To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "B" Alcedo

AngelsDream - Śro Maj 30, 2007 16:39

To ja napiszę wprost i publicznie - Misiek powiedział, że jeśli się postaram mocno z tym, co mam zrobić, to wtedy możemy wziąć Boreasa :)
helen.ch - Śro Maj 30, 2007 18:28

Off-Topic:
AngelsDream, no staraj się , staraj.... kciuki trzymam.

Anonymous - Czw Maj 31, 2007 01:00

ja coś czuję, że jeśli posprżatam w pokoju, kupie klatkę... i do tego uporam się z tym co mam zrobić, i niepostrzeżenie jakoś maluszka...

ale z drugiej strony nie wiem jakby moje na niego zareagowały, i czy dałoby się ich połączyć...

tyle wątpliwości...

(mama swoją droga zakochana w tym szarym szczurku, ale ona zakochuje się w każdym szczurku na forum :) )

Asaurus - Czw Maj 31, 2007 11:06

No dobra przyznam, że Boreas mi też się strasznie spodobał od samego początku, no a teraz już GMR wział górę nad zdrowym rozsądkiem... więc jeżeli Pleiades się zgodzisz to możemy maluchowi zapewnić miejscówkę z naszą bandą oszołomów. No i oczywiście jeżeli Angels będzie sie uczyć do egzaminów.
helen.ch - Czw Maj 31, 2007 11:27

Asaurus, :jesterjump: juz my ja będziemy pilnować i cisnąć i z forum gonić, żeby się uczyła. Gratulacje :mrgreen:
Anonymous - Czw Maj 31, 2007 14:12

a więc. muszę to ogłosić, rozmawiałam z mamą cały dzień, ona prawie się popłakała, rozważałyśmy za i przeciw i wyszło na to, że w tej chwili na dziś dzień nasz inwentarz nie może się powiększyć choćby o jednego słodkiego szczurka, w każdym razie conajmniej do czasu, aż nie wysterylizujemy naszej kotki i nie oddamy kociaków. inna sprawa to mój tata, który jest wspaniałym człowiekiem, niemniej kolejny szczur - choćby nie wiadomo jak mało kłopotliwy - w dzisiejszym stanie rzeczy jest nie do zaakcpetowania przez niego. Wybaczcie, nie możeby wziąć Bloo. ;(

EDIT:
nie rozumiem. naprawdę nie rozumiem, dlaczego nikt nie może wziąć tego ślicznego szarego szczurka? W innym temacie czytałam, że ludzie chętnie je biorą, więc czemu nikt teraz nie jest na niego chętny? Mi serce się kraje z mamą, bo im dłużej on jest do wzięcia, tym bardziej się zastanawiamy, i za każdym razem dochodzimy do tych samych ponurych wniosków. Słuchajcie, widzieliście śliczniejszego szczurka niż on? Przecież to chodząca gracja!

Pleiades - Nie Cze 03, 2007 20:19

Na szczęście szczuraski, jak mnie się wydaje, znalazły dobre domki.
Teraz jest trudno o domki, nawet dla rasowców.
A tu by się miało takie poważne plany hodowlane... Ech...

No to kochani, wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu pożegnam się z maluszkami :(

Jutro wyjeżdża Boreas, w środę Bloo, a w czwartek Bernard...
Mam nadzieję, że w nowych domkach odnajdą wiele szczęścia i ciepła :) Wybierałam im domki najlepsze :)

Pożegnalnej sesji zdjęciowej nadszedł czas... Jutro wstawię fotki...

:)

AngelsDream - Nie Cze 03, 2007 20:56

Będę informować na bieżąco o tym, czy jestem dobrym domem :)
Naciol - Nie Cze 03, 2007 20:57

AngelsDream, co do Ciebie i Asaurusa nie ma wątpliwości ;]
Anonymous - Nie Cze 03, 2007 21:47

będzie mu u Ciebie dobrze! Cieszę się, że trafi do Polskich Indii :D

a co do innych :) na szczęście będzie im dobrze... wymiziaj ich ode mnie :) wszystkich!

Pleiades - Pon Cze 04, 2007 12:00

Boreasek już u AngelsDream :)

A dobrym domem jest na pewno, wiem to, bo Orbithek tez tam trafił i ma się cudownie. Nawet o wiele lepiej, niż miał u mnie, w moim domku "tymczasowym".
Angels ma super podejście do szczurów.
Ja muszę jeszcze moja uwagę skupiać nie tylko na szczurkach i hodowli, ale też na ptakach, myszce, kotach, no i synu... Czasem czasu mi już brakuje i sił, by wszystkich "obsłużyć" sprawiedliwie swoją miłością...

[ Dodano: Pon Cze 04, 2007 12:26 ]
No i się okazało, że teraz Bernard domku nie ma....
Komu słodziaska, komu ?
Oddam w dobre ręce ! Pełna metryka z rodowodem tabelarycznym i prawo rozmnażania w SHSRP !


AngelsDream - Pon Cze 04, 2007 14:36

Pleiades, dziękuję. Zdjęcia małego zaraz damy :]

Co do Orbitha, to żal mi tylko, że tak krótko mieszkał z innymi szczurkami. A teraz z młodzieżą wcale się dogadać nie chce :(

Anonymous - Pon Cze 04, 2007 14:47

Pleiades, napisałam do Ciebie PW. :)
Asaurus - Pon Cze 04, 2007 14:49

Boreas od pierwszej chwili świetnie się zaaklimatyzował, jeszcze jest troszkę strachliwy ale po chwili włącza ciekawość i sprawdza wszystko na około.


Przedewszytkim trzeba się rozejrzeć


I znależć bezpieczną kryjówkę na wszelki wypadek

Pleiades - Pon Cze 04, 2007 15:03

ło rany ! Umieram, jak widze te zdjęcia :D Super !!!! Zobaczysz, szybko się zaaklimatyzuje, to najodważniejszy szczuras z tego miotu :D

Ale zdjęcia słodziutkie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group