To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot C Happy Feet - Sasanka x Ynkognito

Anonymous - Pią Lut 06, 2009 09:33

Dziewczę się spłoszyło, bywa. :D
PALATINA - Pią Lut 06, 2009 12:44

Mój malutki synuś zobaczył prawdziwą kobietę (Bonitka, z którą mieszka jest bezmaciczna)... Jakie to wzruszające... 8:(

Mam nadzieję, że się dogadają. :wink:

Azi - Sob Lut 07, 2009 22:52

Dzisiaj o godzinie 20 był wspólny spacer kanapowy. Sasanka dostała rui jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, niestety Ynko nie za bardzo wiedział o co chodzi z tym, że panna wokół niego skacze jak opetana i nie da sie spokojnie pod ogonem powąchać.

Po godzinie, zirytowana, wrzuciłam ich do wspólnej klatki. I tu znów przez około godzinę nic nie było, gdyż Ynko grzecznie leżał na półce i nie bardzo chciał się ruszyć. Do czasu, aż na kanapę postanowiłam przynieść starsze dziewczyny i z konieczności bliskiego sąsiedztwa ławy (na której stała klatka pary) i sofy, klatka musiała zmienić miejsce posadowienia na stół. I tak jakby w Ynkognito wstąpiły nowe siły. Co prawda nie ma takiego natężenia jak w przypadku Porta i Finki, niemniej coś tam jest... Więc sobie para tak razem jeszcze z godzinkę posiedzi. Nie chcę ich, mimo wszystko, zostawiać na noc razem.

Kciukajmy więc ;)


zdjęcie z wczoraj

Anonymous - Nie Lut 08, 2009 10:23

Jeeej, to już? Już się dzieje? Kciukam!
I dzięki za zdjęcie, piękni są oboje. :serducho: :serducho:

mc - Nie Lut 08, 2009 14:43

kciukam za igraszki :twisted:
Badoha - Nie Lut 08, 2009 17:19

Kciukam za poczęcie :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Azi - Pon Lut 09, 2009 08:05

Wczoraj wieczorem Sasanka na kawalera nawet nie chciała patrzeć - biedaczek, pewnie mu smutno było - i wystarczyło, że był bliżej niż 20 cm i wpadała w pisk... Biorąc pod uwagę jeszcze poranne oznaki, wszystko wskazuje na to, że krycie puste nie było :D
Badoha - Pon Lut 09, 2009 08:27

Azi napisał/a:
Biorąc pod uwagę jeszcze poranne oznaki, wszystko wskazuje na to, że krycie puste nie było
:mrgreen: Czyli jednak coś się dzieje :)
nezu - Pon Lut 09, 2009 08:36

Oby, oby! :kciuki:
Tylko w razie ukrywania tego błogosławionego stanu do ostatniej chwili przez pannę wybredną proszę się nie stresować...


Mam nadzieję, że zaszła bezproblemowo i za 21 do 24 dni w dziale narodziny zobaczymy temat radośnie rozpiszczanego, zdrowego miotu c... :kciuki:

Badoha - Pon Lut 09, 2009 09:03

nezu napisał/a:
Mam nadzieję, że zaszła bezproblemowo i za 21 do 24 dni w dziale narodziny zobaczymy temat radośnie rozpiszczanego, zdrowego miotu c...
Ja już nie mogę doczekac sie tej chwili :P
Anonymous - Pon Lut 09, 2009 09:17

Kwiiiiiiiik!! Dzielny chłopak, dopiął swego. :D Saska, brzuszkuj teraz. :mrgreen:
PALATINA - Pon Lut 09, 2009 13:04

Mój misiaczek poznał kobietę.... :zakochany:
Kciukam! :kciuki:

Azi - Pon Lut 09, 2009 18:24

Viss napisał/a:
Saska, brzuszkuj teraz.
:lol:

PALATINA napisał/a:
Mój misiaczek poznał kobietę....
w każdym znaczeniu tego zdania ;)

PALATINA, dzielnego syneczka masz ;)

Badoha - Pią Lut 13, 2009 07:48

Co tu taka cisza? Rosnie brzuszek u Sasanki?
Azi - Pią Lut 13, 2009 21:27

Badoha, Sasanka ma zmienne wagowe i nastrojowe w czym chyba przypomina swą mamusię... więc na razie kciuków należy nie puszczać. Rui nie było od soboty, a poprzypominam, że to Sasek - czyli rujkowa panienka ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group