To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Hera i gromadka.

Kagero - Pon Sty 01, 2007 00:58

domki są, radocha! (i ja się jak głupia cieszę, a pół polski mi do was i nie widziałam maluchów na oczy.. tak namacalnie).

nowym domkom gratuluję rodzicielstwa :roll: takie cudaczki malutkie to sama radość będzie.

i foty, foty :foty:

nezu - Pon Sty 01, 2007 01:14

Strasznie sie ciesze :)

Teraz jeszcze zeby Wyploszek zechcial wiecej pic i sie troszke nawodnic.. Nawodnic podskornie odwodnionego szczurka wielkosci paliczka palca wskazujacego to jednak nie dla mnie..

Pozostaje wmuszac plyny i czekac az zechce korzystac z tych swoich malutkich ząbeczkow.

Sunny sie nazarla jak smok, wyglada jakby polknela gume balonowa :mrgreen:

Kagero - Pon Sty 01, 2007 01:21

to one aż takie malutkie? mamusie Angels i Asaurus się nieźle napracowały.. aż mi się przykro robi, jak myślę, że ktoś bezmyślnie te szczurki na świat sprowadził... a zaraz po tym jestem tak wściekła, że mam ochotę tą kobietę własnymi rękami..! ech. szkoda gadać. :evil:

teraz mantruję za to, żeby wszystkie szybko urosły. będą duże i nawet śliczniejsze (a da się?) niż teraz! ^.^

nezu - Pon Sty 01, 2007 01:23

Wyplosz jest taki malutki..
Sunny ciut wieksza i sporo..em..grubsza... :roll:

Gimli, Smółka i Tanisek tacy sredni a najwieksza jest Mistle :) .

Ale i tak.. Mistle ma bez ogonka niecale 5 centymetrow dlugosci.. niemal 4 tygodniowy ogonek..

Kagero - Pon Sty 01, 2007 01:41

maleństwa.. :(
ale nezu zrobi tak, że będą duże i tłuściutkie. trzymam kciuki, zagryzam ogony /ja, bo same sobie nie zagryzą <.</ i mantruję.

są takie śliczniutkie, już tyle przeszły... teraz już będzie dobrze. bo z forum płynie pozytywna energia i wszyscy mantrują.


.. nezu, jakbyś tak miała jakiegoś bezpańskiego malucha... samiczkę... nie, nie, NIE. daleko i w ogóle nie. nie wolno mi.

nezu - Pon Sty 01, 2007 01:44

Kagero, wiesz no..


Denzelek, Che, Carla, na drugim, poludniowym koncu Polski, tak samo jak Boruta i Brego :) .

A kochany Dante dla odmiany w Swinoujsciu rezyduje :) .
Tanisek pojedzie do Denzelka, Loyse znowu w okolice Zaglebiowo Slaskie..

Tak wiec odleglosci to nie jest nic nie do pokonania :D .

Kagero - Pon Sty 01, 2007 02:01

nie kuś nezu... nie kuś, bo co ja biedna zrobię jak nie wytrzymam i mama się dowie..O_o?
/szczurek, szczurek, szczurek... aaaaa!/.

lepiej trochę zdjęć maluchów zrób, jak będziesz miała chwilę :foty: one są już przypisane nowym mamusio-tatusiom i nic z tego nie będzie dla mnie. bu.

nezu - Pon Sty 01, 2007 02:03

Nowe zdjecia beda jak sie naladuja akumulatory do cyfroweczki, teoretycznie moglabym zrobic swoja idiotkamera, ale nic by nie bylo widac...
Tak wiec pewnie jutro beda zalegle fotki bidulka Wyploszka, Gimlego i Mistle. :)

Kagero - Pon Sty 01, 2007 02:05

ja już się ślinię ;] nezu a ty byś się wyspała, a nie siedziała po nocach :-> maluchy potrzebują świeżej, wypoczętej mamy! :roll: (wiem, wiem.. potrzebują jej cały czas, nie tylko w dzień)

/mistle będzie.. a marchwi nie ma..O_o/.

nezu - Pon Sty 01, 2007 02:07

Nezu pojdzie spac jak sie zmeczy.. ;)

Malenstwa za to slodko spia :)

Kagero - Pon Sty 01, 2007 02:43

po tych ich nastroszonych grzbiecikach od kag umiziać. a jutro dużo zdjęć maluchów :foty:
i nie nęcić, nie kusić..aaa.. <.<

Izabela - Pon Sty 01, 2007 09:09

Wiele się tu wydarzyło, gdy ja grzecznie spałam :lol: Bardzo się cieszę, że maluchy znalazły domki, bo szczerze mówiąc kładłam się spać z wielkim ćwiekiem w mózgu i w sercu, kombinując, czy mogę mieć czwartego szczura...
Życzę zdrówka maluchom i ściskam babcię oraz nowe domki - wszystkim należy się wielkie mizianko :D

Naciol - Pon Sty 01, 2007 14:31

Jak dobrze, ze domki znalazły...
Gęba mi się cieszy :D
Wymiziać kluchy ode mnie, raz! I babcię też można <lol>

EDIT:
Zapomniałam o jednym, a mianowicie :foty:

sachma - Pon Sty 01, 2007 15:11

moj kochany malutki mniszek :) jest boski! :) ja juz chce luty!
http://i54.photobucket.co...ats/smolka2.jpg :zakochany:

Naciol - Pon Sty 01, 2007 16:02

sachma, zazdrozcze... :zakochany:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group