Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:29
Miot "C" Ratteria Rataty
Autor Wiadomość
dimi 



Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 47
Skąd: Bytom.
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 17:59   
   Zwierzątka: <:3)~~ Zumi, Coma<:3)~~ Ciri, Fuzzy<:3)~~


Ja z Comą także dotarłyśmy. Wielka strasznie, właściwie już przypomina małą świnkę morską xD, Trzeba przyznać że odważna, chętnie daje się wziąść na ręce, siedzi grzecznie pod bluzą, wystarczyło rękę do koszyka włożyć, a już wychodziła. ;] diabeł mały.

Co do jej kontaktów z Zumi: początkowo z pasją się ignorowały, potem troszkę poiskały, teraz siedzą w klatce, i cisza oraz spokój, który panuje jest przerażający. Nie tulą się, ale jakby przymierzają: siedzą blisko siebie i narazie spokój.


Zobaczymy co będzie dalej. Zdjęcia za kilka godzin, ładuje baterie xD
_________________
Coma&Zumi
 
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 19:58   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


Ratata, ,patrząc po rodzicach i generalnie rodowodzie to Cappu będzie duża,średnia czy jaka? :> Oj,Jak już bije koleżanki u Sachmy to ja nie wiem jak będzie z łączeniem :D
Zobaczymy jak będzie z nią u mnie..dziś odbieram! ^^ :serducho: Wredna,puchata babka. Nezu,wszystkie piękne przecież :)
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 22:43   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


O Coma ma domek, super widomość!

U nas już lepiej, ale żarcie wsadziłam do klatki to pewnie będzie troche pisków w nocy.
:P
 
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 00:08   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


Ok,Cappu już u mnie ^^ :serducho:
Jest naprawdę śliczna. Na razie tolerują się z Nejką,tylko się obwąchiwały i było jedno małe starcie.Cappu na razie trochę przestraszona jeszcze,zobaczymy jak będzie potem:)W ogóle nie zwróciłam uwagi że Nejka tak urosła,widać że jest większa od Cappu :) Oby się dziewuchy polubiły.. Dzięki Ratata!
PS naprawdę widać jakby miała futerko standard ;)
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 09:42   
   Zwierzątka: Zoo


:jupi: Super, cieszę się bardzo że wszystkie siostrzyczki już w domkach z innymi szczurkami :mrgreen:
Matrix - nasza Coral ma tak samo: prosta, lekko uniesiona sierść, delikatniejsza od normalnej, niektóre wibrysy proste, niektóre skręcone. Cappunia ma wąsy jak podwinięte na okrągłej szczotce i sierść jak puszek do pudru.
Polna daj koniecznie znać, jak minęła noc, chociaż myślę że pewnie na piskach się skończyło.
Dimi czekam z niecierpliwością na fotki, mam nadzieję że baby przemogły się i się w końcu przytuliły.
Łosoś, Chupa rośnie z dnia na dzień normalnie :shock: ja chcę więcej zdjęć :!:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
dimi 



Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 47
Skąd: Bytom.
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 20:53   
   Zwierzątka: <:3)~~ Zumi, Coma<:3)~~ Ciri, Fuzzy<:3)~~


Sukces! po kilku małych przepychankach dziewczyny jakoś się znoszą ;) zdjęcia w albumie, bo nie chą sie władować.
_________________
Coma&Zumi
 
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 21:07   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


Czyli Cappi to w końcu velvet :) Nawet fajnie ^^ Już zamieściłam kilka fotek z łączenia w moim temacie. Na razie nie jest źle :) Pozdrawiamy ;)
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
Łosoś 



Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 570
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 21:50   

Więcej zdjęć?? Bardzo proszę :)

o taaaka jestem dłuuga :wink:

:)
_________________
ZPINOM, skarbiemój
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 22:24   
   Zwierzątka: Zoo


Tak, Cappi to velvetka, tak samo jak Chupa i Coral :)
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Nata 


Dołączyła: 07 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 20:22   
   Zwierzątka: Szczurek


Carramba też dołącza się do sesji zdjęciowej. Temat: gdzie mnie jeszcze nie było. Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia przy kubku, aby pokazać jak bardzo urosła. Nawet jogurt jej nie zachęcił.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 21:53   
   Zwierzątka: Zoo


Nata jakaż ona do Hollisi się robi podobna :serducho: Piękna, te uszka i pysio w szpic, i ta niewinna minka :mrgreen:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Nata 


Dołączyła: 07 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 08:03   
   Zwierzątka: Szczurek


Rzeczywiście mordkę ma szpiczastą, a minkę wiecznie niewinną, nawet jak nabroi. Uszka jak dla mnie ma przeogromniaste, pewna modyfikacja by wystarczyła i miałabym w domu szczura-nietoperza. Nie lubi za bardzo być przytulana, ale nie daje człowiekowi spokoju. Jak odstawię ją na miejsce to po chwili urwis wdrapuje mi się po nogawce i biega po mnie jak szalona. Zaczyna jej jaśnieć futerko na pupie, przez co wygląda troszkę jakby się przypaliła :lol1: . Ale najbardziej zaskakuje mnie jej spryt zwinność. Jest w stanie wskoczyć na wysokość 60cm i zejść po pnącym się kwiatku w dół. Potrafi też z odległości 30 cm wskoczyć z szafki na luźno wiszący kabel od monitora i nie spaść (na szczęście nie ma zapędów niszczycielskich i oby tak zostało - ach takie moje marzenie). Ale co najlepsze, spryciula nauczyła się otwierać klatkę. Łapie ząbkami pręt nad drzwiczkami, opiera się łapkami o drzwiczki i pcha :shock: . Nie wiem jak na to wpadła, bo żaden z moich dużych szczurków tego nie robi. Po prostu brak mi słów. Świetna jest. Ciekawe co jeszcze wymyśli.
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 19:41   
   Zwierzątka: Zoo


Nata, a kolczyków Ci nie wyciąga? U mnie robiła to non stop, z resztą inne też :doh:
Może Ci cała trochę przejaśnieć, Foton z wiekiem zrobił się (zwłaszcza na dupci i grzbiecie) taki czekoladowo-rudy. Chociaż w jego wypadku może to być kwestia spania we własnych sikach, a nie genów :cojest:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 00:46   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


małe ADHD :lol1:





Tea - Teśka
 
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 19:26   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


Jenyyy..jak ja chcę żeby one się już polubiły.. :( Możliwe jest że jednak się nie uda?..Ehh..Nie ma jakiś strasznych bójek,jest w miare spokojnie,ale Cappuccino ciągle sie boi,chce uciekać z klatki i ma teraz cale uszko poharatane ;(
Buziaki dla rodzeństwa..Mam nadzieję,że wam dobrze idzie z łączeniem.
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.64 sekundy. Zapytań do SQL: 15