Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 19:45
[Miot] Sklepowy "gratis" już z Nami :)
Autor Wiadomość
żyrafka
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 01, 2008 16:18   

angela mieszkam w gdańsku czy masz jakiś transport??? jestem zainteresowana 2 szczurzycami
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 19:25   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Na dziś nie ma wolnych maluszków. A zresztą nie ma szans na transport do Gdańska, jestem z drugiego końca Polski.

[ Komentarz dodany przez: babyduck: Pon Gru 01, 2008 22:22 ]
błąd poprawiony

poprawiłam tautologie. persefona4
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
Ostatnio zmieniony przez persefona4 Wto Gru 02, 2008 22:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Panna_Migotka 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 21
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 19:49   

Heh, cierpliwości mi potrzeba :mrgreen: ... Ciekawa jestem, które panienki trafią do mnie 8) .
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 21:56   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Cytat:
Ciekawa jestem, które panienki trafią do mnie


Dwie fuzzy'owe panienki czekają na ciebie ;) zapewne kapturki, hehe... ale które to ja pojęcia nie mam ;)
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
 
 
     
Mrówa 



Dołączyła: 11 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 15:18   
   Zwierzątka: szczury, psy, koty...


Ja też potrzebuję leku na chorobę zwaną niecierpliwością :-P
_________________
:mysza: Haku Zabuza Ringo Ben Sokrates Sho :mysza:
 
 
     
Myszowa 
jajcowa mania ; )



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 201
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 17:53   
   Zwierzątka: Stefan, Czesio i Franek - trzy szczury.


angel_a napisał/a:
Na dziś nie ma wolnych maluszków

:shock: angel_a, gratulacje z powodu znalezienia domków dla wszystkich maluszków :D
_________________

- jajka ; )
Ostatnio zmieniony przez persefona4 Wto Gru 02, 2008 22:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
mloda 



Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 17:58   

właśnie wczoraj dzwoniła do angel_a i tez nie mogę usiedzieć na miejscu z radości na chłopaka, jaki na mnie czeka, a tak BTW to bardzo fajne, że imię będzie mógł nadać nowy właściciel, a nie zostaną nadane "odgórnie";

Pozdrawiam wszystkich oczekujących na swoje ogony!
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 18:07   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Myszowa, na dzisiaj co prawda ;) trzymajcie kciuki, żeby się nie okazało, że nagle połowa właścicieli zrezygnuje... tfu! tfu! chociaż, myślę, że są to na tyle odpowiedzialne osoby, że nie powinnam mieć takich zmartwień ;)

EDIT:

Aaaa...! :mrgreen: :zakochany: nie uwierzycie, co się przed sekundą stało :shock: ;) był mój tata u mnie w pokoju, zobaczyć kluski, mówiłam mu o nowych właścicielach i pokazywałam które to samce, a które samiczki, po czym sam od siebie powiedział, żebym sobie zostawiła jedna biało-czarną samiczkę :jupi: a jakiś tydzień temu jak mu mówiłam, że jedna córeczka zostaje to się z nim pokłóciłam... hehe ;) niesamowite co takie małe kluseczki potrafią z człowiekiem zrobić ;) zresztą sama wam mówiłam, że jak maluchy urosną i będą wyglądać jak mini szczurki to im serducha zmiękną :mrgreen: :serducho:

uzupełniłam zjedzoną literkę
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
Ostatnio zmieniony przez babyduck Czw Gru 04, 2008 11:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
marla
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 20:02   

mloda, w większości hodowli imiona mogą nadawać przyszli właściciele, byle by były na konkretną literkę, albo temat :wink:
no to przyznawać się, kto jakie imię wymyślił dla maluchów?
i może jakieś nowe zdjęcia?
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 20:07   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Zdjęcia będą koło godziny 23 ;) bo teraz mykam się uczyć :evil:
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
 
 
     
satanka666 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1848
Skąd: Chrz.
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 20:08   
   Zwierzątka: pies, kot


mooożna fotki? :D
 
     
mloda 



Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 6
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 11:11   

aga, pomysłów mam milion, ale pewnie, jak tylko zobaczę swojego ogonka "na żywo" przyjdzie mi do głowy imię milion pierwsze i to będzie wersja ostateczna. Na razie, "roboczo" mówię o nim Włochaty, (no bo nie jest to fuzzy, a przy okazji jedna z moich ulubionych kapel sie tak nazywa);
Nauczona doświadczeniem, wiem że długie imię dla zwierzaka, nie jest zbyt wygodne, więc może skrócę i zostanie Włoch? ;)

Tylko znajomi mogą się dziwić, jak się dowiedzą, że mam w domu Włocha w klatce :roll:
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 12:03   

i gdzie fotki ^^
 
 
     
Mrówa 



Dołączyła: 11 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 19:24   
   Zwierzątka: szczury, psy, koty...


dawać foty mojej fuzzowej księżniczki ,bo tu umrę zaraz !! :mrgreen:
_________________
:mysza: Haku Zabuza Ringo Ben Sokrates Sho :mysza:
 
 
     
angel_a 



Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 93
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 23:48   
   Zwierzątka: Nemezis i Kalipso, lecz już tylko w pamięci...


Ale mam Wam dużo do powiedzenia! Chyba będzie to post na całą długość forum ;D No to zaczynam ;) :

Zostaje futerkowa samiczka(wiadomo rodzice mają opory przed łysolkami) i na jakieś 95% zostaje pannica z dłuższą pręgą przez grzbiet i 3 kreseczkami z boku(taki znak rozpoznawczy ;) póki co to taki przytulak, jak inne się rozłażą to ona woli siedzieć i spać mi na ręce a najchętniej to lizać mi palce ;) i ogólnie zyskuje grono fanów, bo cała moja rodzinka jak ją zobaczyła to od razu "zostaw ją!" hehe ;D a mój tata pobija sam siebie i dzisiaj stwierdził, że to on SOBIE ZOSTAWI tą biało-czarną księżniczkę i będzie JEGO, haha chciałby! :D :D ;)

Po drugie to SUKCES! Moja kochana czarna diablica już mnie nie gryzie ;) dropsy działają cuda hehe... a może to po prostu ja miałam psychozę i po pierwszym ugryzieniu dostałam jakiejś blokady i bałam się w ogóle dotykać ją... A dzisiaj się przełamałam i już wszystko "cacy" ;) liże ręce, podgryza je :)

Po trzecie dzisiaj przeprowadziliśmy się do większej klatki(stara po moim szynszylu - teraz mam 3 szynszyle i mieszkają w jeszcze większej klatce :P ). Pobawiłam się w majsterkowicza i przełożyłam piętra i drabinki z dotychczasowej klatki po chomiku ;) i zrobiłam własnoręczną drabinkę xD hehe... Aaa :D ! I oczywiście największą furorę zrobił wiszący hamak z szmatki(z mikrofibry, bo uwielbiam ten delikatny materiał ;) ) I Niunia cały czas w nim przesiaduje ;)

Po czwarte to u maluchów wszystko dobrze ;) dzisiaj spały na mnie i wszystko było by dobrze, gdyby nie Niunia, która biegała sobie po łóżku, ale po chwili obrażona zaczęła mi zabierać jeden po drugim maluchu i wsadzać z powrotem do klatki, a jak już wsadziła wszystkie to przyszła i zaczęła mnie lizać, spryciula :D Ogólnie maluchy wczoraj miały 2 tyg i już widać szparki na oczach :) więc niedługo będą widzieć :D

Po piąte, to na tę chwilę wszystkie maluchy są zarezerwowane i nawet mam więcej chętnych niż maluszków :-* więc myślę, że nie będę mieć problemu z nowymi domami ::)

Po szóste obiecane zdjęcia! Sorki, że wczoraj nie dałam, ale nie wyrobiłam się z nauką i przez to nie miałam już czasu :-\ ale dodaje dzisiaj :) proszę:
Rozrabiaki:
















a te fuzziaki to straszne brudasy jak widać ;) maja granulat drewniany w klatce i się w nim ubabrały ;)

Moja księżniczka <3:




Niunia po przeprowadzce:


I jej new "pałac" ;) :
_________________
Pierwsze i jedyne w mojej pamięci: Nemezis [*] i Kalipso [*]
Ostatnio zmieniony przez babyduck Czw Gru 04, 2008 11:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2.06 sekund. Zapytań do SQL: 16