To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Tygrys - Sob Lut 16, 2008 21:00

rzeczywiscie, to dziewczynka :cry:
gratis - Sob Lut 16, 2008 21:15

Sajenka
Ja bym była zainteresowana pewnym chłopcem ^^

o kolegę martwić się dla niego nie musisz, właśnie obgryza mi bluzę siedząc w kapturze :)

więc gdyby pewny, piękny pan, się dla mnie znalazł, to byłabym w 7. niebie (:
a i z transportem myślę, nie byłoby tak ciężko :)

nezu - Sob Lut 16, 2008 22:51

Uwaga, offtopic.
Off-Topic:
Sajenka, zajrzyj na allegro. Jakiś allegrowicz zamówił u ciebie 6! maleństw. Możesz oczywiście wyłączyć go z aukcji, z racji tego że nie posłuchał twojego zastrzeżenia w niej zawartego, ale jeśli ów ktoś poskarży się administracji (takie aukcje grzecznościowe i "wybieram właściciela" są nielegalne. Wielu kociarzy i psiarzy wystawiających zwierzaki do adopcji już się na tym przejechało) allegro, że złamałaś regulamin serwisu aukcyjnego, możesz mieć problemy.
Allegro to OSTATNIE medium na którym reklamowałabym maluchy. Są lepsze metody i miejsca (są w internecie strony nieaukcyjne na których możesz umieścić ogłoszenie i nie bać się konsekwencji które możesz ponieść na allegro. Na przykład zwierzeta low pl czy kupsprzedaj)...

Na przyszłość bądź ostrożniejsza, bo ktoś może to wykorzystać przeciwko tobie.


A już nie offtopując zupełnie, dzieciarnia śliczna. Mam potworną słabość do huskulców a Miko mnie kompletnie rozbroiła. :serducho:

Sajenka - Sob Lut 16, 2008 23:55

Off-Topic:
Aukcja została zdjęta - szczurów oczywiście nie oddam - nie odezwał się do mnie nikt poważny. Maile dostawałam takie, że nie wiadomo było, czy śmiać się, czy płakać. Najwyżej ucierpi na tym moje allgerowe konto ;)


Reszty zdjęć niestety nie dam rady dzisiaj dodać - dopiero wróciłam do domu i padam na twarz...:( Wybaczycie?

nezu - Sob Lut 16, 2008 23:57

Off-Topic:
Sajenka, uspokoiłaś mnie..


Ja wybaczę, inni myślę że też, choć pewnie trochę pomarudzą.. :P

gratis - Nie Lut 17, 2008 00:02

Off-Topic:
Ważne że zdjęłaś, zwłaszcza, że zobaczyłam dzisiaj aukcje pod tytułem "wspaniałe szczury dla ciebie, lub jako pełnowartościowa karma dla twego gada"...... ;(

Mała Mi - Nie Lut 17, 2008 00:03

bardzo dobrze , Sajenka :przytul:
Justka1 - Nie Lut 17, 2008 01:40

Off-Topic:
Sajenka-ja juz jedno konto na allegro stracilam ;)
Nie ma co sie bac ;) (mozna ponownie zalozyc drugie :) )


Maluszki sa przepiekne i za duzo je wychuchalas,zeby oddawac dla jakis terrarystow ;)
Z pewnoscia tu na forum znajda sie chetni na maluszki(gdybym miala mniej swoich,chetnie by przygarnela ale namawiam ludzi do adopcji stad wlasnie szczurkow ) :)

Sajenka - Nie Lut 17, 2008 10:33

Off-Topic:
gratis, też widziałam tą aukcję... A osobnik, który chciał ode mnie 6 szczurów, był święcie przekonany, że jak zażąda 6 maluchów obojętnie jakiej płci i koloru, to się nie zorientuję, że zamierza nimi jakąś gadzinę karmić :evil: Allegro mówimy zdecydowane NIE :evil:


A z rzeczy przyjemniejszych, oto nadchodzi reszta fotek :wavexxs:

Hodari (dzielny) - niestrudzony odkrywca, dziś odkrył nową pasję: brodzenie w gerberku (spójrzcie na jego nogi...) :lol1: (rezerwacja - Tygrys )



Gonzales zwany Gonzo - pamiętacie tą bajkę ze Speedym Gonzalesem? Tą myszą, która ciągle biegała? To już chyba wiadomo, skąd to imię ;)



3 czarne piękność: Malaga, Malibu i Zuri (piękna) - takie całkiem czarne to one nie są, brzuszki mają białe całkowicie: (Zuri zarezerwowana - czarnaeve, Malaga również - satanka666)







Milka: łaciata ślicznotka: (rezerwacja)



Rafiki (przyjazny, przyjaciel) - bliźniaczy brat Miko ;) - nie umiem paskud rozróżnić bez sprawdzania płci. (rezerwacja - gratis)


Layla - Nie Lut 17, 2008 10:35

Sajenka napisał/a:
Hodari


:serducho: Zmyjcie mnie mopem, rozpłynęłam się :serducho:

Sajenka - Nie Lut 17, 2008 11:06

gratis, panów u mnie pod dostatkiem, czeka Cię trudna decyzja, którego wybrać...;)
LunacyFringe - Nie Lut 17, 2008 11:08

O ja cie ... Ja mam już 4 szczury i jeszcze Isei w brzuszku Abry ... a tutaj taki mały , słodki Hodari ;( Jeszcze z transportem do Gliwic :damagewall:
I co teraz ? ;(

Layla - Nie Lut 17, 2008 11:13

LunacyFringe, czyli byś miała 6 a to nie tak dużo ;)
Andzia - Nie Lut 17, 2008 11:14

LunacyFringe, no sześć to taka ładna parzysta liczba :P
LunacyFringe - Nie Lut 17, 2008 11:25

szatańska :twisted:
Nie no , może ktoś malucha weźmie , ale ja i tak będę płakać :P
Dawać lepiej więcej fot :DD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group