To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

gratis - Pon Mar 04, 2013 20:22

sachma, dobrze Cię tu widzieć.

Dziękuję Ci za niego! :serducho:
Dziękujemy za siebie nawzajem (a przynajmniej mam taka nadzieję).
Było urodzinowe ciasteczko z amarantusem, nie miałam serca kupować kremówki.

Biała - Pon Mar 04, 2013 20:29

Dużo dużo zdrówka dla najwspanialszej Vałeczki :serducho: :urodziny: :urodziny:
gratis - Sob Maj 04, 2013 20:29

3 lata 2 miesiące!

Księciunio:


Biała - Sob Maj 04, 2013 20:57

Piękny wiek, piękny Voldemort.
Aż się serce cieszy :serducho:
Wycałować mocno ! i koniecznie smakołyk niezdrowy :D

AngelsDream - Sob Maj 04, 2013 21:03

Godrysia można z nim pomylić.

Jeśli wypada życzyć rekordu, to tego szanownemu panu życzę. :kwiatek:

zuuzuushii - Sob Maj 04, 2013 21:12

Zazdroszczę braciszkowi i trzymam kciuki aby żył jak najdłużej w pełnym zdrowiu :serducho:
quagmire - Sob Maj 04, 2013 21:15

Piękny :serducho:
gratis - Śro Cze 05, 2013 00:36

Wygrzany panicz z pościeli chce tylko się pochwalić kolejnym miesiącem więcej. :) )

Dziś nasza noc! 3 lata i 3 miesiące Voldka! :serducho:

quagmire - Śro Cze 05, 2013 11:07

:serducho: :serducho: :serducho:
Za każdym razem drżę, jak widzę wpis.
I bardzo się później cieszę, że jest to taki dobry wpis :DD

gratis - Pon Lip 08, 2013 03:15

quagmire, no to powtóreczka z rozrywki. :)

Chociaż dziś już słodko-gorzki wpis.

Voldka skończył 3 lata i 4 miesiące.
A tu nagle, w ciągu 2 dni wyskoczył mu całkiem spory, jak na tempo guz w okolicach węzłów chłonnych. Stąd też albo wywaliło mu węzeł, albo zrobił się jakiś ropień, albo mamy jakiś masakryczny nowotwór, który zabierze mi szczura w najbliższym czasie. Od jutra dobijam się do dr Ani, jeśli trzeba będzie, położę go na stole, będziemy walczyć - ogólne samopoczucie bardzo w porządku. :)

quagmire - Pon Lip 08, 2013 11:38

Mam nadzieję, że to coś, co szybko da się wyleczyć. Może steryd wystarczy.

Trzymam kciuki za dzielnego panicza :kciuki: :kciuki: :kciuki:

gratis - Czw Lip 18, 2013 00:45

Przeklejam, bo pora późna i spracowanie zrobiło swoje:

W międzyczasie zabieg miał Vold. Zrobił mu się naczyniak. W poniedziałek był cień nadziei, że to jednak "tylko" ropień, ale jak po nakłuciu wszyscy byliśmy we krwi, to nie było nam do śmiechu. W dwa tygodnie nabrał wielkości mniej-więcej orzecha laskowego. Hipoteza była prosta - jeśli wciąż będzie rósł stanie się nieoperacyjny, ostatecznie pęknie i szczur mi się wykrwawi.
Decyzja też prosta, choć odetchnęłam dopiero, gdy Susu powiedziała, że się grzeje na podusi i polarku, denerwując się na nią za badanie temperatury i oglądanie.

Łapki w porząsiu, acz muszę mu przypominać już o tylnych. Niemniej - ma do tego prawo.
Tak. Vold skończył 3 lata i 4 miesiące, wczoraj miał zabieg. Narkoza wziewna i dr Rzepka to jedne z cudów weterynarii. :)
Apetyt jak smok, humory wakacyjne. Szwy niewystawowe, rzekłabym.

To niesamowity, mój szczur. <3
Dr Agata stwierdziła, że nie przypomina swojego imiennika. A ja popatrzyłam, popatrzyłam i stwierdziłam, że nieee no... ten NOS!, pani Doktor! ;) I horkruksy! (to już nie fenotyp, aj noł).
A z doktor Anią obie stwierdzamy, że dobrze go widzieć. Jej - jego na kontrolach. Mi- codziennie, gdy wracam z pracy.
Radości każdego dnia. :serducho:

sachma - Czw Lip 18, 2013 00:54

gratis, cieszę się strasznie, że tak to się skończyło, bo martwiłam się tym jak zniesie zabieg. Wycałuj go ode mnie :)
gratis - Czw Lip 18, 2013 01:05

sachma, koniecznie! + popołudniowe leki, tym razem podane w eko-jajku na twardo od szczęśliwych kur wyszkowskich, z dedykacją od Babci! :)

Daj spokój... w odpowiedzi na newsletter Susu zareagowałam jak każdy optymista, po prostu:
- Ale to, że... obudził się?! *___*

Moja ekipa ratunkowo-odbiorowa spisała się na medal, ale do końca się bałam, czy będzie miała szansę się wykazać...

quagmire - Czw Lip 18, 2013 11:20

Szkoda, że nie wiedziałam, że jest w lecznicy. Zerknęłabym sobie na niego :serducho:
Kocham małego, słodkiego Voldusia po prostu.

Niech się ładnie i szybko goi łobuziak :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group