To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - jag-Ó-dki Emerald Moon

Anonymous - Pią Lip 15, 2011 18:49

L., panienki nadal wolne ? :nerwy:
Majszczur - Pią Lip 15, 2011 18:51

L. cały czas czekam na potwierdzenie lub zwolnienie ( :kciuki: ) rezerwacji panienki F3
L. - Pią Lip 15, 2011 23:00

bańka, tak :)
Dariaaa91 - Sob Lip 16, 2011 10:29

Ja mam pytanie czy są jacyś wolni panowie?
L. - Nie Lip 17, 2011 22:02

Dariaaa91, tak, wszyscy chłopcy mają domki.
a nie chcesz panienki ? : >


przypominam, że 3 słodkie jak pączuszki damy szukają domków :wink:

Dariaaa91 - Pon Lip 18, 2011 01:36

Właśnie wiem, że dziewczynki i nie powiem, są tak śliczne... ale ostatnio stwierdziłam, że chcę właśnie chłopców, bo mialam już dwie panny.
L. - Wto Lip 19, 2011 00:00

F7 i F8 znalazły domek u Pani Natalii :)
Domku szuka okrągła i rozkoszna dama F6 :serducho:


edit: Przypominam o imionach :) szczególnie właściciele dziewczynek się obijają. :P
A chciałabym wyrobić wszystkie papiery (rodowody) na czas. To czy dostaniecie je od razu do ręki czy będziemy się zaprzyjaźniać z Pocztą Polską zależy tylko od Was.

Jadzia - Wto Lip 19, 2011 21:11

witam jestem z Gdańska zainteresowana jestem dziewczynką ,są jeszcze jakies wolne?
L. - Wto Lip 19, 2011 22:45

Jadzia, nie, wszystkie dziewczynki mają domki :wink:

[ Dodano: Sro Lip 20, 2011 16:01 ]
Przypominam domkom o imionach. Jeśli dziewczyny, które nie mają imion nie dostaną ich do piątku (22 lipca) sama wymyślę, bo czas goni, a z papierami jestem co raz bardziej w tyle.
Gdyby ich była 7 to pikuś, ale 16tka wyjmie mi co najmniej 2 dni z życia :wink:

Majszczur - Sob Lip 23, 2011 14:41

Gdzie - są - fotyyyyyyyyyyyy ?!?!?
Już się nabawiłam histerycznego odruchu odświeżania strony kikadziesiąt razy dziennie , a fot jak nie było tak ni ma ;(
i żaden utrzaśnięty paluszek mnie nie przekonuje :>

proszę wpisać w papiery Óciecha-Terecha (panienka dwojga imion) nie sama Óciecha pls

L. - Nie Lip 24, 2011 23:36

Majszczur, mój paluch już lepiej ;p mam nadzieje, że jutro skradnę trochę słońca i obfoce dzieciaki :)
* *


To teraz sprawy formalne.
do wszystkich: prosiłabym od jutra o przesyłanie reszty kwoty za maluchy na moje konto.
ogólnie wole przelew niż do ręki, chyba, że ktoś widzi sie ze mną osobiście, a nie zdąży zrobić przelewu wtedy mogę przyjąć pieniążki do ręki.

rodzaj transportu:
a) osoby, które będą sie ze mną widzieć osobiście podpiszą wtedy umowe - proszę wziąć ze sobą 2 ksera dowodu osobistego (ja swoje tez bede miała).
b) osoby, których maluchy będą jechać za pośrednictwem osób trzecich lub pociągu dostaną papiery w zestawie z dzieciakami :) i prosiłabym o odesłanie 1 egzemplarza umowy (jest zawierana w 2, jeden dla mnie i drugi taki sam dla Was) z 1 kserem swojego dowodu, bo drugie ksero dołączacie do kopii waszej. do papierów dołączę jeszcze karteczkę z instrukcją ; D

rodowody: maluchy są już zarejestrowane tj. mają numery metryk. jednak teraz maluchy nie dostają metryk na papierze, a od razu rodowody. nie wiem czy przed wyjazdem dzieciaków zdążę je wydrukować (musze poczekać aż Prezes odeśle mi je z podpisami w PDF). jeśli stanie się tak, że jednak nie zdążę to dośle je Wam po 30 lipca pocztą priorytetem. :wink:

odbiory:
I. Órsus&Órlen = odbiór osobisty przez Kamila&Bartek 28 lipca u mnie o 13:00

II. Óciecha, Ózo i Ódinn = odbiór 29 lipca rano przez Katarzyna.K (Ózo później jedzie z W-wy konduktorką, Majszczur odbiera Ócieche od Katarzyny.K)

III. F4 + Ódzia + Ólung&Ónique + Ólryczek = jadą ze mną 30 lipca do Sopotu. tam umawiamy się na odbiór osobisty o 11:20 w Sopocie Głównym z Łukaszem, Joanną i kartoflem.
Nezu?? (musimy to obgadać)

IV. Óshi Óme + Órwis = odbiór osobisty: przyjedzie Mao z Wiurem lub bez Wiura 30.07 około godziny 16:00

V. f7&f8 = kierunek Bydgoszcz do Natalii.G -> ktoś może bedzie jechał na trasie Bydgoszcz/Toruń? : >


uff.. to na tyle.
wszelkie Wasze pytania proszę kierować na pw/e-maila.

Majszczur - Śro Lip 27, 2011 15:38

Coś mi się wydaje, że zobaczę to moje błękitne szczęście dopiero na żywo.... :|
Babcia nie chce wnucząt pokazać światu, co by ich ktoś nie zauroczył chyba.... :lol:

Mao - Śro Lip 27, 2011 15:49

Majszczur, to się wyciąga tabliczkę z napisem "dawać foty", ale mi te lepsze emoty nie działają ;(

Ly, kiedy tak dokładniej będzie sesja Jagodzianek? :)

quagmire - Śro Lip 27, 2011 15:50

Off-Topic:
Mao, wpisz : foty : ale bez tych spacji i powinno być git ;P

Majszczur - Śro Lip 27, 2011 15:52

o tą?

:foty: :foty: :foty:

i myślisz, że magiczna tabliczka zadziała? zobaczymy :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group