Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: H.
Nie Cze 26, 2011 11:18
Targi Zoo Botanica 2009
Autor Wiadomość
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 16:31   

Moje nie boja sie zadnych halasow oprocz wrzaskow kolegi swojego. Stary spi nawet w CH i ma ludzi i halas gdzies.

Mi nie przeszkadza jak ktos chce poglaskac moje szczury jesli wiem, ze szczur nie boi sie obcych. Stary do obcych sie garnie, wiec niech sobie go biora na rece. Nie toleruje jedynie, sciskania, szarpania, wyrywania i dracych sie dzieciakow. Rydzyk boi sie obcych i jest wrazliwy i nikt obcy go nie rusza o ile sam nie przyjdzie na kolana, wiec jak sie pojawimy to bedzie w faunaboxie :D
 
     
madzial13 



Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 941
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 10:35   
   Zwierzątka: 7 szczurków - a fuj!


Hura, hura wystawa we Wrocławiu!!!

Ja i chętnie pomogę w organizacji - tylko proszę mi powiedzieć w czym i jak mogłabym pomóc, oraz mogę dać nocleg. W salonie jest kanapa dla dwojga :-) Ewentualnie jeszcze podłoga i karimata wchodzi w grę.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 12:47   

jak Olsztyn będzie w czerwcu to i my postaramy się wpaść :) pewnie tylko z chłopcami, bo na dwa transportery to mi się nie widzi w pociągu być :D ale kto wie :D
 
 
     
serendipity 
imponderabilia



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 81
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 13:58   
   Zwierzątka: kundel, ragdoll, ynformatyk i krewetka.


sachma, ekstra, przydadza sie koordynatorzy na miejscu ;P Bo ja sie dowiedzialam, ze w weekend wystawowy jest bardzo wazne wesele i nie wchodzi w gre, zeby mnie na nim nie bylo... Musze porozmawiac o tym z Azi, ale pewnie skonczy sie na tym, ze bede wszystko organizowac, zainauguruje wystawe w sobote i bede musiala sie zbierac. A w niedziele pojawie sie jak sie zwloke z lozka ;) Kaca nie bedzie, bo nie pije, ale musze byc chociaz troche przespana ;)

Dostalam przed chwila maila od organizatorow. Potwierdzili termin wystawy 29-30.08.2009 r. Najprawdopodobniej będziemy na miejscu w sobotę w godzinach 9-18, natomiast w niedziele krocej (ale musze to dogadac z organizatorami, zeby wszystko gralo).
Planujemy normalna, pelnowartosciowa wystawe szczurow.
Zeby sprawe jak najlepiej zorganizowac, wybieram sie w maju na wystawe do Lodzi. Poogladam i bede madrzejsza :]

Chetnych prosze o rezerwowanie sobie czasu. Za jakis czas bede zbierala wstepne deklaracje od uczestnikow.
Jesli ktos z Was jest chetny do pomocy, to zrobimy w tym celu jakies spotkanie, zeby ustalic plan i podzielic sie robota. Mam jednak nadzieje, ze spotkanie wypali bardziej niz w zeszlym roku, kiedy to z 13 osob zadeklarowanych na 100% w knajpie na spotkaniu byly 3 + dwoch TZ ;)
_________________
If I ruled the world, every day would be the first day of spring :)
 
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 15:18   

To nie bedzie mozna wystawiac kundelkow? Beda same rasowce?
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 15:21   

tamiska, można, ale one zostaną tylko ocenione i mogą brać udział w konkursie na szczura publiczności.
jeżeli bedzie więcej niż 8 kundelków wtedy możemy zrobić kategorie na najlepszego szczura nie rasowego :)


możliwe, że związku z tym, iż Olsztyn jest w czerwcu też się pojawie :]
_________________

 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 15:44   

L. napisał/a:
tamiska, można, ale one zostaną tylko ocenione i mogą brać udział w konkursie na szczura publiczności.
jeżeli bedzie więcej niż 8 kundelków wtedy możemy zrobić kategorie na najlepszego szczura nie rasowego :)


Suuuper :) Bo ja z moimi kluchami chcialam sie pojawic :)
 
     
mikuś 



Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 57
Skąd: Gdańsk
  Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 15:55   
   Zwierzątka: 3 szczurki, królik i Pies :3


ja na pewno będę to już ustalone ja wystawiam mojego Albiego nie jest z hodowli :mysza: ale jest za to dzielny więc nie powinien się bać
_________________
zUo i mHrok ze mnie wycieka XD Pozdro dla moich ludków z FTnakamy.pl
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:08   

jakby ktoś mógł przygotować informacje o bazie noclegowej, tj tanio i nie daleko :D bo jak to targi to trzeba będzie zamawiać pokoje szybciej ;)
 
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:41   

A u kogo będzie można się zatrzymać? :hyhy:
 
     
serendipity 
imponderabilia



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 81
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 17:27   
   Zwierzątka: kundel, ragdoll, ynformatyk i krewetka.


Jesli chodzi o baze noclegowa, to ja sie tym zajme. Nie wiem tylko, czy do wakacji nie zmienia sie ceny, ale popytam i zobaczymy.

Baza noclegowa, czyli zarowno mieszkania forumowiczow jak i hostele, schroniska itp.
Jesli ktos wie, ze bedzie mogl udostepnic kawalek swojego pokoju/mieszkania - poprosze o PW ;)
_________________
If I ruled the world, every day would be the first day of spring :)
 
 
     
Gość

Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 18:40   

o, super ze wiadomo juz coraz wiecej :]
Ja bede na 100% na 99% z mama. Jak beda wolne miejsca to bedziemy na Kwiskiej.

Z Gimlim i Demonem :mrgreen:
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 21:27   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


serendipity, wszystko świetnie, tylko ja sobie nie wyobrażam w sobotę do 18, niestety. Organizatorzy muszą zrozumieć, że dla zwierząt to zbyt wiele.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
serendipity 
imponderabilia



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 81
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 21:33   
   Zwierzątka: kundel, ragdoll, ynformatyk i krewetka.


Azi, sprobuje cos na to poradzic. Ale przeciez wystawa w Lodzi jest do 18 wlasnie? Wystawa zaczyna sie o 10, a my musimy byc o 9, zeby sie rozlozyc.
_________________
If I ruled the world, every day would be the first day of spring :)
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 21:45   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


serendipity napisał/a:
Ale przeciez wystawa w Lodzi jest do 18 wlasnie?
teoretycznie ;)

nawet gdyby była, to nie widzę potrzeby powielania tego we Wrocławiu. Ostatnio byłyśmy do 16 chyba, a większość szczurów i tak miała dość ;) Jakby się udało, byłoby dobrze. Jeżeli organizatorzy uprą sie, że musimy być na ternie wystawy, to ja mogę "wymienić" szczury. Czyli wystawcy mogą się zwinąć, zostanę ja + ktoś (skoro Ciebie nie będzie) + moje szczury nie biorące udziału w wystawie i zrobi się coś a'la niedziela w zeszłym roku ;)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 12