy, leniwi w podejściu do zmian, zamknęli się we własnych czterech ścianach i nie ma komunikacji z szarymi użytkownikami. to tak na szybko co mi do głowy przyszło.
susurrement - Pon Sty 23, 2012 15:58

Oli napisał/a:
susu też przesadza z tym "uspokójmy się" "zaparzmy herbatkę, zapalmy fajeczkę i strzelmy sobie drinka".

nic nawet w ten deseń nie napisałam.
wystarczyłoby czytać dokładnie moje posty, żeby zauważyć, że poprzez ochłonięcie miałam na myśli odrzucenie nadmiaru negatywnych emocji i ubranie się w kulturę wypowiedzi, która zdecydowanie pomaga w jakichkolwiek negocjacjach.
nie sugeruję Wam przecież, abyście nam odpuścili i darowali sobie dyskusje.

babyduck - Pon Sty 23, 2012 15:59

Off-Topic:
Oli, ja np. widzę takie u Bel, ale jak widać co osoba, to inna interpretacja.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group