To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - przygarnę młodą samiczkę ;) Bydgoszcz

MrsWetka - Nie Lis 04, 2012 17:15
Temat postu: przygarnę młodą samiczkę ;) Bydgoszcz
Witam;) Chciałabym przygarnąć młodą niedominującą samiczkę. Najlepiej dumbo i rex, ale wygląd dla mnie nie jest tak ważny jak charakter:) , miło by było gdyby była typem pieszczocha;) Mam dwie dorosłe dziewczynki ( liczą ok.8 miesięcy). Szczurzynka miałaby u mnie dobrze, są codziennie wypuszczane, mają najlepsze dostępne karmy: versa lage, vitakraft emotion, beaphar, acana dla psów, specjalną wodę dla gryzoni, w najgorszym wypadku dostają wodę mineralną , no i pełno smakołyków do dyspozycji. :)
Karena - Nie Lis 04, 2012 17:19

MrsWetka napisał/a:
vitakraft emotion

MrsWetka napisał/a:
acana dla psów

Tym bym nie karmiła.
Cytat:
pełno smakołyków do dyspozycji. :)

Z tym bym uważała ;)


Zapraszam do przejrzenia działu : ODDAM
Sporo szczurów czeka na domki.

MrsWetka - Nie Lis 04, 2012 18:08

Rozmawiałam z wieloma osobami , które się znają na żywieniu i poinformowali mnie , że te karmy są najlepsze:)
A odnośnie smakołyków to chodzi mi o różnorodność:) :) :)

Karena - Nie Lis 04, 2012 18:35

MrsWetka,
Nie są.
Acana jest świetną karmą (z ogólnodostępnych jak na razie najlepszą według mnie) ale.. dla PSA.

Ale o odżywianiu nie będę się rozpisywać. Polecam lekturę forum, mamy naprawdę sporo przydatnych informacji na ten temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=870

Niamey - Nie Lis 04, 2012 18:41

psie karmy typu acana zawierają po prostu bardzo dużo białka, zdecydowanie za dużo, jak dla szczurów, dlatego nadają się wyłącznie jako smakołyk od czasu do czasu :)
Vitacrat emotion nie należy do moich ulbionych karm, ale zasadniczo może być. A smakołyki mogą być przecież dietetyczne, typu marchewka, jabłko czy kłosy zbóż, grunt, żeby nie dawać codziennie dropsów, jogurcików i kolb :)

Co do adopcji, na pewno znajdzie się jakaś miła samiczka, wiele szczurków szuka domu.

Kluska - Pią Gru 07, 2012 15:24

Aktualne?
Kluska - Sob Gru 15, 2012 13:25

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group