Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:29
Miot "C" Ratteria Rataty
Autor Wiadomość
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 21:27   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


^^ mam nadzieję,że dobry wybór:]Już kocham aniołka :serducho: Oj i nie przesadzajmy z tym niezdecydowaniem :>
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
Nata 


Dołączyła: 07 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 22:03   
   Zwierzątka: Szczurek


Super, że reszta maluchów znalazła domek. Carramba trochę odpuściła i generalnie ucieka przed Szczurką, więc mniej jest potyczek. Rośnie strasznie szybko, już tak bardzo nie wyślizguje się z dłoni :) .
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 08:43   
   Zwierzątka: Zoo


Uwaga, wiadomość dla Matrix, Łosoś i Nezu
Moja propozycja transportu wygląda następująco:
Wsadzam Chupacabrę, Cappuccino i Amayę(miot A) w mój duży transporter i posyłam konduktorką do Malborka. Wy umawiacie się w Malborku, Łosoś i Matrix biorą swoje transporterki i przepakowują maluchy do nich, Nezu bierze mój transporter i odsyła mi w nim Szafira. Pieniądze za konduktorkę (po 8 zł się składamy) dacie Nezu.
Najlepiej będzie, jak wspólnie ustalicie, kiedy najlepiej będzie Wam wpaść do Malborka, możecie wybrać konkretny pociąg z Krakowa, byleby tylko odjeżdżał z dworca głównego Krk przed godz. 13 albo po 21 i nie wcześniej, niż w niedzielę wieczorem (maluchy nadal pod obserwacją, chociaż wygląda na to, że są zdrowe ;) )
Możecie umawiać się przez PW albo na łamach tego wątku, ja czekam na Waszą ostateczną decyzję ;)
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 08:53   

Jezdem bardzo za.. ;) . Tylko jeszcze mala prosba, zeby juz po ich przyjezdzie nowe domki mozliwie szybko gnojstwo odebraly, bo ja tu teraz bede robic za tymczas zawalonek.. ;)

Tylko Ratata, odbierz wiadomosc na gg o Szafirku.. Mam nadzieje ze doszlo.
 
     
Łosoś 



Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 570
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 10:02   

Też jestem za, tylko mi osobiście najlepiej byłoby odebrać Chupacabre z Malborka wieczorkiem, jest taki pociąg, odjeżdża z Krk o 12 a w Malborku jest 18:40 :) Ale w razie co to mogę się dostosować i bardzo chętnie opuszcze jakiś dzień w szkole i przyjade do Malborka z rana :wink:
_________________
ZPINOM, skarbiemój
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 10:22   

łosoś, na kilka godzin przechowania to ja miejsce jakby co mam, tak wiec żaden kłopot.. :mrgreen:
Dzieciaki mogą przyjechać w każdej, byle ludzkiej godzinie.
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 17:11   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


Myślę,że to dobry pomysł i mam nadzieję,że to nie jest problem dla nikogo :) Szkoda,że inny transport się nie znalazł..
Ratata, czyli jednak Malbork nie Gdańsk?
Więc jeśli chodzi o mnie..jako że mieszkam jednak kawałek od Gda i muszę sama autobusem dojechać,to mogę(licząc od tej niedzieli):w niedziele w godzinach popołudniowych i wieczornych(tak do 20 żebym miała powrót:D),a w dni powszednie to w ten poniedziałek albo wtorek godz.:15-17 :) Jeśli Nezu nie miałaby nic przeciwko to można jeszcze zrobić tak,że wzięłaby moją do siebie a ja bym po nią wpadła w najbliższych dniach.

PS Poza tym ogonki kończą dziś 2 miesiące :) :urodziny: :tummykiss:
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 22:14   
   Zwierzątka: Zoo


Matrix + za dobrą pamięć ;)
To jak, na kiedy maluchy mam pakować?
Tylko Nezu i Matrix muszą mi najpierw kasę przelać, bom spłukana :lol:
Aaa no i zasadniczo to COMA WOLNA!
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 22:27   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


O jeny,jeny..Czemu wolna??Co się stało?
Myślę,że jeśli Nezu się zgodzi to moja powędruje najpierw do Nezu:)A potem się zobaczy,może nawet do Sachmy i odbiorę ją z dostępniejszego miejsca,byle szybko;)Także myślę,że wiele zależy od Nezu no i Łososia :) Ratata,podaj dane a przeleję wszystko :D

Muszę pamiętać o urodzinkach mojego maluszka :)
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 23:30   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


Ech... głupio mi, że tak wyszło z Comą. :oops:
Mam nadzieje, że znajdzie dobry domek i prosze wycałowac od Coli i ode mnie resztę stadka. :tummykiss:

Mała już jest taka odważna, że na podłoge się zapuszcza. :twisted:
 
 
     
Łosoś 



Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 570
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 10:38   

Jak dla mnie to jak najszybciej :) Skoro Nezu mogłaby pare godzin małą przechować to w sumie najbardziej jej musi pasować godzina...chociaż jak sie da to ja przyjade wtedy kiedy pociag bo już sie doczekać nie mogę :lol1:
_________________
ZPINOM, skarbiemój
 
 
     
dimi 



Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 47
Skąd: Bytom.
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 00:42   
   Zwierzątka: <:3)~~ Zumi, Coma<:3)~~ Ciri, Fuzzy<:3)~~


a Coma jest powiadacie czarna?:D To ja byłabym wielce chętna przygarnąć ogonka dla towarzystwa mojej Zumi. Co prawda jeszcze na tym forum nikt mnie nie zna, ale gwarantuję jej dobre warunki ;] Zastanawiam się co prawda jak ją do siebie dotransportować, ale coś się wymyśli :] byćmoże mogłabym ją i z krakowa odebrać, a jeśli nie, to myślę że trasa kraków katowice jest dość uczęszczana :)
Mój ogonek mieszka niestety sam i poszukujemy mu towarzyszki- mam przykre doświadczenia ze sklepowymi szczurami.
Mogłabym odebrać kruszynkę np w przyszły weekend ;)
mam nadzieję że wciąż aktualne? bo na samą myśl już się ciesze ;)
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 08:13   
   Zwierzątka: Zoo


Dimi, Coma jest black blazed, wystarczy czytać opisy przy zdjęciach. Masz PW ;)
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
dimi 



Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 47
Skąd: Bytom.
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 10:52   
   Zwierzątka: <:3)~~ Zumi, Coma<:3)~~ Ciri, Fuzzy<:3)~~


dimi szczurki dzieli na te do kochania i na te które są już przez kogoś kochane ;) nie rozróżniam ras, umaszczeń, uszu, ogonów, i tak dalej.
wiem jedynie, że mój szczuras jest blue ;] wybaczcie niewiedzę, mam nadzieję nadrobić ;)
_________________
Coma&Zumi
 
 
     
Nata 


Dołączyła: 07 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 11:00   
   Zwierzątka: Szczurek


Carramba czuje się świetnie, wszystkie trzy mordki mieszkają od tygodnia w 1 klatce, trochę przepychanek było, ale się udało (dziewczyny codziennie przez 3 dni spędzały po 30 min w wannie, bez Watka i beze mnie, najwidoczniej same musiały się dogadać). Dzisiaj rano widziałam jak wszystkie 3 szczuraski siedziały, a właściwe spały razem w najmniejszym koszyku w klatce - słodki widok. Niestety nie udało mi się im razem zrobić zdjęcia, ale załączam zdjęcie sprzed dwóch dni, leniuchy niestety nie chciały wyjść.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 14