Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 19:45
[Miot] Sklepowy "gratis" już z Nami :)
Autor Wiadomość
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 10:02   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Dynialu, o czarnuszkę była wręcz bitwa :P ale Mrówa miała szczęście, bo się pierwsza zgłosiła :wink:


A poza tym to stwierdzam, że jak maluchy nie widziały to były przynajmniej grzeczne :lol: a teraz przechodzą same siebie :P pierwszy "zdobywca" do samiec Młodej :mrgreen: jako pierwszy zaczął łazić po drabinkach i wchodzić na najniższą półeczkę ;) , a samiczka Gosi przeszła samą siebie :mrgreen: pierwsza wspięła się po drabince na najwyższe pięterko! A to nie taki pikuś, bo drabinka z szerokimi szczeblami(i ruchoma, bo mojej własnej roboty xD) Spryciula! ;) Ale najbardziej się uśmiałam jak drugi raz tam weszła i Niunia zauważyła ją jak idzie po tej drabince i od razu w zębiska i do gniazda, ale mała w życiu! Złapała się łapkami i zaczęła piszczeć, że ona tam zostaje :lol: Kolejnym gagatkiem jest moja księżniczka, którą dzisiaj rano znalazłam śpiącą w zawieszanej miseczce na jedzonko! :lol: Reszta nie lepsza :P łysolki też nieraz robią śmieszne i szalone rzeczy :twisted: :wink: Chociaż zauważyłam, że golaski bardziej bolą wtulić się w ciepłą rękę, wylizać i popodgryzać ją i pójść spać :) ale za to w jakich fajnych pozycjach śpią :]

A wiecie jaki jest najlepszy sposób na tortury :twisted: ? Położyć sobie 8 maluchów przy szyi :lol: Jeden zacznie lizać i podgryzać wargi, inny gryźć koraliki, jeszcze inny zacznie smyrać po uchu swoimi wąsikami, inny zaczyna się wgrzebywać pod włosy, jeszcze inny wchodzić po bluzkę, a reszta będzie cię lizać lub pod gryzać :lol: Ja ze śmiechu umieram co wieczór :P
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
 
 
     
marla
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 07, 2008 10:22   

kochane maluchy, mam nadzieję, że się znajdą domki :)
a jak oswajanie niuńki?
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 11:07   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Niunia w porządku ;) nie ma żadnego problemu już :) mogę grzebać w gnieździe bez względu czy ona w nim jest czy nie :) jakieś swoje sprzeciwy wyraża delikatnym złapaniem za palec. Daje się łagodniej wyciągać z klatki(bo dawniej to było chwytanie się pręcików i "nie ja nigdzie nie wychodzę!") Teraz nawet sama wychodzi z klatki :) Zawsze mnie śmieszy jak leżę sobie z małymi na łóżku(one przy mojej szyi mnie torturują ;P ) a Niunia sobie chodzi po łóżku i po jakimś czasie stwierdza, że koniec i przybiega do małych i po jednym zanosi do gniazda ;) wariatka mała :P
Ogólnie jest już dobrze, chociaż nie wygląda mi ona na typ "miśka-przytulaka" :mrgreen: tylko ma ADHD :twisted: :P
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
 
 
     
Mrówa 



Dołączyła: 11 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 11:13   
   Zwierzątka: szczury, psy, koty...


No ja wiem ,że ślicznotka mi się trafiła :P
_________________
:mysza: Haku Zabuza Ringo Ben Sokrates Sho :mysza:
 
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 11:29   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Off-Topic:
Mrówa teraz tylko jakoś sprawić jej transport do Bydgoszczy :shock:
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
 
 
     
H. 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2925
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 11:38   
   Zwierzątka: doge


angel_a, tu http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=874 jest dużo ofert, do tego adresy do ogłoszeń z transportem na innych forach - zawsze coś się znajdzie, najwyżej transport podzieli się na 2 części - z Jaworzna do większego miasta, a potem już do samej Bydgoszczy.
 
     
Panna_Migotka 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 21
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 14:35   

angel_a napisał/a:


Obecnie wolna jest jedna samiczka i jeden samiec sphynx.

Panno_Migotko daj mi proszę znać, które dziewczynki bierzesz ;) co prawda masz wybór tylko pomiędzy różnymi łatami, ale może chcesz sobie wybrać :P



Na pewno chętnie przywitam u siebie panny numer 5 i 6 :mrgreen: . Drobniutkie, ale na pewno nabiorą ciałka ;) .

U mnie trwa ostra dyskusja z moim TŻ czy jeszcze któregoś łysolka nie wziąć po nasz dach. :]
Jeśli pojawią się przed 21 grudnia jakieś przekonywujące foty "bezdomnej" panny lub kawalera to może uda mi się TŻ namówić :)
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 16:01   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Cytat:
Na pewno chętnie przywitam u siebie panny numer 5 i 6 :mrgreen: . Drobniutkie, ale na pewno nabiorą ciałka ;) .


Wszystkie łysolki są drobniejsze i takie smukłe :zakochany: urzekły mnie tym, bo wyglądają tak niewinnie(a razem z tymi sierściuchami trzema to tworzą istny gang :lol: ) sama chciałam sobie zostawić łysolka, ale rodzice się nie zgadzają...


Z najnowszych wiadomości ;) Niunia zmieniła imię na Nemezis vel Niunia, a jej córeczka dostała imię Kalipso(piękna nimfa :mrgreen: )


Off-Topic:
Nemezis
bogini zemsty, uosobienie gniewu bogów. :lol: :lol: :lol:


Poniekąd mam dwie piękne, greckie boginie w domu :D (dokładnie boginię i nimfę :-* )
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
 
 
     
Panna_Migotka 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 21
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 16:24   

angel_a napisał/a:
sama chciałam sobie zostawić łysolka, ale rodzice się nie zgadzają...



Off-Topic:


Tak to bywa. 8) Ja już dawno rodziców zamieniłam na TŻ-ta, ale też muszę walczyć o zgodę, aprobatę każdej decyzji, więc tak naprawdę nic się nie zmieniło ;) .

 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 23:04   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


angel_a napisał/a:
Niunia zmieniła imię na Nemezis
Już jedna Nemezis na forum jest. :P
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 23:26   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Tak ;) ? Czyja :) ?
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 23:30   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


angel_a napisał/a:
Tak ;) ? Czyja :) ?
Sachmy
Dodatkowo Nemezis to mama mojej Aweszki ;P

edit/
a jeśli to możliwe to ja poproszę nowe foty wolnych ogonów en face :mrgreen:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 23:43   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Off-Topic:
Upss... ;) Sachma tylko nie bij! :P





Prawdopodobnie wszystkie szczurki będą mieć dom :D do środy będę mieć odpowiedź :) ale wstępnie samczyka weźmie Anka. a samiczkę Mraach :)
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 23:47   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Cytat:
Prawdopodobnie wszystkie szczurki będą mieć dom
genialnie :wink:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 00:08   

A pamiętacie początki? Dyskusje, żeby miot uśpić i w ogóle? A tu każdy szkrab znajdzie kochający domek, cieszę się bardzo, że udało się, że wyszło tak a nie inaczej :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 12