Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Wto Mar 31, 2009 21:26
Wystawa szczurów rasowych w Gdańsku
Autor Wiadomość
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 11:59   Wystawa szczurów rasowych w Gdańsku

na razie napisałam do organizatorów.. czekamy na zgodę na pojawienie sie tam i na cennik, ale już prosiłabym, żeby wszyscy sie zastanowili czy będą w stanie przyjechać - im nas więcej tym lepiej ;) oczywiście wystawca nie musi być hodowca :)

wystawa odbywa sie 21-22 lipca.

tu link http://www.ccbaltic.pl/wystawy.html zobaczymy czy uda sie nam coś zdziałać :)

prosiłabym też osoby w trójmiasta mogące ofiarować odpłatnie, bądź nie, nocleg dla osób z innych części kraju o informacje w tym temacie - jeśli znacie jakieś tanie hotele to tez piszcie.

Pamiętajmy ze jeśli uda nam sie dostać zgodę na ten pokaz, musimy pokazać sie z jak najlepszej strony - możliwe ze to początek dalszej współpracy - a duże stowarzyszenie jako przyjaciel zawsze sie przyda ;)

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 12:33 ]
no to sie zgodzili -pokaz dwa dni - kto bedzie?

na razie myslimy z Zirr jak klatki zalatwic - bedzie zapewne organizowana zbiorka kasy, wiec bedzie potrzebna liczba osob i szczurow.

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 12:46 ]
będzie obowiązek okazania zaświadczenia od lekarza weterynarii o zdrowiu zwierzęcia nie wcześniej niż 3dni przed wystawa - najlepiej dzień-dwa przed. w czwartek beda kombinowane klatki i najprawdopodobniej pokaz będzie zupełnie darmowy - Zirr deklaruje sie jako sędzia.

proszę o zgłaszanie sie, gdyż muszę szybciej poinformować ile osób i ile szczurów będzie.
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 13:34   

Ironio losu, w tym terminie jestem w Warszawie na slubie znajomego.. :(
Tak wiec mnie niestety zabraknie...
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 13:44   

http://www.ssm.gda.pl/index3.php?lang=pl

znalazlam na razie jedno schronisko... koszt to 40zl za noc.
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 14:05   

sachma, nie-hodowcy też moga pokazać swoje rodowodowe piekności? Bo ja mam sie czym chwalić. :mrgreen:
 
     
Juni
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 14:07   

sachma napisał/a:
oczywiście wystawca nie musi być hodowca
Viss :)

[ Komentarz dodany przez: Viss: Wto Cze 19, 2007 14:12 ]
Juni, dzięki. Co ślepemu po oczach... :/
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 14:09   

Ja jade na pewno z Jolly Joke :mrgreen: i jak już Beo bedzie u mnie to ją wezme dla JJ do towarzystwa :mrgreen: :mrgreen:

Hmm.. A co myśliscie o zrobieniu transparentu czy jakby to nazwać z takiego materiału jak ma SPS ? tylko shsr ? :wink:
_________________

 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 14:32   

Viss, wystarczy zeby szczur byl rodowodowy i mozna przyjsc ;) trzeba nas szybciej poinformowac - minimum 2 szczury na klatke.
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 14:35   

sachma, dzięki. Jeśli ja pojadę (dam znac w przeciągu tego tygodnia) to z własna klatką. :)
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 14:36   

do piątku, najpóźniej soboty proszę powiedzieć kto będzie na 80-100% i z iloma szczurami.

fajnie by bylo gdyby osoby z forum mogly pomoc w organizacji bazy noclegowej... no i oczywiście jeszcze fajniej gdyby wpadli, chociaż by jako zwiedzający ;)


SHSRP będzie organizowało klatki - chcemy żeby wszystkie były takie same - do piątku damy znać czy to nam sie uda.
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 15:57   

jak juz się mniej wiecej wszystko ustali, to mozna dac ogłoszenie na innych forach ? ;>
wiecie żeby publiczność była :mrgreen: :P
_________________

 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 16:02   

L., mozesz dac ogloszenie w sobote - bo na razie wiem tylko ze moze ty i moze plei i ze napewno ja :P tylko ze ja moze z 2 a moze z 4 ogonami - jeszcze zobaczymy jak to bedzie.
 
 
     
zywym_trudniej 
Po prostu Marta



Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 679
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 16:11   

Jak 21-22 lipca to może się pojawie, z iloma szczurami to jeszcze nie wiem :) Musiałabym sie zastanowić.
 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 16:14   

sachma, ja wstepnie powiedzialabym, ze tak, ale na 100% bede wiedziala do konca tygodnia, bo 19 lipca moja chrzesnica ma urodziny i jest mozliwe, ze wtedy wlasnie bedzie impreza :/ ale dowiem sie jeszcze i dam znac.

problem tylko z odjazdem i klatka:
1) odjazd. w poniedzialek ide do pracy na 8:30, wiec musialabym wsiasc w pociag z gdanska ok. 15-16:00 (nie pamietam jak on jezdzi). czy to jest w ogole mozliwe? bo jesli nie, to ew. moge przyjechac jako turysta i wpasc na wystawe popatrzec ;)

2) klatki. jadac pociagiem z wroclawia, nie ejstem w stanie wziac ze soba klatki. w ostatecznosci moge wyslac poczta swoja i pozniej ktos mi odesle, ale to jest tez niezle krecenie
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 16:17   

an,

Cytat:
SHSRP będzie organizowało klatki - chcemy żeby wszystkie były takie same - do piątku damy znać czy to nam sie uda.


na razie pytam sie czy możemy być jeden dzień i od której do której to trwa - jeśli jedna osoba zwinie sie szybciej to nic wielkiego sie nie stanie...
 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 16:21   

ok, w takim razie nastawiam sie na przyjazd z dwiema dziewczynami. do konca tygodnia dam znac, czy da sie to pogodzic z rodzinna impreza.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13