Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:28
Miot O2 SunRat's - rezerwacje str 4
Autor Wiadomość
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 03:30   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Hop, hop! Kto jeszcze drepcze przez życie?

Oleńka wciąż się melduje, choć coś nam się przypałętało okołoneurologicznego i staramy się zorientować, czy to jednak guz przysadki, czy może zapalenie ucha środkowego.

Dziś miot kończy 2 lata i 9 miesięcy. Mam nadzieję, że wśród tych ogonków, które zostały, znajdzie się co najmniej jeden prawdziwy trzylatek ;) na razie mamy już pewne miejsce w loży weteranów SHSRP :)
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 08:06   
   Zwierzątka: pies


Olena melduje się i życzy z okazji miesięcznicy nawet 4 lat wszystkim braciom i siostrom z miotu, którzy jeszcze są po tej ziemskiej stronie. Olena w stanie, jak to mówią nasze wetki, "jak na nią to dobrze". Płuca już nie te, wątroba nie ta, stawy w tylnych łapkach coraz trudniej rozprostować żeby jeszcze pobiegać. Słowem starość nie radość. Jednak żadna z dolegliwości nie jest zaostrzona i mam nadzieję, że wkrótce hucznie obejdziemy 3 urodziny!
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 08:37   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


Olenko już dziś dla ciebie, awansem, wielkie HURRA! Obyś jak najdłużej biegała po "tej" stronie.
_________________
449955886677
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 08:45   
   Zwierzątka: pies


Hanami, Dziękujemy ślicznie!
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 09:54   
   Zwierzątka: pies


Mao, Na ich forum nie mam dostępu. Możesz mi powiedzieć jak to jest z tą lożą weteranów? Prowadzą taką listę szczurzych rekordzistów prawda? Czy trzeba się tam jakoś zgłosić? Jak można ją zobaczyć?
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 11:39   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Katinka, http://shsrp.szczury.biz/...p?p=40406#40406

Myślę, że Mao się zajmie dopisaniem dziewczyn.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 11:41   
   Zwierzątka: pies


quagmire, moja Lia też w sumie powinna się załapać. Czy na to forum każdy może założyć konto? Czy tylko hodowcy?
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 12:30   

Katinka, bardzo się cieszę Ozinka też cały czas z nami i mam nadzieję będziemy się sobą cieszyc jeszcze długo :serducho:
Niestety choć Ozzy zawsze cieszyła się wspaniałym zdrowiem to ostatnio jest kiepsko. Najpierw miala słabe tylko tylnie lapki ale twarda z niej dziewczyna i nic sobie z tego nie robiła. W polowie lustopada uroslo jej cos na listwie mlecznej, poniewaz jej ogolny stan byl naprawde jak na wiek swietny, po 11 mielismy umowiona wizyte na operacje. Jednak Ozzy nagle zaczela miec problemy, jest stan z dnia ma dzień sie pogorszył. Miala problem z poruszaniem się, z utrzymaniem glowki, nawet z jedzeniem sinlacu, bylismy zalamani. Na dzien dzisiejszy moge powiedzieć, ze leki na przysadke pomagają, Ozzy czasem nawet odzyskuje na chwile silę w przednich łapkach. Jest kuepsko ale z lekami udaje nam się, a Ozzy dzielnie walczy :serducho:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 12:49   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Katinka, każdy :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 15:01   
   Zwierzątka: pies


Papi, Dużo zdrowia dla Ozzy. Oby jej stan jak najdłużej pozostawał stabilny!
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 02:16   

Niestety wczoraj Ozzy odeszła... ;(
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 04:19   
   Zwierzątka: pies


Papi, Och nie... Nawet nie umiem wyrazić jak mi przykro! Mocno przytulam. Eh. Rodzeństwo z miotu O, w tym moja Osa, ma kolejnego szczurzego aniołka do wspólnych zabaw... Bardzo, bardzo, współczuję. Z tego co pisałaś bardzo dzielnie o nią walczyłaś i na pewno zrobiłaś wszystko co się dało.
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 14:52   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Papi, bardzo mi przykro :glaszcze:

Stan Oleńki uległ pogorszeniu w I dzień Świąt, i to takiemu konkretnemu. Nagle zaczęła ciężko oddychać, łapać powietrze, puszyć się, zjechała z wagi 50g (1/4 jej masy) mimo jedzenia (zwykle długo siedziała w misce, ale też taki fakt, że powoli je), ogólnie dołek - gdzie się ją postawi, tam stoi, ew. podpełznie do którejś z dziewczyn, oprze o nią brodę i tak siedzi.
Od dwóch dni jest karmiona i pojona ze strzykawki, mimo to traci wagę (od wczoraj kolejne 10g). W teorii jakaś poprawa jest, bo puszy się mniej, nie łapie pyszczkiem powietrza i sama bierze strzykawkę w ząbki, żeby jeść i pić, ale czy to faktycznie poprawa na dłużej, to nie wiem.


Trzymajcie kciuki, proszę.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 14:55   
   Zwierzątka: pies


Mao, No nie... Czy one się zmówiły? Aż się boję co będzie jak do domu wrócę... Trzymam mocno kciuki za Oleńkę!
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 15:12   

Mao, ;( ;( Oleńko trzymaj się dzielnie :kciuki: :kciuki: :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 13