To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa - jak to wygląda?

LunacyFringe - Nie Gru 14, 2008 18:01

To nie jest temat o wadach wystaw, tylko o organizacji tych planowanych . Swoje pytania już zadałaś , dostałaś odpowiedzi i na tym zakończymy.
Oli - Nie Gru 14, 2008 18:04

Off-Topic:
Lunacy zmień ton po raz, a po dwa pozwól, że sama będę decydować kiedy kończę a kiedy nie, o ile nie jest to kłótnia. Obecna dyskusja nie jest kłótnią, więc zajmij się czymś bardziej pożytecznym. :wink: Jeśli tak bardzo Cię to razi, to masz moc, by przenieść to do tematu o stosownej nazwie. Ja niestety takowej mocy nie posiadam.


Chciałam tylko napisać, że to nie tylko mój problem i nie ja pierwsza o to zapytałam. :wink:

LunacyFringe - Nie Gru 14, 2008 18:11

Oli, otrzymujesz ostrzeżenie słowne za ignorowanie uwag moderatora. Prosiłam o zakończenie dyskusji, której już bliżej do kłótni. Jeśli coś Tobie Olimpio nie odpowiada zawsze możesz złożyć skargę .
Oli - Nie Gru 14, 2008 18:14

LunacyFringe napisał/a:
Jeśli coś Tobie Olimpio nie odpowiada zawsze możesz złożyć skargę .
Nie wywołuj wilka z lasu. :wink: :P
Nisia - Nie Gru 14, 2008 18:23

Oli napisał/a:
Wiem o co Nisi mniej więcej chodzi i to chyba nie jest upieranie się przy swoim

A mnie chodzi tylko o odrobinę dobrej woli. Przy odrobinie dobrej woli można co nieco zmienić. Bez dobrej woli - można zyskac zły wizerunek w oczach innych, a więc, co za tym idzie, mniejszą ilość wystawców zniechęconych pewnymi "drobiazgami".
sachma napisał/a:
bo sie pozniej moze okazac ze na wystawie mamy 40 szczurow z czego tylko 10 idzie do oceny bo reszta przyjechala dla towarzystwa

Przecież szczury są wcześniej zgłaszane? To można określić, że szczury do towarzystwa nie mogą stanowić więcej niż ileś tam % wszystkich szczurów.

LunacyFringe, szczerze mówiąc, rozmowa na razie nie doszła do żadnego konsensusu. My podajemy problemy, hodowcy i Viss obstają przy swoim i nie próbują podac rozwiązania danych problemów.
Problemy pojawiają się w czasie i należy o nich rozmawiać.
Zgadzam się, rozmowa nie jest związana w tematem wątku, ale gdzie problem rozmowę WYDZIELIC?
Pomijając, że, moim zdaniem, ta dyskusja nie ma za zadanie wypunktowanie pewnych istniejących zasad, tylko wypracowanie rozwiązania adekwatnego do DANEJ sytuacji (tu - obecności na wystawie szczura do towarzystwa).

Ech, nie wypełniłam jeszcze ankiety, bo nie mam weny. Tymczasem mi się zbiera... ależ epistołę wysmażę tym razem!

Fauka - Nie Gru 14, 2008 18:36

Proszę zakończyć offtopic, każdy następny post nie na temat będzie "nagradzany" ostrzeżeniem :?

Jeżeli chcecie porozmawiać na temat sensu shsr, wystaw itp. to zróbcie do tego odpowiedni temat. Dziękuję.

Nisia - Nie Gru 14, 2008 18:38

Off-Topic:
Fauka, znów pytam - a nie możecie Wy wydzielić tego, co tu zostało napisane do osobnego tematu?
ZAWSZE na tym forum było tak, że jeśli rozmowa była nie na temat, to ją się wydzielało. I nie ucinało się dyskusji, dopóki nie było jawnej awantury. Czyżby teraz obyczaje się zmieniały? Łącznie z tym pisaniem na zielono, niedawno wprowadzonym (i już dyskutowanym)?

Oli - Nie Gru 14, 2008 18:39

Off-Topic:
Zróbcie, a co to za ton pełen łaski... Jedynie Wy jako modzi możecie podzielić temat. Da się przecież wydzielić dyskusję od strony 4 tego tematu. :wink: I naprawdę bądźcie trochę milsze, to nie kosztuje.

Fauka - Nie Gru 14, 2008 18:43

Nisia, zielony używam tylko wtedy gdy chcę zwrocić uwagę, w tym wypadku jesteście pełne agresji więc i zielony Wam się przyda na uspokojenie. Melisa też.
Ja wydzielić nie mogę, poproście moderatora tego działu ;)

Nisia - Nie Gru 14, 2008 18:44

Fauka, do zwracania uwagi macie czerwony. O tym już była mowa :)

Btw. moderatorem działu jest Lunacy. Czemu się awanturuje, zamiast zadziałać jak na moderatora przystało?
A poza tym, kiedyś nie było PROSZENIA SIE o wydzielenie. Kiedyś część nie na temat, która się ciągnęła, była wydzielana i cześć.

Fauka - Nie Gru 14, 2008 18:46

Czerwony jest zbyt agresywny według mnie i prędzej wprowadzilby jeszcze większą złość. Peace&Love dziewczyny ;)
Nisia - Nie Gru 14, 2008 18:47

Fauka, co jest według ciebie, to akurat mało ważne. W Waszym regulaminie jest zapisany CZERWONY i tyle. Zresztą, o tym już była dyskusja.
LunacyFringe - Nie Gru 14, 2008 18:49

Ja osobiście nie widzę sensu w wydzielaniu takowego tematu, dlatego go nie wydzieliłam. Dla mnie to tyko kolejny temat do kłotni , który nie przynosi niczego dobrego.
Nisia - Nie Gru 14, 2008 18:52

To prosze bardzo, dyskutujmy tu dalej. Bo kłótni, jak na razie nie ma. Jest tylko brak chęci współpracy ze strony SHSR.
sachma - Nie Gru 14, 2008 19:01

Nisia napisał/a:
Jest tylko brak chęci współpracy ze strony SHSR.


tego też nie ma ;) zostało wyjaśnione czemu jest tak a nie inaczej. Nie widzę sensu żeby dla jednej czy dwóch osób zmieniać regulamin - przecież to prywata.

Na razie taki problem zgłosiła tylko Oli, więc jak dla mnie problem marginalny.

To mniejszość musi się dostosować do większości a nie na odwrót.

Jeśli twoim zdaniem współpraca oznacza bezwarunkowe przyjęcie twoich propozycji to raczej źle to rozumiesz - zresztą argumenty zostały odrzucone kontrargumentacją a nie jedynie "nie bo nie" ;)

na pokaz może przyjść każdy szczur, ale na wystawę powinien tylko taki, który dobrze wystawy znosi - bo to też próba charakteru i podatności na stres - dążymy do tego aby przyszłe pokolenia były coraz mnie strachliwe, dlatego dobrze wiedzieć że szczury z danej linii po danych rodzicach w ogóle nie przejmują się wystawami ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group