To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Chory, zaniedbany szczurek na OLX, co zrobić?

Tysia - Pią Sty 20, 2017 17:48
Temat postu: Chory, zaniedbany szczurek na OLX, co zrobić?
Kochani, nie wiem czy to właściwe miejsce na taki temat (to mój pierwszy post, w razie czego proszę mnie poprawić)

Dziś przeglądając ogłoszenia na OLX natknęłam się na coś takiego: https://www.olx.pl/oferta...03-IDjOGTw.html :(
Niedowierzając napisałam do autorki ogłoszenia wiadomość czy jej nie wstyd, jak słusznie widzi zwierzę pilnie potrzebuje wizyty u weterynarza. Mając pod opieką żywą istotę zobowiązujemy się do zapewnienia godnych warunków do życia. Wręcz poprosiłam ją żeby zlitowała się nad szczurkiem i poszła z nim do weta.
... Niestety mam zbyt dużą wiarę w ludzkość i oczywiście mój apel spotkał się z odrzuceniem. Kobieta odpisała "Szczur był do innych celów niż zwierzątko domowe więc i tak mam serce trzymając go w domu... A nie dając wężowi. Proszę nie wp(cenzura) się w nie swoje sprawy. Nara."

Jest mi bardzo przykro. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić... Ja aktualnie nie mogę mieć żadnych zwierząt bo mieszkam jeszcze z rodzicami, zresztą mieszkam daleko. Wydaje mi się zresztą że zaniedbanie zwierzęcia to łamanie prawa. Może powinno się to zgłosić jakiejś organizacji? Liczę na wasze odpowiedzi i pozdrawiam.

agathe1988 - Pią Sty 20, 2017 19:20

Tysia, o szczurku został powiadomiony TOZ. Wczoraj w jednej z grup na fb zgłosiła się osoba, która miała biedulka odebrać. Czekamy na wieści, czy się udało.
Tysia - Pią Sty 20, 2017 21:06

agathe1988, dobrze wiedzieć. Dziękuję :* Mam nadzieję, że wszystko skończy się dla niego dobrze.
Szczurówka - Wto Sty 24, 2017 16:33

Szczurek już jest bezpieczny :)
limomanka - Pią Sty 27, 2017 09:35

Szczurówka napisał/a:
Szczurek już jest bezpieczny :)

W takim razie zamykam ogłoszenie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group