To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - miot "O" Emerald Moon - brzuchol s11

baradwys - Sob Cze 06, 2009 14:37

L., błagam zrób wszystko by już były do oddania bo mnie rozniesie^^
madzial13, zawsze możesz prosić o mmsy :P
a ja nie wytrzymam :P nawet siedząc przy komipie xD

jullcia_ - Wto Cze 09, 2009 09:11

Jak to się u nas mówi: to już chnet niydugo! :mrgreen:
Olga - Wto Cze 09, 2009 12:29

Shy_Lady!! Zgadzam sie z Toba w 100%!!! Juz sie nie moge doczekac moich 2 chlopakow/ dziewczynek?!!! :mrgreen: L. blagam!!! Rozpocznij randkowanie wczesniej!! :P
baradwys - Wto Cze 09, 2009 14:12

jullcia_, niedługo?? niedługo to wykituja :P
Hanka_i_Medyk - Wto Cze 09, 2009 19:01

Popieram przedmówczynię w całej rozciągłości ;)
L. - Sob Cze 13, 2009 20:47

Kochani Kisses jest zgłoszona na wystawę, a krycie jej przed wystawą jest bez sensu, :wink: gdyż nawet gdyby zaszła stres i emocje spowodowane wystawą mogłaby doprowadzić do wchłonięcia płodów.
Jednakże wczoraj byłam w odwiedzinach u moich wnuków (i reszty ekipy Małej Mi) więc przy okazji wszystkich obfociłam - w tym Elektrona - jak i wymiziałam :D :D
Większość panów mnie olała, ale Elektruś jakby czuł jakie go czeka zadanie pozował do zdjęć, przymilał się, rozdawał buziaki :D i w ogóle och, ach - miodzio :serducho:

Waży 566g
(uważam, że to waga jak najbardziej w porządku, nie jest ani gruby ani chudy, a wg. mnie duży ;) a duży samiec w cale nie musi ważyć 700 g...)

Zresztą sami zobaczcie :D




Kisses waży między 295, a 300g
nie umiem jej usadzić na wadze ;d a faunaboxów nie posiadam.

Cały czas jest przeokropnie urocza :D i co raz bardziej puchata. Taki z niej mały miś polarny, który ucieka przed sesją indywidualną ==' bo koleżanki są ważniejsze.. ech..

No i pociesze was, że Kiścia chyba też się nie może doczekać ;] bo jak wróciłam od Elektrona to tak wniuchała się w moje dłonie, aż miałam wrażenie, że zaraz mi wywierci dziure na wylot :d



wcześniejsze:
Cytat:


z koleżankami


[...]


a tak w ogóle to Kisses dziś kończy 5 miesięcy :D :urodziny: !

baradwys - Sob Cze 13, 2009 21:03

Mnie az skreca na sama mysl o maluszkach.. L. to kiedy krycie? bo specjalnie zainwestowalam w internet w telefonie
jullcia_ - Sob Cze 13, 2009 22:10

Sto lat! :urodziny:

Z niecierpliwością wszyscy czekają na krycie powystawowe i na więcej fotek przy okazjiii! :serducho:

Elektron jest totalnie masakrycznie najbosksiejszą szarą kulką futra ,
a Kisses zasługuje na miano najsłodsiejszego siamaaaaa ever everrrr :serducho: :mrgreen:

L. - Nie Cze 14, 2009 20:55

Shy_Lady, przy pierwszej rujce po wystawie (czyli po 21 czerwca).
jullcia_, jestem strasznie dumna z Elektrona i w ogóle z moich ELek! Miot cudownie wyrósł. Na wystawie zobaczę ponad połowę miotu tj 8 ELek z 14 ;} więc jakby nie patrzeć zjazd rodzinny :mrgreen: :mrgreen:

Olga - Pon Cze 15, 2009 10:31

No nie L.!!! Jestes okrutna!!! Jak mozesz tak sie nad nami biednymi znecac?! :-P Eh... a nowy apartamen czeka u mnie na Twoje wnuki i pajeczyna zarasta :| Planuje przyjechac na wystawe (w koncu z Gdanska do Olsztyna nie taka daleka droga :wink: ) zeby zapoznac sie z tymi cudnymi misiakami!!! Pasuja do siebie pod wzgeldem urody nie ma co!!! Nic dziwnego, ze juz sie w sobie zakochaly!! :sirwwt:
Hanka_i_Medyk - Pon Cze 15, 2009 11:07

A ja nadal twierdzę, że zdjęcia nie oddają w pełni uroku Elektrona. Na żywo jest bardziej
Cytat:
totalnie masakrycznie najbosksiejszą szarą kulką futra
:mrgreen:
L. - Pon Cze 15, 2009 23:19

wystawa w Olsztynie została odwołana :( i przeniesiona na 15-16 sierpnia.
ci od wynajmu sali nas wyh**ali... koty też musiały wszystko odwołać..

związku z tym, szczęście w nieszczęsciu..
bo do krycia może dojść wcześniej, nawet w ten łikend
to zależy od zgrania się w czasie Małej Mi, mnie oraz rujki Kiści :} :)
ogólnie rzecz biorąc to mam dwa przystanki autobusowe do Elektrona ;d ale z czasem bywa różnie.

rokxsi - Pią Cze 19, 2009 10:34

Kuźde wielka szkoda że już nie można wysyłać CV. Żałuję że wcześniej nie zauważyłam że szykuje się taki wspaniały miocik, bo na pewno bym się skusiła i wysłała CV. Przyszły tatuś jest doskonały.
Azi - Pią Cze 19, 2009 12:26

L., no to kciukamy :)
L. - Pią Cze 19, 2009 14:03

rokxsi, jest jeszcze wariant po Hitsujim.
Poza tym wszystko się okarze po urodzeniu malców.
Jeśli pojawią się informacje o jakiś wolnych kluskach to przypomnij mi się :)


Dziś zamieszkają u mnie goście :D Elektron i jego kumpel do towarzystwa :D :D
Dzisiaj jeszcze jedziemy na wizytę kontrolną pary i zaczynamy randkowanie :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group