To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przyjmę z ogromną chęcią Samca 1 rok + [Warszawa]

Kaola - Czw Mar 14, 2013 22:30
Temat postu: Przyjmę z ogromną chęcią Samca 1 rok + [Warszawa]
Jak powyżej. Zdecydowałam się na zaadoptowanie jednego kolegi dla Czakiego bo nie mogę patrzeć na ten smutek na pyszczku kiedy nie mogę poświęcić mu całego dnia... Z drugiej strony więcej niż jednego nie chcę brać, przynajmniej na razie .
Wymagania mam tylko 3
1) żeby miał min. rok
2 ) żeby nie był agresywny. Zarówno w stosunku do człowieka jak i do drugiego szczura. Czakuś jest już dość wiekowy, nie potrzebny mu terrorysta w klatce
3) żeby był zdrowy

Umaszczenie jest mi absolutnie obojętne.
Jeśli to możliwe to chciałabym mieć pewne zaplecze w razie gdyby szczurki się nie polubiły.
Dziękuję :)

smeg - Pią Mar 15, 2013 14:20

Ja mam do oddania dwóch samców ok. rocznych - pochodzą z tej samej interwencji, co dziewczynki z tematów adopcyjnych Lowenstein, Dimi i mojego. Sami nie mają jeszcze swojego tematu. Jeden z nich jest czarny, drugi husky, mieszkają razem, ale mogą zostać rozdzielone, bo nie są aż tak zaprzyjaźnione. Są chyba trochę niedopasowane charakterami - husky jest bardzo uległy i nieco strachliwy, czarny dominujący, ale proludzki. Czarnucha mam zamiar niedługo wykastrować, żeby przestał odwalać, ale najpierw musi przestać chrumkać ;) Poza tym chłopaki są zdrowe. Mogę przywieźć do Warszawy :)
Kaola - Pią Mar 15, 2013 15:52

Byłoby fajnie ale co jeśli chłopy się nie dogadają? Gdańsk jest trochę daleko.
Martini mi oferowała wyadoptowanie 2 chłopców ponad rocznych z Warszawy. Mieszkają u niej. Dla mnie problem jedynie w tym, że są dwaj, wolałabym jednego. Będę pisać jak się rozeznam ok? Ale naprawdę jestem zainteresowana. Szczególnie, że spidek który odszedł też był huski ;(
Off-Topic:
tak nawiasem to planuję się przeprowadzić do Gdańska, fajnie wiedzieć, że będę tam kogoś miała :)

nimka - Pią Mar 15, 2013 16:30

Tu jest trzech chłopców do adopcji, albinosy z laboratorium, 1 roczne, zdrowe:
http://www.facebook.com/m...09278586&type=3

Być może jeden z nich będzie jechał do domu w Warszawie (ktoś chętny na adopcję pisał 5 godzin temu w komentarzu pod albumem), także może przy okazji mogą przywieźć też drugiego?

Kaola - Pią Mar 15, 2013 16:56

nimka, Ten ktoś to ja haha. Pisałam już z tą Panią ale jesteśmy na wstrzymaniu z powodu dalekiego transportu i jednak możliwości adopcji szczurka bliżej domu :)
nimka - Pią Mar 15, 2013 17:00

Kaola napisał/a:
nimka, Ten ktoś to ja haha. Pisałam już z tą Panią ale jesteśmy na wstrzymaniu z powodu dalekiego transportu i jednak możliwości adopcji szczurka bliżej domu :)
:P

Aha :mrgreen:

Layla - Czw Kwi 11, 2013 19:16

Kaola, aktualne?
Kaola - Czw Kwi 11, 2013 19:39

myślę, że już nie, ale mogłoby jeszcze zostać przez tydzień? Chciałabym dokończyć łączenie
Kaola - Sob Kwi 20, 2013 12:04

Można zamknąć :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group