To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot B of Anahata

Nakasha - Nie Lip 25, 2010 19:22
Temat postu: Planowany miot B of Anahata
PLANOWANY MIOT "B"

MIRACLE of Anahata + JAN PETER of Blue Moon



Miot będzie odchowywać Susurrement w Warszawie.


Miracle:
dumbo, rex, BES seal point, self
ur. 10.03.2010



Opis by susurrement: "Miracle to najbardziej przebojowa i odważna samica u mnie w stadzie. Ma motorek w dupce, wszędzie jej pełno; po otwarciu klatki nie można się od niej opędzić. Ba, nawet przez pręty ciężko ją zignorować. Usiądzie sobie zawsze dama w najbardziej strategicznym miejscu i obserwuje, nic nie może umknąć jej uwadze. Zaczepia przez pręty i nie daje spokojnie przejść obok klatki. :serducho: Pomimo swojego roztrzepania jest dość emocjonalna w stosunku do człowieka, lubi ze mną przebywać. Jest też niezwykle związana z siostrą - Mabelle. Wiecznie wszędzie razem.
Zarówno Miracle jak i Mabelle odziedziczyły po mamusi Destiny charakter, tylko każda z nich inną jego część: Miracle odwagę i przebojowość a Mabelle miziastość i zrównoważenie."



Jan:
standard, BES seal point, self
ur. 24.07.2009



Zdjęcia są własnością Oli.

Opis charakteru by Oli: "Alfa w stadzie młodych, lekki awanturnik, ale bez agresji. Janek jest bardzo uparty i to co sobie ubzdura jest święte, więc jak chce sobi ekogoś podporządkować to nie ma uproś. Co ciekawe na wybiegach nie podskakuje do żadnego ze starszego stada, nawet z nimi nie dyskutuje. Jest importem z Holandii i początkowo był bardzo zagubiony, nie znał dobrze człowieka i tego, co ze sobą niesie kontakt z nim. Dało się to mniej więcej naprawić. Miziakiem nie jest, ale lubi do mnie przychodzić i jak otwieram klatkę to od razu sprawdza co u mnie słychać i co ciekawego tym razem będziemy robić. Został tatą miotu Kwiatowego Sun Rats. Bardzo mnie tutaj zaskoczył, bo liczyłam się z poddenerwowaniem, jakimiś kłótniami w stadzie po kryciu, a Jan jak go wyjmowałam od towarzyszki to spojrzał z miną "to jakie teraz masz dalsze atrakcje dla mnie?" po czym w klatce jak gdyby nigdy nic poszedł do miski. Moje prawdziwie brudnonose, takie jakie uwielbiam. :serducho: "



Krycie jest planowane na wrzesień 2010.




Spodziewamy się:
uszy: standard
sierść: standard, rex
kolory: BES seal point, seal point siamese
znaczenia: self


Cena za jednego maluszka będzie wynosić 95 zł ze względu na pochodzenie ojca. Kluski od razu dostaną rodowody.


Możemy odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu, ale staramy się ten powód jednak podawać. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany mogą w ogóle nie być rozpatrywane. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcemy znaleźć dla naszych szczurzych wnuków jak najlepsze domki. :)


Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!


Inne zasady:
Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantujemy, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy. Członkowie SHSR również mają pierwszeństwo.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce otwierają oczka i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

Inne warunki rezerwacji i zasady są opisane na naszej stronie - proszę zapoznać się z zakładką "warunki rezerwacji". W razie wątpliwości można śmiało pytać. :)
[/u]

Lavi - Nie Lip 25, 2010 20:18

BESy :serducho: :serducho:
Martuha - Nie Lip 25, 2010 22:15

Szkoda,że dumbusiow nie będzie,ale i tak będą piękne maluszki,no i te oczka :serducho:
Oli - Pon Lip 26, 2010 00:33

Martuha, jakaś szansa na dumbo jest, ale mniejsza niż większa. ;)

znowu będę babcią ^^

susurrement - Pon Lip 26, 2010 06:24
Temat postu: Re: Planowany miot B of Anahata
Nakasha napisał/a:
Krycie jest planowane na wrzesień 2010.

czyt. susu będzie kombinować, żeby się maluchy urodziły w susełkowe urodziny :DD

Nakasha - Pon Lip 26, 2010 08:21

Jeden pradziadek Jana jest dumbo, więc nie sądzę, aby poniósł ten gen. ;)
quagmire - Pon Lip 26, 2010 10:40

Któż to wie :wink:
A ja chciałam dodać, że według mnie Janek jest najpiękniejszym piontem świata - podoba mi się bardziej niż Leto :P

Martuha - Pon Lip 26, 2010 11:25

O kurcze to może ja się zapiszę na maluszka dumbo jeśli będzie jeśli nie to zrezygnuję,czy raczej odpada taka opcja ? ;) Bo ja marzę o dumbusiu BES ;)
Nakasha - Pon Lip 26, 2010 14:44

Martuha, w tym miocie dumbo się nie spodziewamy i nie będziemy przyjmować na nie rezerwacji.
Nakasha - Sob Lip 31, 2010 17:07

Zbieramy już powoli chętnych na babeczki. :) A 8 sierpnia będę w Wawie i jak się uda, to zrobimy Miracle piękną sesję :DD
Martuha - Sob Lip 31, 2010 17:46

Miracle jest piękna,rozpływam się patrząc na jej czarne ślepka i dumbusiowe uszka :serducho: .A Jan to tatuś mojej Lillki,dopiero teraz zauważyłam :mrgreen:
susurrement - Wto Sie 10, 2010 14:04

obiecany opis charakteru Miracle:

Miracle to najbardziej przebojowa i odważna samica u mnie w stadzie. Ma motorek w dupce, wszędzie jej pełno; po otwarciu klatki nie można się od niej opędzić. Ba, nawet przez pręty ciężko ją zignorować. Usiądzie sobie zawsze dama w najbardziej strategicznym miejscu i obserwuje, nic nie może umknąć jej uwadze. Zaczepia przez pręty i nie daje spokojnie przejść obok klatki. :serducho: Pomimo swojego roztrzepania jest dość emocjonalna w stosunku do człowieka, lubi ze mną przebywać. Jest też niezwykle związana z siostrą - Mabelle. Wiecznie wszędzie razem.
Zarówno Miracle jak i Mabelle odziedziczyły po mamusi Destiny charakter, tylko każda z nich inną jego część: Miracle odwagę i przebojowość a Mabelle miziastość i zrównoważenie.


fotki już niebawem, Nakasha zrobiła w niedzielę więc można ją śmiało męczyć ;)

Niamey - Wto Sie 10, 2010 14:41

Ja ze swojej strony powiem, że całe rodzeństwo M jest cudowne i kochane - mam dwie siostrzyczki Miracle i takich szczurów mogłabym mieć jeszcze z dziesięć :lol: Mają wspaniały charakter, są urocze i bardzo kontaktowe, tak więc zachęcam :mrgreen:
Nakasha - Wto Sie 10, 2010 20:24

Nowe zdjęcia:



:)

cytryn007 - Śro Sie 11, 2010 14:50

Miracle jest po prostu przepiękna aż mnie serce boli, ide sobie stąd... ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group