To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

Bel - Nie Mar 21, 2010 20:54

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
marlena85 - Nie Mar 21, 2010 21:18

biedna Idril :cry: dzieciaki ssać ładnie i walczyć!! ukłony dla Destiny, że przygarnęła sierotki
Sysa - Nie Mar 21, 2010 21:28

Za wszystkie maluszki i dzielną Destinkę! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
quagmire - Nie Mar 21, 2010 22:06

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: za wszystkie maluszki, szczególnie te urodzone dzisiaj
yes - Nie Mar 21, 2010 23:40

ja kciukam mocno! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Niamey - Pon Mar 22, 2010 00:15

i tu też pokciukam :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
klaraurs - Pon Mar 22, 2010 08:34

Jak tam klusie małe i duże?
Badoha - Pon Mar 22, 2010 08:41

cała masa kciuków :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Małpa - Pon Mar 22, 2010 13:06

Kciukamy :kciuki: :kciuki: :kciuki:
susurrement - Pon Mar 22, 2010 13:20

bardzo doceniam, że jesteście z nami duchem. to naprawdę bardzo ważne..

kluski duże w porządku, podstawiam je co 3-4 godzin na karmienie. potem sobie śpią na termoforku u mnie na kolanach. a kluski małe niestety słabną, 2 już pobiegły za mamusią za TM.. :( Destiny dzielnie walczyła, ale jest już bardzo zmęczona, także ja już tracę nadzieję..

quagmire - Pon Mar 22, 2010 13:22

susurrement, trzymaj się dzielnie. I tak robicie wszystko, co tylko można.
A kciuków jest cała masa, dla każdego kluska i dużego i małego :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Sysa - Pon Mar 22, 2010 13:29

susurrement, bądź dzielna! To piękne co robicie dla kluseczek. Trzymamy wszyscy w domu kciuki za maluchy i Destinkę :kciuki: :kciuki: :kciuki:
susurrement - Wto Mar 23, 2010 00:23

nie udało się niestety uratować dzieci Idril..
Destiny bardzo dzielnie walczyła, pielęgnowała kluseczki ile sił. ale nie udało się.. ;(
nie wiem co powiedzieć.. serce mi pęka na myśl o tych wydarzeniach, o maleństwach..

odkąd nie ma maluszków Idril Destiny jest spokojniejsza.. widocznie bardzo denerwowała się o maluszki :( karmi teraz swoje dzieciątka, które lada dzień będą otwierały oczka..

Oli - Wto Mar 23, 2010 00:41

susurrement napisał/a:
nie wiem co powiedzieć.. serce mi pęka na myśl o tych wydarzeniach, o maleństwach..
:glaszcze: starali się wszyscy, ale nie zawsze da się oszukać naturę... :(

susurrement napisał/a:
które lada dzień będą otwierały oczka..
co = zdjęcia? :P
Badoha - Wto Mar 23, 2010 07:56

maluchy pobiegły do mamusi ;(

susurrement napisał/a:
odkąd nie ma maluszków Idril Destiny jest spokojniejsza.. widocznie bardzo denerwowała się o maluszki karmi teraz swoje dzieciątka, które lada dzień będą otwierały oczka..
niech rosną duże i zdrowe :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group